Smir vs OLO

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vad ca tot iti place sa te bagi in seama fara sa stii despre ce vorbesti...pdt este practic egal cu zero in momentul de fata.
 

DeletedUser33563

vad ca tot iti place sa te bagi in seama fara sa stii despre ce vorbesti...pdt este practic egal cu zero in momentul de fata.

adevarul e ca ma bag in seama aiurea si vbesc numai din amintiri...ma chinui sa-mi dau seama ce se intampla fara sa intru pe vreun cont...asa ca scuzele mele domnu' pentru impertinenta de a ma baga in seama aiurea cu cineva de prestigiul dumneavoastra
 

DeletedUser

adevarul e ca ma bag in seama aiurea si vbesc numai din amintiri...ma chinui sa-mi dau seama ce se intampla fara sa intru pe vreun cont...asa ca scuzele mele domnu' pentru impertinenta de a ma baga in seama aiurea cu cineva de prestigiul dumneavoastra

nu este necesar sa devii ironic...nu am nevoie de scuze,este suficient sa nu mai vorbesti despre ceva ce nu stii,iar harta poate fi verificata si de pe twstats nu ai nevoie de un cont pe L18 ca sa vezi cum sta treaba
 

DeletedUser33563

ironic am fost prima oara cand am catalogat pdt-ul , "fostii ups" asa cum zicea unul dintre colegii mei de odinioara" drept "un trib mare" ... greseala imi apartine pt ca am omis sa pun ghilimelele de rigoare...sunt sigur ca cine trebuia sa constientizeze ironia a facut-o
 

algernon

member
Scor reacție
0
Eu dau mai mult de doua luni . Sunt mult prea multe sate de cucerit ca sa dureze doar atat.Inclin sa dau dublu , la modul cum decurge acum razboiul
 

DeletedUser

pun pariu cu tine ca mai rezistam cel putin 2 luni ( au inceput sa renunte cei care sunt "mai putin buni" pe jocul asta), de acum incepe razboiul.


am spus doar atat pt a raspunde unui post putin mai sus in care scria ca avem viata porcului ( sau ceva de genu' :) ), cu siguranta o sa dureze mult mai mult, stiti bine ca dupa un timp in razboi triburile se vor plafona, se vor aseza granitele si cam atat, se va ataca "stilul smuls " sau barbar cum vreti sa ii spuneti.
 

DeletedUser10105

Iar pt "diletanti" precum "taca" asta tembel numit iadul 43 , si anonimul asta fost admin ...clasamente "fetitelor!"

Side 1:
Players: mephisto star
Side 2:
Tribes: PDT, WEED, WEED B, SMIR, SMIR., smirut

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 27
Diferență: 75

cand 7 triburi de ageamii si 27 de academii de amarati ...in jur de 700 de membri , veti avea voi impotriva mea clasamentele astea ...( fara sa tinem CONT CA MIZERIILE mai ieseau din trib sa nu le incarc sacul umilintei mai mult decat atat !!! =))) ) , atunci amaratilor sa deschideti gura !
pana atunci , va port acelasi respect =))))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stai sa ti-l arat pe adisstoican sa vezi ce stiinta are in joc :))

nobil astăzi la ora 13:19:13
berbec astăzi la ora 13:33:55

daca nu invata cum se ataca organizat si cu nobili la miimi de secunda de curatare isi poate lua gandul de la satele mult ravnite de el ( stie el pe cine ataca )
 
Ultima editare de un moderator:

algernon

member
Scor reacție
0
depinde
nu stiu,nu am vorbit cu el
dar eu mai dau fake si de nobili,cateodata , ca sa va trimit apararea la cucuietii din deal
si cam asa s-a intamplat acu
stai sa vedem rezultatele
:)
 

DeletedUser

Agresor: adisstoican
Origine: 287.avalon (609|761) K76

Număr: 0 0 5927 0 19 2178 787 0 314 15 0 1
Pierderi: 0 0 5927 0 0 1722 787 0 314 15 0 1

uite fake-ul
 

DeletedUser15928

Cu ocazia sarbatorilor de iarna as vrea sa va propun tuturor triburilor de pe L18 pace din date de 20.12.2010 pana in data de 05.01.2011.

Cred ca pentru fiecare dintre noi ii mai important sa ne petrecem sarbatorile alaturi de familie si prieteni...razboaiele mai pot astepta...oricum nu fuge nicaieri dusmanul:)


Sarbatori Fericite, Ch3llo0!!!!
 

algernon

member
Scor reacție
0
Pfff
De acord .De sarbatori vor ataca doar mahomedanii,budhistii, ateii si alte 9999 de religii
Eu ma declar mahomedan
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus