Triburi Plagiate

DeletedUser

din trecut in viitor este un salt urias . intre timp au intrat la menopauza ,banuiesc :D inseamna ca n-au facut istorie, au intrat in geografie . oricum ideea suprema este a calaretilor, acum vad ca sunt 3 triburi cu ciordeala de idei . si cand ma gandesc ca in unul din ele trebuia sa intru si eu !!! scapau bietii copii de mine :D

cum am mai zis da-ti 2 palme sa nu imi dau ciorapul jos sa iti dau eu .... vorbesti de oameni despre care habar nu ai ..... dar tot continui sa vorbesti ,auzi ideea suprema este a calaretilor .... offf doamne ... pai atunci ideea suprema este a pitzipoancelor daca ei intai prezentul si apoi trecutul :)))
 

DeletedUser

Poate primesti tu mai multe:) lasa-l pe Gogu in pace , sa nu va faca vreun hit:)
 

DeletedUser35664

nu conteaza, tot ce conteaza este ceea ce spun eu, dati-va cate un cap in gura si asteptati hitul CIORDITORII DE IDEI. promit ca va fi unul pe masura numelor voastre , stiam eu ca lumea asta este plina de muze , am inspiratie din belsug , partea nasola este pana fac rost de poze pwahahahahahahahahaha, voi puteti sa spuneti orice , important va fi doar ceea ce am eu de spus :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Singura parte trista din cantecele tale e aceea ca tu chiar te crezi amuzant facand asta.
In cazul in care din asta iti asiguri venitul, spune-ne unde trimitem ajutoarele sociale, sigur faci foamea la cat talent ai.
 

DeletedUser36817

Sincer, abia astept sa apari cu hitul sa ne umilesti.
Neplacut este doar ca noi ne-am prostit putin la inceput si gata... altii au ramas asa.

Insanatosirea grabnica iti uram si la mai multe sinapse :)
 

DeletedUser2821

Lasa ca atunci cand i am zis sa puna poze cu el a pus una acoperit ca sa nu se vada fata oricum am aflat si unde locuiesti , pt cei interesati pm si va dau adresa exacta.
 

DeletedUser

Lasa ca atunci cand i am zis sa puna poze cu el a pus una acoperit ca sa nu se vada fata oricum am aflat si unde locuiesti , pt cei interesati pm si va dau adresa exacta.

Stai linistit ca nu e pletos ca tine :D nu vrei sa-l bati?si adresa mea ti-am dat-o,cand vii?nu ai facut rost de bani pentru motorina pentru tractor?sau ai facut pana la caruta:D
 

DeletedUser2821

Bancuri de cocalar ... :)
Nu ma intereseaza ce e dar tupeu doar pe forum , asta clar.
Cand nu o sa te astepti.
 

DeletedUser

Sincer, abia astept sa apari cu hitul sa ne umilesti.
Neplacut este doar ca noi ne-am prostit putin la inceput si gata... altii au ramas asa.

Insanatosirea grabnica iti uram si la mai multe sinapse :)

De ce crezi ca tot striga dupa moderator sa inchida topicul :D ii era teama ca-l intrece cineva la prostie. Pe pariu ca diseara doarme neintors ? :D
Da sa ne lasi adresa, oamenii de genul tre picati cu ceara
 

DeletedUser

:))) cele mai proaste cunostinte ale forumului sunteti :))) ... alin si neuronul 'singuratic '
 

DeletedUser

Bancuri de cocalar ... :)
Nu ma intereseaza ce e dar tupeu doar pe forum , asta clar.
Cand nu o sa te astepti.

Pai vin-o ma smechere:) cu satra ta de rockeri pletosi , care au in pc manele.Eu nu-s cocalar, dar tu esti te asigur,vin-o sa vezi daca am tupeu sau nu !


:))) cele mai proaste cunostinte ale forumului sunteti :))) ... alin si neuronul 'singuratic '

Tu cine mai esti ma?daca esti asa tupeist, spune frate cine esti .Ca tot comentati la toti, macar spune cine esti .asa e mai corect , sa stiu cu cine vorbesc.
 

DeletedUser

deocamdata esti prea neimportant sa iti spun cine sunt ... pot doar sa iti reamintesc L9 cand ai iesit cu coada intre picioare .... oare vina cui ? :D:D
 

DeletedUser35664

pe tema 'salut' facuta de pitiponci ieri tot strigati dupa moderatori.
pe tine neuronu intelectual cine te mai scoate de pe aici?oare moderatorii aceia harnici nu vad ca tu faci sila la lume ?
sa curete si tema aceasta

hai sa zicem ca pe pitiponci ii cred ceva ,ceva , dar pe strumpeti chiar nu-mi permit, sa zicem ca aia au fost masoni pe timpuri si scapa cat de cat de plagiat , dar strumpetii si gogii nu au cum sa scape de plagiat , asta e clar , ca doar nu veniti de pe lumea 2 sau 3 cu idei fixe!!! :) stii cum te-ai bagat tu acum in seama?? exact ca 1 telefon deranjant in timpul consumarii unei partide de sex . in locul tau nu as indrazni sa deschid gura intr-o chestiune ce incriminieaza plagiatura ca voi chiar nu puteti scapa de ciordeala de idei , va inteleg ca asta va deranjeaza cumplit.
Lasa ca atunci cand i am zis sa puna poze cu el a pus una acoperit ca sa nu se vada fata oricum am aflat si unde locuiesti , pt cei interesati pm si va dau adresa exacta.
ti-am spus de nenumarate ori pletoaso , prezinta-te in bucuresti cand te decizi sa te tund cu ciobu , pana atunci nu te mai baga in seama aiurea ca acum nu ma mai interesezi, nu vezi ca sunt interesat de gogi, strumpeti si pitiponci?? ce naiba . nu mai abera cu stii adresa mea ca eu nici nu am buletin traiti-ar neamu tau de extremistii de dreapta, momentan chiar nu ma mai interesezi, cand ma vei interesa te voi contacta eu :D
deocamdata esti prea neimportant sa iti spun cine sunt ... pot doar sa iti reamintesc L9 cand ai iesit cu coada intre picioare .... oare vina cui ? :D:D

pitiponcule? tu chiar te crezi asa important? terminati-va mah cu prostiile . de unde si pana unde atat importanta va dati?? stiti care este faza? ca voi nici acum nu realizati ca va faceti de bacanie cu numele voastre , de pitiponci, gogi ori strumpeti . voi macar realizati cat se amuza lumea pe seama numelor voastre? cei mai tari sunt pitiponcii :)) poate ca nu lumea de pe forumul extern . ci lumea de pe internul fiecarui trib . stiti cati se intreaba : oare cat de dobitoci au fost astia sa-si puna pitiponc?!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Pai vin-o ma smechere:) cu satra ta de rockeri pletosi , care au in pc manele.Eu nu-s cocalar, dar tu esti te asigur,vin-o sa vezi daca am tupeu sau nu !





da da , manele :)

Tu asteapta ma si poate odata o sa vin , desi e prea departe .
 

DeletedUser

deocamdata esti prea neimportant sa iti spun cine sunt ... pot doar sa iti reamintesc L9 cand ai iesit cu coada intre picioare .... oare vina cui ? :D:D

Coada intre picioare ?Eram singurul activ in zona SUD.Luasem de la ducky,dani1984, kyans sate grupalau, dupa m-am lasat ca se lasa-se dezaferovic, voi din wizz luase-ti sate ca era in stergere.si nu s-a sters in 5 zile , ca intrase un prost pe cont sa elibereze sate pentru el si s-a sters in vreo 9 zile.:rolleyes:

v-am dat clasa in zona aia si spui ca am iesit cu coada intre picioare?:mad:

acum spune nick-ul sa-ti zic cine esti.Voi mi-ati luat sate cand eram in stergere !
Uite bunule ce facem eu cand atacam cu sobyone :

http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=272402&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Băi cică piţipongi ăştia sunt jucători vechi de pe L4 , L9 L15 ;)
Aşa că trebuie să îi respectăm în zona de jos :))
 

DeletedUser11083

rugaminte: astia care jucati pe mai multe lumi... verificati va rog sa nu fi plagiat si eu ... :(
 
Sus