Primul razboi mondial de pe L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Scuzati ca ma bag in discutia voastra ,nu sunt purtator de cuvant sau eu stiu ce altceva ,dar la concluzia aceea nu au ajuns numai ei doi;)
 

DeletedUser5796

eu zic ca sa trecem la fapte... Ca foarte multi sunt tari in gura si cand ii ataci tipa in toate partile dupa ajutor. :D
 

DeletedUser

xzibit2 ai scos si tu capul in lume ? acum ai glas ? ia-te cu nienna si cu valiusha si ascundeti-va ...nevertebratelor ... auzi ca rezistau la LR ... ma trezeste-te ...apropo da frunzele de morcov la o parte ca nu te vezi de ele ... mari si tari mai sunteti cand fuzionati cu altii ...iepurasilor ...vine pastele si .... stiti voi ... hai pa ca m-am distrat cu voi ..N00BILOR ... am plecat ca mai am si viata reala nu numai sa stau ca voi pe joc ... pa pa si luati cat mai multe sate ... parasite :))) si de la spionii din LR ...cand ati dat de greu v-a luat diareea si v-ati tirat in alt trib sa nu cumva sa va pierdeti satele ... Pa pa , chiar nu va mai dau replici ca nu ma cobor asa de jos ...
 

DeletedUser

Auzi domnule LR pai daca noi eram cati membri sunteti voi intr-o saptamana hai 2 cu indulgenta dispareati de pe harta...cate sate ati luat voi de la noi?si cate am luat noi?asa ca bauuu la somn
 

DeletedUser37

@Jigsaw:Ca sa-ti detaliez putin ce inseamna un membru de trib care stie ce inseamna tribalwars:

Exemplu,total aleator:
Eu,membrul Valiusha,cred despre tine,Jigsaw lider Die.,ca esti un n00b ba mai mult un om cu doua fete...sau saptezeci in fine:),ca nu ai experienta si simt diplomatic si ca nici tu nici diplomata ta nu aveti vreo treaba cu jocul asta.In acelasi timp stiu ca liderul meu Talibanul are incredere in tine ,te socoteste om de onoare si nu crede ca l-ai trada vreodata.Eu cum am incredere in Talibanul voi face EXACT ce si cum imi va spune fara a incerca sa influentez in vreun fel deciziile sale in functie de parerile mele personale.Pentru ca parerile mele sunt personale deci automat pot fi gresite.Si pentru ca il respect.Thats the way it goes.Voi inghiti in sec si voi continua...daca in viitor chiar te dovedesti om de onoare inseamna ca m-am inselat si imi recunosc greseala,daca nu,oricum in viitor se va convinge si liderul meu de acest fapt si rezultatul va fi cel pe care-l va alege.
 

DeletedUser

Te intreci cu gluma. Intelegi ce inseamna "Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi."? Iti dezvolt eu daca nu stii.

Inseamna ca un grup de cel putin 2 persoane au ajuns la concluzia asta. Daca cele 2 persoane esti tu si cu Nienna inseamna ca odata intrati in TLB va trebui sa schimbati diplomatia;) (motivul fiind ca nu aveti incredere in noi). Si aici revenim la partea unde aflam cine conduce TLB.:rolleyes:

Daca ma insel, atunci inseamna ca nu esti tu a doua persoana si este cineva din TLB sau oricare alt trib;)

Asta e motivul pentru care am zis sa dezvolte fraza ca e interesanta.

Mda, n-ai inteles nimic.

1. Cand am format tribul am colaborat cu Die. (vechiul Die. ...cel pt care avem tot respectul, cel care stia sa raspunda la mesaje, intelegea ce inseamna politetea si ce inseamana sa ai un aliat de incredere) impotriva LR si desi nu aveam o relatia marcata corespunzator pe harta, nu ne-am sfiint in a trimite suport cand a fost cazul, am planuit actiuni comune si am pastrat legatura cu suficienti membri Die, pentru care avem toata stima.
A urmat fuziunea cu GoW, moment in care s-a bagat Mr JigSaw pe felie si lucrurile au inceput sa scartaie. Nu mai aveti timp sa discutati o problema cu vecinii, sunteti prea ocupati sa dati in fostii aliati si sa protejati fostii dusmani.
2. Grupul de doua persoane = eu si Vali. Oricat am fi dorit sa continuam cu proiectul Insane, nu aveam nici o sansa impotriva LR + Die. E hilar de-a dreptul. Am renuntat la trib, desi stiam ce va urma pe extern...dar am facut-o pentru ca imi respect prea mult colegii si munca lor ca sa-i las sa continue o lupta complet disproportonata ca tabere.
In TLB aveam alianta cu voi si neutralitate cu LR, deci puteam continua. Evident, v-am subestimat parsivenia.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda, n-ai inteles nimic.

1. Cand am format tribul am colaborat cu Die. (vechiul Die. ...cel pt care avem tot respectul, cel care stia sa raspunda la mesaje, intelegea ce inseamna politetea si ce inseamana sa ai un aliat de incredere) impotriva LR si desi nu aveam o relatia marcata corespunzator pe harta, nu ne-am sfiint in a trimite suport cand a fost cazul, am planuit actiuni comune si am pastrat legatura cu suficienti membri Die, pentru care avem toata stima.
A urmat fuziunea cu GoW, moment in care s-a bagat Mr JigSaw pe felie si lucrurile au inceput sa scartaie. Nu mai aveti timp sa discutati o problema cu vecinii, sunteti prea ocupati sa dati in fostii aliati si sa protejati fostii dusmani.
2. Grupul de doua persoane = eu si Vali. Oricat am fi dorit sa continuam cu proiectul Insane, nu aveam nici o sansa impotriva LR + Die. E hilar de-a dreptul. Am renuntat la trib, desi stiam ce va urma pe extern...dar am facut-o pentru ca imi respect prea mult colegii si munca lor ca sa-i las sa continue o lupra complet disproportonata.
In TLB aveam alianta cu voi si neutralitate cu LR, deci puteam continua. Evident, v-am subestimat parsivenia.


N'am inteles nimic si nici nu o sa inteleg. Sunt n00b™;)

Chiar ca au scartait lucrurile ... tribul die. a cazut in clasament si risca sa fie depunctat:rolleyes:

P.S. Uneori il depasesc pe b3sT la cat de n00b sunt:D
 

DeletedUser

N'am inteles nimic si nici nu o sa inteleg. Sunt n00b™;)

Chiar ca au scartait lucrurile ... tribul die. a cazut in clasament si risca sa fie depunctat:rolleyes:

P.S. Uneori il depasesc pe b3sT la cat de n00b sunt:D

Nu punctele sunt totul, dar daca nici pana acum nu ai inteles, n-ai nici o sansa sa te trezesti. Tu crezi ca andurill si tribul ei sunt respectati pentru punctele lor? Mai ai multe de invatat.
Si da, esti cu adevarat n00b :) Nu-i nevoie sao repeti, ne-ai convins.
O zi buna va doresc! I'm out.
 

DeletedUser

Nu punctele sunt totul, dar daca nici pana acum nu ai inteles, n-ai nici o sansa sa te trezesti. Tu crezi ca andurill si tribul ei sunt respectati pentru punctele lor? Mai ai multe de invatat.
Si da, esti cu adevarat n00b :) Nu-i nevoie sao repeti, ne-ai convins.
O zi buna va doresc! I'm out.

Ce zic eu si ce intelegi tu.

Nu m'am dat mare cu locul in clasament al meu sau al tribului. Niciodata nu am facut lucrul asta. Ti'am precizat contrariul spuselor tale, cum ca tribul scartaie.

Daca tu imi motivezi spusele tale ca noi mergem in jos, atunci ai respectul meu. Pana atunci urmareste treaba cu jocul de glezne;).
 

DeletedUser37

Ce zic eu si ce intelegi tu.

Nu m'am dat mare cu locul in clasament al meu sau al tribului. Niciodata nu am facut lucrul asta. Ti'am precizat contrariul spuselor tale, cum ca tribul scartaie.

Daca tu imi motivezi spusele tale ca noi mergem in jos, atunci ai respectul meu. Pana atunci urmareste treaba cu jocul de glezne;).

Buey deci ai un umor aproape ca skillul de joc=)))).Sa-ti traduc:it sucks!: ))

Ti'am precizat contrariul spuselor tale, cum ca tribul scartaie. <--Asta nu e si ceea ce spun membrii din tribul tau:eek:.Ti-am zis sa-ti dai odata masca aia joc...dar tu nu..batman,batman:rolleyes:
 

DeletedUser37

In alta ordine de idei m-am cam dezamagit singur ca pentru o secunda chiar a reusit unul ca tine sa ma enerveze:).Dar a trecut,pfiuh,...asa ca ne duelam in fierastrarashe verbale cand vrei tu.Ill stick around..see what happens:)
 

DeletedUser37

Ia sa vedem...daca tot afirmi ca esti "noob:rolleyes:"<---ATENTIE MARE LUME pe ochisorii in sus care se vor a fi ironici:)
 

DeletedUser37

N'am inteles nimic si nici nu o sa inteleg. Sunt n00b™

vezi ca faptul ca esti n00b nu prea e scuza ca nu intelegi chestii destul de clar exprimate de Nienna.O sa inceapa lumea sa creada ca esti si altceva....:)
 

DeletedUser

Atat am avut de zis in acest topic. Orice postare ulterioara nu va mai fi luata in seama de catre conducerea die.

Talibanule, Valiusha si Nienna ganditi'va si luati atitudine. Vreti razboi? Faceti publica oferta.;)
 

DeletedUser37

Eu ca si toti ceilalti membrii TLB voi respecta orice decizie a Talibanului si voi juca in consecinta.
 

DeletedUser

Doresc succes celor doua parti, chiar de va fi razboi, faceti-o frumos si curat.
Noroiul nu-si are locul, nu asa cum va cunosc eu...
 

DeletedUser

Abia astept sa vad verdictul... bomba e la Talibanul. Sa vedem ce face cu ea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus