Primul razboi mondial de pe L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1685

Am zis ca ma abtin dar nu pot.:mad:

Jigsaw esti un n00b arogant.Care i-a dat cineva un sut in dos si a ajuns in varful unui trib.Si se crede mare jucator.In ochii mei esti un nimic,si numai faptul ca ai tupeul sa insinuezi ca eu as face ceva sa-l influentez pe Talibanul in vreun fel in TRIBUL LUI da dovada ca nu ne cunosti pe niciunul cat negru sub unghie.:mad:

Singurul regret pe care-l voi avea cand voi ataca Die. e ca atac tribul pe care l-a condus si in care e desi nu mai joaca,Jesreel.

7. Sa las un trib sa dea intr'un aliat al tribului meu? Niciodata<---Integrul lui peshte:mad:.Nu-i lasi pentru ca dati voi cand va convine nu?vezi ~LEON~:mad:

Mai bine te abtineai, pe sistemul daca taceai filozof ramaneai:). Discutia cu Black leon nu o stii, habar nu ai cum s-au purtat discutiile asa ca te rog sa comentezi ceea ce stii. I s-au oferit solutii, dar a fost prea mandru sa le accepte. In plus, jesreel va fi intotdeauna prietenul nostru si membrul nostru, asa ca nu confunda 2 replici cu loialitatea lui jess.

Iar in alta ordine de idei, asta faci, asta ai facut mereu iti aperi fundul mutandu-te din trib in trib. Pe Black Leon il respect, e un om deosebit, pe tine nu!
 

DeletedUser37

:eek:

Unde m-am mutat mai fetitzo?Tu ai habar despre ce draq vorbesti sau te crezi la coafor?WTF?Stii unde si cum am jucat eu?????Si pe ce lumi?:mad:

Stiu ce "solutii" ofera oameni ca voi.Unui Aliat nu-i oferi "solutii".Normal ca a fost mandru.Pentru ca e un om de onoare.Sa-l intrebam pe care din noi respecta mai mult?Mi-ar fi jena sa dechid gura in locul tau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

n plus, jesreel va fi intotdeauna prietenul nostru si membrul nostru, asa ca nu confunda 2 replici cu loialitatea lui jess. <--Are vreun sens ce ai zis aici?

Jesreel=mare jucator,om cu umor si bun simt

Care-i faza?Sa-ti fac un desen?Ce nu intelegi?:)
 

DeletedUser

Am zis ca ma abtin dar nu pot.:mad:

Jigsaw esti un n00b arogant.Care i-a dat cineva un sut in dos si a ajuns in varful unui trib.Si se crede mare jucator.In ochii mei esti un nimic,si numai faptul ca ai tupeul sa insinuezi ca eu as face ceva sa-l influentez pe Talibanul in vreun fel in TRIBUL LUI da dovada ca nu ne cunosti pe niciunul cat negru sub unghie.:mad:

Singurul regret pe care-l voi avea cand voi ataca Die. e ca atac tribul pe care l-a condus si in care e desi nu mai joaca,Jesreel.

7. Sa las un trib sa dea intr'un aliat al tribului meu? Niciodata<---Integrul lui peshte:mad:.Nu-i lasi pentru ca dati voi cand va convine nu?vezi ~LEON~:mad:


1. Am zis eu ca sunt mare jucator? Wrong ... sunt cel mai mare n00b :rolleyes:
2. Nu ma intereseaza sa fiu in ochii tai un "cineva", prefer sa fiu acel n00b ;)
3. Ce am bolduit il consider atac la persoana si deranjeaza. Daca continui sa imi vorbesti pe tonul asta o sa ai parte de un mare perete alb cu care poti discuta linistit.

Suntem n00bi ... go 4 us :D

P.S. Ce am postat in acest topic pana acum e doar parerea mea. Asta nu inseamna ca e si adevarat. Poate vrei sa demonstrezi tu asta prin postarea ta.:D
 

DeletedUser

nevertebratule ...cu tine nici nu merita sa vb oamenii ...fugi ascunde-te sub pietre ... :D
 

DeletedUser37

1. Am zis eu ca sunt mare jucator? Wrong ... sunt cel mai mare n00b :rolleyes:
2. Nu ma intereseaza sa fiu in ochii tai un "cineva", prefer sa fiu acel n00b ;)
3. Ce am bolduit il consider atac la persoana si deranjeaza. Daca continui sa imi vorbesti pe tonul asta o sa ai parte de un mare perete alb cu care poti discuta linistit.

Suntem n00bi ... go 4 us :D

P.S. Ce am postat in acest topic pana acum e doar parerea mea. Asta nu inseamna ca e si adevarat. Poate vrei sa demonstrezi tu asta prin postarea ta.:D

Eu nu vreau sa demonstrez nimic.Exista un anumit gen de oameni carora orice ai face nu le poti demonstra:).They know better.Tu ai atacat primul prin postul tau,ti-am rsapuns,cat despre peretele tau,nu ma intereseaza,sa-l pastrezi sanatos,fa-i un graffiti poate va fi mai interesant;)
 

DeletedUser

sa bagat altu in seama ...ce te bagi tu mai in discutia oamenilor...ori esti si tu vreun purtator de cuvant si noi nu stim?:confused:
 

DeletedUser

Aaaa da puteam sa imi dau seama ca esti din LR asa sunteti toti de acolo
 

DeletedUser1685

:eek:

Unde m-am mutat mai ?Tu ai habar despre ce draq vorbesti sau te crezi la coafor?WTF?Stii unde si cum am jucat eu?????Si pe ce lumi?:mad:

Stiu ce "solutii" ofera oameni ca voi.Unui Aliat nu-i oferi "solutii".Normal ca a fost mandru.Pentru ca eu un om de onoare.Sa-l intrebam pe care din noi respecta mai mult?Mi-ar fi jena sa dechid gura in locul tau.

Ce ar fi daca ai vorbit cu "fetitzo" cu cei din cartier de la tine?! Esti pe un forum, ti se spune adevarul in fata, tremuri de nervi si arunci cu injurii... de, vorba unui coleg, poate o fi Cernobalul de vina...:) Relax, ca nu din vorbe schimbi tu harta pe Lumea 3. Ma rog, e pierdere de timp discutia cu tine...

Succes tuturor celor care citesc acest forum ;)
 

DeletedUser

Mai bine te abtineai, pe sistemul daca taceai filozof ramaneai:). Discutia cu Black leon nu o stii, habar nu ai cum s-au purtat discutiile asa ca te rog sa comentezi ceea ce stii. I s-au oferit solutii, dar a fost prea mandru sa le accepte. In plus, jesreel va fi intotdeauna prietenul nostru si membrul nostru, asa ca nu confunda 2 replici cu loialitatea lui jess.

Iar in alta ordine de idei, asta faci, asta ai facut mereu iti aperi fundul mutandu-te din trib in trib. Pe Black Leon il respect, e un om deosebit, pe tine nu!

S-a trezit si diplomata secolului...
Acum ai invatat cum se raspunde unui mesaj? Ai observat si dumneata ca exista pe acolo un buton reply care, culmea, mai are si o functie inafara de a fi decorativ.:rolleyes: De ~Leon~ nu discut, e alta mancare de peste, suficient e de stiut ca din aliati i-ati trecut direct pe lista de innobilari si ne-ati dat noua mesaj in care ne cereati sa nu cumva sa-i luam in trib, sa nu va lasam fara tinte.

Am fuzionat cu TLB pentru ca eram prea putini ca s-o mai tinem asa...nici sitteri nu puteam lasa, ca atacam aceleasi tinte, avem o gasca de jucatori cat se poate de activi si de implicati, cu LR faceam fata cu brio, insa nu aveam deloc incredere in voi, din moment ce nu binevoiati sa raspundeti la nici un mesaj. Halal diplomatie. Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi.
 

DeletedUser

da asta se stie de mult...asa a fost si a asa or sa fie toti cei din marele Die ...ma intreb dupa lene sine ar fi urmat:confused:
 

DeletedUser37

Incearca sa dezvolti subiectul.;)

Ai avut dreptate cand discutai cu cine legat de noi? Cu TLB sau cu Scitii?:rolleyes:

"Insa nu aveam deloc incredere in voi, din moment ce nu binevoiati sa raspundeti la nici un mesaj. Halal diplomatie. Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi."

Da-ti masca jos de pe fata poate vezi mai bine:)
 

DeletedUser5796

S-a trezit si diplomata secolului...
Acum ai invatat cum se raspunde unui mesaj? Ai observat si dumneata ca exista pe acolo un buton reply care, culmea, mai are si o functie inafara de a fi decorativ.:rolleyes: De ~Leon~ nu discut, e alta mancare de peste, suficient e de stiut ca din aliati i-ati trecut direct pe lista de innobilari si ne-ati dat noua mesaj in care ne cereati sa nu cumva sa-i luam in trib, sa nu va lasam fara tinte.

sa vezi cand vei fi tu tinta noastra vei mai fii asa tare in gura?;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incearca sa dezvolti subiectul.;)

Ai avut dreptate cand discutai cu cine legat de noi? Cu TLB sau cu Scitii?:rolleyes:

Pe ce lume esti si tu? Sincer, uneori am impresia ca abia te-ai trezit, ai deschis forumul gresit si ai inceput sa postezi.
Ce treaba au Scitii in toata povestea?
Cu TLB am fuzionat datorita voua, altfel am fi continuat cu tribul nostru de 26 de membri sa ne razboim cu LR. Dar in momentul in care am avut atacuri de la voi si raspunsul a fost renumitul perete alb, ne-a fost clar ca nu putem continua asa. Nu vroiam decat sa ne vedem de-ale noastre si sa n-avem de-a face cu oameni cu doua fetze ca voi.
Cel mai rau lucru care i se poate intampla unui diplomat este sa aiba aliati ca voi. Macar asa stim care e treaba...sunteti cu rosu pe harta deci stim ce avem de facut.
 

DeletedUser

"Insa nu aveam deloc incredere in voi, din moment ce nu binevoiati sa raspundeti la nici un mesaj. Halal diplomatie. Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi."

Da-ti masca jos de pe fata poate vezi mai bine:)

Te intreci cu gluma. Intelegi ce inseamna "Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi."? Iti dezvolt eu daca nu stii.

Inseamna ca un grup de cel putin 2 persoane au ajuns la concluzia asta. Daca cele 2 persoane esti tu si cu Nienna inseamna ca odata intrati in TLB va trebui sa schimbati diplomatia;) (motivul fiind ca nu aveti incredere in noi). Si aici revenim la partea unde aflam cine conduce TLB.:rolleyes:

Daca ma insel, atunci inseamna ca nu esti tu a doua persoana si este cineva din TLB sau oricare alt trib;)

Asta e motivul pentru care am zis sa dezvolte fraza ca e interesanta.
 

DeletedUser

si cand o sa fie tinta voastra ce o sa se intample?tinte ati avut si aveti o mana de jucatori din rock si nu ii puteti face,respect pentru huuaa si astro 2 baieti care v-au demonstrat ca orice e posibil...asa ca stttttttt hgk17
 

DeletedUser37

Te intreci cu gluma. Intelegi ce inseamna "Am avut dreptate sa nu ne incredem in voi."? Iti dezvolt eu daca nu stii.

Inseamna ca un grup de cel putin 2 persoane au ajuns la concluzia asta. Daca cele 2 persoane esti tu si cu Nienna inseamna ca odata intrati in TLB va trebui sa schimbati diplomatia;) (motivul fiind ca nu aveti incredere in noi). Si aici revenim la partea unde aflam cine conduce TLB.:rolleyes:

Daca ma insel, atunci inseamna ca nu esti tu a doua persoana si este cineva din TLB sau oricare alt trib;)

Asta e motivul pentru care am zis sa dezvolte fraza ca e interesanta.

Cele doua persoane eram eu si Nienna.insa ce nu intelegi tu insa:)..e ca niciunul dintre cele doua persoane nu este,nu a cerut si nu ar vrea sa fie in conducerea TLB.Talibanul este unicul si singurul lider,si sunt mai mult decat bucuros sa lupt sub conducerea lui.Singura noastra "cerinta" inainte de fuziune a fost sa continuam sa ne organizam noi militar zona noastra.
Atata tot.Ne batem cu cine hotaraste Talibanul.We dont make the calls.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus