Primul razboi mondial de pe L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Rog vertebratele cu IQ ridicat (cu macaraua) sa-mi explice si mie cu ce il afecteaza pe Valiusha o schimbare de trib. Cu ce il apra de atacuri numele TLB? Nu-i puteau trimite suport daca nu era membru? Pe harta, fostul Insane nu este lipit de TLB. Putea sa intre si in tribul meu, nu isi modifica pozitia pe harta nici el si nici inamicii lui.

Mare refugiat ce e si el, il apara un nume. E buna de trecut la perlele noobilor. :D
 

DeletedUser

Atat am avut de zis in acest topic. Orice postare ulterioara nu va mai fi luata in seama de catre conducerea die.

Talibanule, Valiusha si Nienna ganditi'va si luati atitudine. Vreti razboi? Faceti publica oferta.;)

Greseala ta aici e urmatoare: ne pui pe acelasi plan cu Talibanul, ori noi suntem membri de rand. Nu avem nici un drept sa modificam diplomatia TLB, putem in cel mai bun caz sa facem propuneri argumentate si acestea sa fie aprobate sau respinse.
Daca tu te-ai dovedit a fi om de cuvant fata de Talibanul si daca el considera ca alianta cu voi are un sens, atunci o va pastra, oricat de antipatic ai fi tu in ochii mei. Asa ca vezi-ti de joc si fii mai atent cu mesajele...unii jucatori nu merita sa fie ignorati si tratati cu superficialitate.
 

DeletedUser5456

atatea pagini fara nici un rezultat
37.gif

sper sa se faca lumina sa stiu incotro imi trimit trupele:D


dar daca o arunca spre voi, sa aveti grija sa va feriti. :D

Nu are cum sa ii nimereasca:D
 

DeletedUser4955

xzibit2 ai scos si tu capul in lume ? acum ai glas ? ia-te cu nienna si cu valiusha si ascundeti-va ...nevertebratelor ... auzi ca rezistau la LR ... ma trezeste-te ...apropo da frunzele de morcov la o parte ca nu te vezi de ele ... mari si tari mai sunteti cand fuzionati cu altii ...iepurasilor ...vine pastele si .... stiti voi ... hai pa ca m-am distrat cu voi ..N00BILOR ... am plecat ca mai am si viata reala nu numai sa stau ca voi pe joc ... pa pa si luati cat mai multe sate ... parasite :))) si de la spionii din LR ...cand ati dat de greu v-a luat diareea si v-ati tirat in alt trib sa nu cumva sa va pierdeti satele ... Pa pa , chiar nu va mai dau replici ca nu ma cobor asa de jos ...

tin sa te anuntz ca sunt chiar dezamagit de uni membri de la voi umflati de sate .. atzi atacat pe valiusha pe sambata dimineatza ai nu ma lasa .. au fost peste 150 de atacuri dak mai tzin minte .. eram sitter .. cate sate atzi luat de la el ? si mai era un post ce ash fi vrut sa il comentez .. din sprijinu ce il avea vali in sate interesant nu gaseam pe nime din TLB sa ii fi dat sprijin .. hmm ciudat cum ai tras concluzia asta faza este ca atzi atacat total aiurea cu toate ca sambata au fost toata ziua atacuri :) :rolleyes:
 

DeletedUser523

Ca o parere personala, eu nu vad rostul acestui razboi si nu cred ca va avea loc!Din cate stiu eu membrii tribului meu oricum nu au atacat pe cei din INSANE asa ca nu ar fi nici un motiv de razboi mai ales ca acum fac parte din TLB cu care noi suntem aliati si noi ne respectam aliantele.
Insa tineti mine ca cei ce au deschis acest subiect sunt cei din TLB, subiect care a degenerat in conflicte verbale, ca de obicei, si daca pe baza acestor conflicte aparute acum ca urmare a deschiderii acestui topic e va declansa vre-un conflict atunci sa stie toata lumea ca cei din TLB l-au vrut si l-au inceput, noi nu vrem razboi cu ei.
Insa noua nu ne este frica de nimeni si acceptam cu placere orice provocare si daca ei doresc sa-si masoare fortele cu noi ai asteptam cu placere!Doar este un joc de razboi la urma urmelor si fiecare isi urmareste propria strategie.
 

DeletedUser

se sta de atacuri de la spionii din LR si a avut timp sa se pregateasca . oricum nu era important sa luam sate de la valiusha teh great king of triburi .. s au luat de unde trebuia
 

DeletedUser

Ca o parere personala, eu nu vad rostul acestui razboi si nu cred ca va avea loc!Din cate stiu eu membrii tribului meu oricum nu au atacat pe cei din INSANE asa ca nu ar fi nici un motiv de razboi mai ales ca acum fac parte din TLB cu care noi suntem aliati si noi ne respectam aliantele.
Insa tineti mine ca cei ce au deschis acest subiect sunt cei din TLB, subiect care a degenerat in conflicte verbale, ca de obicei, si daca pe baza acestor conflicte aparute acum ca urmare a deschiderii acestui topic e va declansa vre-un conflict atunci sa stie toata lumea ca cei din TLB l-au vrut si l-au inceput, noi nu vrem razboi cu ei.
Insa noua nu ne este frica de nimeni si acceptam cu placere orice provocare si daca ei doresc sa-si masoare fortele cu noi ai asteptam cu placere!Doar este un joc de razboi la urma urmelor si fiecare isi urmareste propria strategie.

Sa stii ca au fost si atacuri, si innobilari :( Toate problemele ar fi putut fi evitate daca exista putina bunavointa...
Insa oricum, nu e prea tarziu sa se ajunga la un consens. Totul depinde de liderii Die....TLB a fost mereu deschis discutiilor, altfel Talibanul ar fi declarat razboi si cu asta basta, nu? :)
 

DeletedUser

deja dati inapoi , dar vai era de asteptat sa fie doar gura de unii
 

DeletedUser523

Sa stii ca au fost si atacuri, si innobilari :( Toate problemele ar fi putut fi evitate daca exista putina bunavointa...
Insa oricum, nu e prea tarziu sa se ajunga la un consens. Totul depinde de liderii Die....TLB a fost mereu deschis discutiilor, altfel Talibanul ar fi declarat razboi si cu asta basta, nu? :)

Na asta nu stiam insa sunt sigur ca au fost doar atacuri de joc k noi nu aveam nici o diplomatie cu INSANE insa repet acum ca INSANE este in TLB sunt aliati si din cate stiu eu conducatorii Die. nu au trimis mesaj talibanuluii precum ca cei din INSANE sunt considerati refugiati si vor fi atacati in continuare, deci, repet, acum suntem aliati, atacurile vor inceta si nu va fi motiv de razboi, cred...
 

DeletedUser

deja dati inapoi , dar vai era de asteptat sa fie doar gura de unii

Se putea sa nu se bage si musca in lapte : ))
Drake, tu refa-ti cele 70 de full-uri ofensive, te asteptam pt ruda 2...sau 3, ca nu mai stiu a cata oara ataci complet aiurea:rolleyes: Poate il urci pe vali in sfarsit pe locul 1 la aparatori ;)
 

DeletedUser1685

Am spus ca nu mai am ce comenta la subiect, dar o sa las o ultima replica. Nu mai incercati sa recrutati membrii Die. este o incercare atat de jalnica.....:p
 

DeletedUser

Na asta nu stiam insa sunt sigur ca au fost doar atacuri de joc k noi nu aveam nici o diplomatie cu INSANE insa repet acum ca INSANE este in TLB sunt aliati si din cate stiu eu conducatorii Die. nu au trimis mesaj talibanuluii precum ca cei din INSANE sunt considerati refugiati si vor fi atacati in continuare, deci, repet, acum suntem aliati, atacurile vor inceta si nu va fi motiv de razboi, cred...

Mai tzepes, ce spui tu aici suna bine :) Insa din pacate nu depinde de noi. Sa vedem ce se discuta la nivel inalt.
Problemele au aparut dupa ce un jucator insane a fost atacat de Die. dupa ce intrase in TLB. Inteleg ca se mai intampla si accidente, dar aici trebuie sa intervina conducerea si sa inabuse conflictul inainte ca acesta sa degenereze, ceea ce nu s-a intamplat aici. Din pacate, n-am fost online week-endul acesta, deci nu cunosc toate detaliile. De aceea as prefera sa punem punct acestei discutii acum si sa asteptam rezultatul tratativelor Die. - TLB din aceasta seara.
 

DeletedUser3174

wow......aar fi prea tare un razboi intre TLB ...si DIE. .......dar am ei eu o intrebare pentru cei din Die. ......de ce au facut un Pna cu tribul apasii?nu vreau sa supar...sunt doar curios
 

DeletedUser523

Mai tzepes, ce spui tu aici suna bine :) Insa din pacate nu depinde de noi. Sa vedem ce se discuta la nivel inalt.
Problemele au aparut dupa ce un jucator insane a fost atacat de Die. dupa ce intrase in TLB. Inteleg ca se mai intampla si accidente, dar aici trebuie sa intervina conducerea si sa inabuse conflictul inainte ca acesta sa degenereze, ceea ce nu s-a intamplat aici. Din pacate, n-am fost online week-endul acesta, deci nu cunosc toate detaliile. De aceea as prefera sa punem punct acestei discutii acum si sa asteptam rezultatul tratativelor Die. - TLB din aceasta seara.

pai nici eu nu cunosc detaliile ca doar sunt un simplu membru si am si specificat ca vb in nume personal dar cred ca acest incident va fi rezolvat de catre conducerile noastre iar daca nu ei bine asta e bucurosi le-om duce toate. de e pace, de-i razboi;):p:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

haideti fratilor terminati .. asteptati cuminti decizia celor din TLB si vom vorbi dupaia .. oricum.. nu vad rostu..sa ne apucam acuma sa ne facem n00bi intre noi si nush ce... fratilor..daca va fi razboi.. putem sa pastram respectu fata de tabara adversa.. nu e nevoie de jigniri .. sa asteptam in liniste decizia lui Talibanu si gata :)
 

DeletedUser2786

N'am inteles nimic si nici nu o sa inteleg. Sunt n00b™;)

Chiar ca au scartait lucrurile ... tribul die. a cazut in clasament si risca sa fie depunctat:rolleyes:

P.S. Uneori il depasesc pe b3sT la cat de n00b sunt:D

l-ai depasit la sate moka. ai dreptate. esti idolul LR-ului la fel de afoni la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus