Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser

iti pupam picioarele...auzi ma... tu chiar o iei razna.... DE CE sa iti pup picioarele? m-ai salvat de la viata? m-ai salvat de la faliment.. ce draku mi-ai facut sa iti pup picioarele? vezi ca o iei razna pe cimpii.. revino-ti!!!


am o pereche infipte in fund...disponibile :)
 

DeletedUser

Craus, radule : aveti privat , sau va place scandalul ?
On topic.. S-a dus vremea razboaielor castigate frumos, fara multicoante, fara tickete, fara pp-uri false.. etc...
 

DeletedUser

chiar cand a inceput si mie sa-mi placa?...ce ghinion am...vreau sa fiu rea in seara asta si nu ma lasa nimeni :(
 

DeletedUser

Mi se pare un jeg de 10 cm pe acest rhadookoo sau cine e!

In primul rand Raluca &co nu sunt ZEi sau ce idiotenii spuneti voi pe aici! Sunt jucatori ca oricare alt jucator dar ei au ce nu au restul...prieteni!

Prieteni in adevaratul sens al cuvantului

Daca erai "baiat" nu te dadeai prieten si dupaia infingeai cutitul pe la spate!

Nota 10 pentru actiune si cum a decurs ea dar sterg cu tine pe jos(nici de carpa nu esti bun dar asta e) pentru treaba cu prietenia

Razboiul se castiga nu cu toporul ci prin cu totul si cu totul alte tactici....dar la ce ai facut tu..imi provoaca o greata imensa!

Am fost cu ei pe L14 si pe L17 si ce am vazut in trib la ei nu am vazut nicaieri!

Distractie si tot ce iti doresti! tribul perfect dupa parerea mea!

Imi pare rau acum ca am refuzat invitatia lui raluca de a veni in Turma

Si daca tu crezi ca pe ei ii intereseaza satele alea care le`ati luat va inselati!
Ii doare cand vad cum niste asa zisi prieteni ii f.. pe la spate!

Sincer nici nu imi gasesc cuvintele dupa ce am citit aici!

Vrei sa demonstrezi defapt ca esti o javra care isi poate trada prietenii una doua!
Alta explicatie nu gasesc in ceea ce vad ca postezi
 

DeletedUser2821

Mi se pare un jeg de 10 cm pe acest rhadookoo sau cine e!

In primul rand Raluca &co nu sunt ZEi sau ce idiotenii spuneti voi pe aici! Sunt jucatori ca oricare alt jucator dar ei au ce nu au restul...prieteni!

Prieteni in adevaratul sens al cuvantului

Daca erai "baiat" nu te dadeai prieten si dupaia infingeai cutitul pe la spate!

Nota 10 pentru actiune si cum a decurs ea dar sterg cu tine pe jos(nici de carpa nu esti bun dar asta e) pentru treaba cu prietenia

Razboiul se castiga nu cu toporul ci prin cu totul si cu totul alte tactici....dar la ce ai facut tu..imi provoaca o greata imensa!

Am fost cu ei pe L14 si pe L17 si ce am vazut in trib la ei nu am vazut nicaieri!

Distractie si tot ce iti doresti! tribul perfect dupa parerea mea!

Imi pare rau acum ca am refuzat invitatia lui raluca de a veni in Turma

Si daca tu crezi ca pe ei ii intereseaza satele alea care le`ati luat va inselati!
Ii doare cand vad cum niste asa zisi prieteni ii f.. pe la spate!

Sincer nici nu imi gasesc cuvintele dupa ce am citit aici!

Vrei sa demonstrezi defapt ca esti o javra care isi poate trada prietenii una doua!
Alta explicatie nu gasesc in ceea ce vad ca postezi

Eu zic ca ataci cam dur pe cineva pe care nu il cunosti , nu crezi ?
 

DeletedUser

Eu zic ca ataci cam dur pe cineva pe care nu il cunosti , nu crezi ?

nu trebuie sa cunosti pe cineva atat de bine ca sa zici uite pot sa imi dau cu parerea despre el!

am citit foarte bine ce a postat pe aici!

Numai laude! dar laude care nu au nici umpic de umanitate in ele!

Sa tradezi un trib e foarte usor!

Sa iti tradezi prietenii e ceva mai mult decat josnic!
 

DeletedUser

Eu zic ca ataci cam dur pe cineva pe care nu il cunosti , nu crezi ?

tu ai 12 ani sau doar un ochi care vede doar o parte,SAU LINIGI CAM MULT...chiar crezi ca radu e sfant? sau vreun jucator de pe acest joc?


nu va mai bagati aiurea in seama daca nu sunteti in stare sa vedeti ambele parti a acestui "circ"
 

DeletedUser

Ieri am atacat un aliat .... jucatorul respectiv mi-a reprosat ca-i imoral ce fac.Acum eu stau si ma gandesc si am ajuns la concluzia ca mine e de vina .... ca am jucat alaturi de ea pe L22 si cred ca de la ea am luat "imoralitatile" astea .......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu-mi fac prietenii de kakat, chiar daca mi-au gresit :p

si de ce imi spui mie asta? eu sint un porc.. si in viziunea ta.. si in lui radu. asta e... va trebui sa traiesc cu asta.

ps
olivia.. cu toate ca nu crezi... eu unu.. ITI MULTUMESC! acu multi ani, la un oarecare moment dat... ai avut dreptate!
 

DeletedUser38023

nu trebuie sa cunosti pe cineva atat de bine ca sa zici uite pot sa imi dau cu parerea despre el!

am citit foarte bine ce a postat pe aici!

Numai laude! dar laude care nu au nici umpic de umanitate in ele!

Sa tradezi un trib e foarte usor!

Sa iti tradezi prietenii e ceva mai mult decat josnic!

Nu mi-am tradat niciodata un prieten :)
 

DeletedUser

inseamna ca nu ai nici un prieten=)))

doar ii faci sa creada ca le esti prieten...vulpe mare esti :D
 
Sus