~B~B~ vs ~DMC~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

esti varza fratioare, crede-ma!

numai de metafore de astea esti bun, uite-te la statistica aia, mai fa si tu una :)))

Da mai morcovel :D .Doar de metafore sunt bun :p .

Zughykule , BeBei , daca aveau razboi doar cu voi, erati deja istorie .

PS.Las-o pe Orga maine pe cont :D .

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28165

pai BeBeii in forma actuala au numai cu noi granita :))



p.s de ce ma , eu ce am :)?
 

DeletedUser28165

de ce ma , nu puteti sa luati sate:)))?

70-80% din cont e in marea rosie :)
 

DeletedUser19202

ORG4? pai cum sa se descurce ? la fel ca pe celelalte lumi unde a jucat:))))))))
 

DeletedUser28165

nu stiu daca intra ea , dar stiu sigur ca pierde maxim 10 :))))


Asta-i cel mai bun tren care vine (momentan)

K58 17:52:25
K58 17:52:27
K58 17:52:28
K58
 

DeletedUser28165

aline aline , prevad o campanie de catapulte pe tine :))))))) mai bine fa si tu ce au facut aliatu si piter cat mai poti:))
 

DeletedUser28165

nu mai , dar nu ma lasi sa beau si eu o bere linistit ca te bagi tu sa-mi lansezi spionaje si fake :))


Ia hai Time Out 5 minute :))

Cred ca ajung la 4000 maine , ceea ce ma bucura sa vad ca miscati si voi ceva dupa o luna de somn :D.
 

DeletedUser

Se vede ca a picat muhamad, trece DMC in 56 ca prin branza.Acuma ati ajuns la vorba aia , acuma sa i vad pe aia de comentau.Cat am tinut 46 sus , au avut liniste , acuma e jale pe zona aia.Sunt juc , buni de gura si la atacuri dau sitter.
Multa bafta va doresc , imi pare rau de BB dar acuma sa vad daca eu am fost cel care l strica.
 

DeletedUser

Se vede ca a picat muhamad, trece DMC in 56 ca prin branza.Acuma ati ajuns la vorba aia , acuma sa i vad pe aia de comentau.Cat am tinut 46 sus , au avut liniste , acuma e jale pe zona aia.Sunt juc , buni de gura si la atacuri dau sitter.
Multa bafta va doresc , imi pare rau de BB dar acuma sa vad daca eu am fost cel care l strica.

Vai tu , ala care tine tribul in picioare :D iti statea baghera toata ziua sitter, pisoias .Spune-ai de keithoss ca a dat delete si a tinut trupele la el , tu aveai cate 100k pe satele din k46 .Si ce ai tinut tu in k46?15 sate????Asa e multi sunt buni doar de gura si la atacuri dau sitter si tu faceai la fel , daca imi aduc eu bine aminte .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus