Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser38217

ok,am inteles cum a stat toata treaba,acum doar n-o sa stati sa va certati cateva zile despre care e mai corect,cu coloana vertebrala si toate cele..ce m-ar interesa pe mine ,daca pot primi un raspuns sincer,de fapt doua,pt ca am doua intrebari:
1.membrilor Turma,ce planuri aveti pt viitor,veti mai continua in aceasta formula sau e doar o chestiune de timp pana veti dizolva tribul?
2.celor implicati in asa-zisa "tradare",va ganditi sa va reuniti intr-un trib sau veti continua fiecare pe drumul lui cum sunteti impartiti acum? pentru ca asta nu prea inteleg eu..daca tot ati facut un lucru impreuna,de ce nu v-ati facut dupa aceea propriul trib? ca doar sunteti prieteni..
Multumesc.
 

DeletedUser38023

2.celor implicati in asa-zisa "tradare",va ganditi sa va reuniti intr-un trib sau veti continua fiecare pe drumul lui cum sunteti impartiti acum? pentru ca asta nu prea inteleg eu..daca tot ati facut un lucru impreuna,de ce nu v-ati facut dupa aceea propriul trib? ca doar sunteti prieteni..
Multumesc.

Le-am facut destule bucurii.. Ce le mai facem de acum inainte e doar un bonus pentru noi... Obiectivul nostru e indeplinit.
O sa mai ramanem o vreme sa le dam dreptul la replica si .. de ce nu, sa ne mai jucam un pic :)
 

DeletedUser

Imi aduc aminte ca in alta pagina te-am ajutat si tu in urmatoarea m-ai dezamagit..
Iar acum incerci sa iti stabilesti un top al prieteniilor si sa le tii partea alora cu care ai pierdut mai mult timp..

o iei pe urmele lu nr 9?
eu nu tin partea nimenui. mi-am amintit doar ca am facut parte din JEGUL ( si acu o sa se ofuste toti tribalii.. si mi se rupe) numit triburile. tu insa te zbati in acelasi jeg.. impreuna cu restu.
mi se rupe de cine cistiga.. mi se rupe de cine pierde... mi se rupe ca unii au multi si mi se rupe ca altii fac alte magarii.. prinse sau neprinse de admini.
INSA! niciodata nu mi-am "tradat" prietenii. dar oare am preieteni pe triburile? sau doar cunostinte?
 

DeletedUser20103

Ma cunosti bine si vad ca esti tare suparat pe mine , bai imi cer scuze daca te-am chinuit prin copilarie , scuze inca odata !!!

Esti smardoi mare tu , pe forum =) .

doar ti-am vazut insa mufa in clipurile lui mentosanu..:)orcine s-ar enerva daca ar vedea ca un obosit ca tine se baga-n seama cu japca pe forum:)
 

DeletedUser38023

o iei pe urmele lu nr 9?
eu nu tin partea nimenui. mi-am amintit doar ca am facut parte din JEGUL ( si acu o sa se ofuste toti tribalii.. si mi se rupe) numit triburile. tu insa te zbati in acelasi jeg.. impreuna cu restu.
mi se rupe de cine cistiga.. mi se rupe de cine pierde... mi se rupe ca unii au multi si mi se rupe ca altii fac alte magarii.. prinse sau neprinse de admini.
INSA! niciodata nu mi-am "tradat" prietenii. dar oare am preieteni pe triburile? sau doar cunostinte?

Daca ni s-ar rupe la toti de tot, acum il ascultai pe Ceausescu pe TVR1.. Sau mai rau, nici nu ajungeam in epoca fierului..
 

DeletedUser

Daca ni s-ar rupe la toti de tot, acum il ascultai pe Ceausescu pe TVR1.. Sau mai rau, nici nu ajungeam in epoca fierului..

hai nu te bate cu pumnu in piept. si pina la a junge la astfel de comparatii.. mai avem cale lunga de batut.


ps
cind eram pe 22 dec in gara de nord si se tragea de ma cacam pe mine.. tu faceai pirturi in scutece :p
 

DeletedUser38518

opa....cu ce nu am jucat eu corect?:( acum te iei de mine?:eek: pe skype am prea multe id-uri,nu am cum sa va tin minte pe toti....prea multi "prieteni" am =))))))

un singur exemplu iti dau:

L21,conturile DiMichelle si AbelarTaisha...ale cui sunt? (atunci la inceptu,stii tu...o saptamana cel putin le-ai dus in paralel)
 

DeletedUser38023

Nu ma face sa postez toata contestatia ta, daca tot te dai asa cinstit.

Dupa ce faci asta, sa postezi si ticketele celor din Turma, ok?
Ai incredere in mine, e legal ca un admin sa posteze pe forum ticketele :)

hai nu te bate cu pumnu in piept. si pina la a junge la astfel de comparatii.. mai avem cale lunga de batut.


ps
cind eram pe 22 dec in gara de nord si se tragea de ma cacam pe mine.. tu faceai pirturi in scutece :p

Macar eu aveam curajul sa fac ceva :)
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 42 (28 members and 14 guests)
aquilla, AbelarTaisha, Adrian1947, Ak-Orochimaru-Ak, andreispyes, Anne71@, Bula Speologu, craus, decebalus per scorillo, grabber, IuLyNhO, kikutz, l2azvan, lord catau, methalelf, michelle2007, paul-dinamovistu, pivot, poda, SMoke.fuMO?, Sneezyy, SUPERPANDEV, Tryszpe, un Trecator, vadder


a crescut audienta...cred ca au gasit-o pe elodia
 

DeletedUser

si ce vrei sa demonstrezi radule cu toata mizeria asta?
ai descoperit apa calda si mersul pe jos cumva....?
 

DeletedUser

Macar eu aveam curajul sa fac ceva :)


pai cam asta ai facut si acu. ai tras un pirt.. si il publici. n-am nimic cu tine, si DA RECUNOSC!!! am avut si 2 conturi la un oarecare moment dat( culmea e ca unu eram eu si unu nevastamea.. si radule... asta o STII BINE).

stiu.. tu nu ai vut 2 conturi... da mai stii cind faceam cu rindu la sittere sa il darami pe iurka?... ( si acu o sa imi spui ca asta nu e incalcare de regulament) insa... nici joaca prea cinstita nu e :) parerea mea!
 

DeletedUser38023

si ce vrei sa demonstrezi radule cu toata mizeria asta?
ai descoperit apa calda si mersul pe jos cumva....?

Ca exista mai doua categorii de useri daca ar fi sa ii sortam dupa un criteriu ce se refera la trisori:
-trisori
-cei care sunt scarbiti de trisori.

Iar noi am vrut sa o inventam pe a treia: Cei sunt scarbiti de trisori si se lupta cu ei :)
 

DeletedUser

un singur exemplu iti dau:

L21,conturile DiMichelle si AbelarTaisha...ale cui sunt? (atunci la inceptu,stii tu...o saptamana cel putin le-ai dus in paralel)

and? am zis eu vreodata ca nu am incalcat regulamentul? ca ti l-am dat tie care stii mai bine decat mine pe cate conturi ai fost banat pe l21(5 minim,maxim nu stiu...dar minimul il stiu)... nu am numarat zilele dar nu cred ca a fost o sapt. deci stii bine ca nu e suport...

sa imi zici tu de o lume in care am avut sprijin de la suporti sau basheri (tot suporti)...am zis ca toti incalca regulamentele....deci TOTI cred ca stii ce inseamna...ca unii o fac grav asta e, e problema lor... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

pai cam asta ai facut si acu. ai tras un pirt.. si il publici. n-am nimic cu tine, si DA RECUNOSC!!! am avut si 2 conturi la un oarecare moment dat( culmea e ca unu eram eu si unu nevastamea.. si radule... asta o STII BINE).

stiu.. tu nu ai vut 2 conturi... da mai stii cind faceam cu rindu la sittere sa il darami pe iurka?... ( si acu o sa imi spui ca asta nu e incalcare de regulament) insa... nici joaca prea cinstita nu e :) parerea mea!

Eu nu l-am daramat niciodata pe Iurka.. LOL
 

DeletedUser

auzi mumbless...sa te stergi la gura si sa te speli pe maini inainte de a posta ceva la adresa mea.
 
Sus