Smir vs OLO

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce trompeta ii fata asta sa mor eu:)) si in joc si pe extern.Las ca o sa iti arata Iadul13 in scurt timp cine este pacaliciul si boxeorul in joc,am primit unele ,,plangeri in joc" cum ca ar fi o fata care a circulat prin olo si avalon care este redusa mintal si se crede in razboiul din 42:)).O sa imi faca mare placere sa te pun cu botu pe labe
 

DeletedUser

ce trompeta ii fata asta sa mor eu:)) si in joc si pe extern.Las ca o sa iti arata Iadul13 in scurt timp cine este pacaliciul si boxeorul in joc,am primit unele ,,plangeri in joc" cum ca ar fi o fata care a circulat prin olo si avalon care este redusa mintal si se crede in razboiul din 42:)).O sa imi faca mare placere sa te pun cu botu pe labe

Subscriu :)
N-as folosi chiar cuvintele astea,pentru ca ne adresam totusi unei fete,dar n-am vazut in viata mea un jucator de triburi,care sa se laude atat.Atata obraznicie,aroganta si nesimtire nu mi-a fost dat sa intalnesc!Urat din partea unei fete sa se balacareasca in felul acesta ;)...
 

DeletedUser33563

:))))))) .. iadule in joc nu cred ca i se pot reprosa multe ...
in ceea ce priveste afirmatiile ei : daca atunci cand jucam m-am suparat de vreo 2 ori acum ma amuza mai tare decat bendeac si divertis impreuna :)))))
 

DeletedUser

ee fata..nu se poate numi fata,ti-am zis ..ea se crede in al 2 razboi mondial si prea mare gura face pe forum,laude peste laude,ma..daca ar intra unu si ar laudao da vine singura si se da in spectacol:)) sasa ma tot roaga o alta fata,deci atentie:)) o alta fata,sa o aranjez pe asta,de cateva luni tot imi zice,dar am avut alte probleme in zona mea,probabil o sa imi fac si putin timp sa=i indeplinesc acelei fete dorinta si sa vad intradevar ce mare jucatoare este
 

DeletedUser

ce trompeta ii fata asta sa mor eu:)) si in joc si pe extern.Las ca o sa iti arata Iadul13 in scurt timp cine este pacaliciul si boxeorul in joc,am primit unele ,,plangeri in joc" cum ca ar fi o fata care a circulat prin olo si avalon care este redusa mintal si se crede in razboiul din 42:)).O sa imi faca mare placere sa te pun cu botu pe labe


asta e posedata!



Cum dracu poti numi pe cineva jucator bun cand nu stie decat sa atace ( nu va ganditi coordonat ca nu "are ceas nu de altceva" :) ) si asta pt ca toate satele ei sunt "blindate" de cei din trib, mi-ar fi rusine sa ies pe extern si sa ma laud , dar dansa avand neuronul putin ingramadit e normal si de inteles, nu?
Urmand apoi ca grand mastera tribara sa ia sate, binenteles circulara d-nului titanel isi face datoria in care se ameninta membrii daca nu i se trimite sprijin ( a nu se intelege gresit [ pe toate satele ] ; nu e asa titanele cunosti si tu termenul destul de bine, nu? :)
Mai am eu unu langa mine de vre-o 2600000 de puncte care saracu nu a vazut in viata lui cred cum se ataca coordonat , dar el e bun dom'le ca ataca :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34293

asta e posedata!



Cum dracu poti numi pe cineva jucator bun cand nu stie decat sa atace ( nu va ganditi coordonat ca nu "are ceas nu de altceva" :) ) si asta pt ca toate satele ei sunt "blindate" de cei din trib, mi-ar fi rusine sa ies pe extern si sa ma laud , dar dansa avand neuronul putin ingramadit e normal si de inteles, nu?
Urmand apoi ca grand mastera tribara sa ia sate, binenteles circulara d-nului titanel isi face datoria in care se ameninta membrii daca nu i se trimite sprijin ( a nu se intelege gresit [ pe toate satele ] ; nu e asa titanele cunosti si tu termenul destul de bine, nu? :)
Mai am eu unu langa mine de vre-o 2600000 de puncte care saracu nu a vazut in viata lui cred cum se ataca coordonat , dar el e bun dom'le ca ataca :D

Domnule Kasai ... ne cunoastem de undeva si nu-mi aduc eu aminte? Am observat ca te-ai molipsit si tu de la colegii tai (a nu se generaliza ... din fericire mai sunt si oameni de bun simt printre voi cu care se poate discuta, inclusiv al vostru sef). Va place sa va dati cu parerea despre anumite persoane de parca am copilarit impreuna. Nu cred sa fi purtat cu persoana dumneavoastra vreo discutie astfel incat sa crezi ca ma cunosti.

NU am intrat si nici NU vreau sa intru in contradictoriu in discutiile purtate pe forum cu nicio persoana. A nu se interpreta ca vreau sa va cenzurez ideile si parerile dumneavoastra. Sfatul meu este ca, inainte de a face publica o parere, sa aveti si argumentele necesare.

In rest ... toate cele bune!!
 

DeletedUser

Si sa nu uit !
Pt AVALON , smir , e o "cioata" , o "furnica"... nu ne impiedicam de niste amarati , asta e clar !
WAR-UL NU E AICI !

Dar e greu pt niste "pacalici" sa incerci sa le explici , ca ei sunt sacul , iar AVALON boxerii !

Tanzanianule?..mai respiri?...mai duci ? Nu dai stergere cont dupa atatea umilinte ? Zi de zi esti umilit !
Marocanule? ...mai duci umilintele pe lumea asta ? Nu ti-e rusine de umilintele la care te supun ?

smir..trib adevarat ...de ferme !
succes ...si merci de sate ! !

in acest moment nu mai am nici o urma de indoiala la ce sau gandit Paraziti cand au compus melodia "de ziua ta"
 

DeletedUser

cat despre acest topic efectiv nu cred k mai are vreoun rost sa spun cui tinem toti partea....sper sa reziste cei din smir pana ce incepem si noi cu voi:)
 

DeletedUser

ee fata..nu se poate numi fata,ti-am zis ..ea se crede in al 2 razboi mondial si prea mare gura face pe forum,laude peste laude,ma..daca ar intra unu si ar laudao da vine singura si se da in spectacol:)) sasa ma tot roaga o alta fata,deci atentie:)) o alta fata,sa o aranjez pe asta,de cateva luni tot imi zice,dar am avut alte probleme in zona mea,probabil o sa imi fac si putin timp sa=i indeplinesc acelei fete dorinta si sa vad intradevar ce mare jucatoare este

ai grija k i maritata:))
 

algernon

member
Scor reacție
0
pffff
nici eu nu prea mai atac coordonat.mi-a devenit cam peste mana sa mai fac calculele ,calculile,calculice.si sa ma scol noaptea,ca sa dau la secunda x un atac.am devenit lenes.
da ma scot cu fake-urile.si mai nou cu renoble-urile
le coordonez PERFECT
prietenii stiu de ce
:)
fac un tango cu un amic din smirul junior
el inobileaza,eu il ajut sa mai vina odata.
pina s-o plictisi si da inchidere de cont
azinoapte i-am tras trei renoble
in noaptea asta,cred ca ii mai bag doua
ca sa nu se plictisesca
 

DeletedUser33563

Vorbeste lumea ca a inceput o migratie din PDT catre avalon .. Niciun comentariu pe tema asta ?
 

DeletedUser

Nu am ce face si pun o statistica pt guritele rele,
Nu e o statistica favorabila pt noi insa daca adunam numarul de puncte ale celor doua avaloane si pozitionarea lor pe harta e de inteles.
Astept rautaciosii sa isi faca "treaba" cu commenturile.

Atentie, azi sunt irascibil:D



Side 1:
Tribes: SMIR, SMIR.
Side 2:
Tribes: Aval0n, Avalon

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11,384
Tabăra 2: 15,312
Diferență: 3,928

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 381
Tabăra 2: 999
Diferență: 618

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 68,814,159
Tabăra 2: 106,940,549
Diferență: 38,126,390

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,441,702
Tabăra 2: 9,078,311
Diferență: 5,636,609

chart
 

DeletedUser

@Nokia
Oricat de mult ne-am dori sa fie altfel,cam aveti sansa porcului de Craciun in razboiul asta.E foarte greu sa aparati 2 granite...
 

DeletedUser

pun pariu cu tine ca mai rezistam cel putin 2 luni ( au inceput sa renunte cei care sunt "mai putin buni" pe jocul asta), de acum incepe razboiul.
 

DeletedUser33563

sincer asteptam si astept in continuare mai mult de la smir mai ales ca aveti in razboiul asta ca aliat un trib mare ( cel putin ca punctaj ) ... 2 granite ce trebuiesc aparate nu reprezinta chiar apocalipsa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus