Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser

Deja nu mai imi place de voi, NU MAI CURGE PIC DE SANGE , ACUM DEVENIRATI SENTIMENTALI? :D
 

DeletedUser2821

tu ai 12 ani sau doar un ochi care vede doar o parte,SAU LINIGI CAM MULT...chiar crezi ca radu e sfant? sau vreun jucator de pe acest joc?


nu va mai bagati aiurea in seama daca nu sunteti in stare sa vedeti ambele parti a acestui "circ"

Am 11 , fac 12 , in 2012 ..

Ce sa ling ma ? Pe radu il stiu de pe L5 si mi-a fost inamic , nu e sfant , nici pe departe , doar ca atunci cand judeci un om , trebuie sa il cunosti indeajuns , cei care il judecati credeti ca il cunoasteti indeajuns ?

De parca e cineva aici obiectiv =)) .
 

DeletedUser

tu ai 12 ani sau doar un ochi care vede doar o parte...chiar crezi ca radu e sfant? sau vreun jucator de pe acest joc?


nu va mai bagati aiurea in seama daca nu sunteti in stare sa vedeti ambele parti a acestui "circ"

Aici nu e vorba de pierderea a catorva amarate de sate!

aici e vorba de ce fel de oameni sunt in acest joc!


Vad ca ei se dau sfinti ca nu joaca cu multi conturi!


Buey eu am fost pe L17 si dudu mi`a lasat sitter noaptea si vedeam ce e pe ascuns si stiam destule acolo !

Si inca ceva! ce a zis mine in circulara aia daca aveti puterea sa intelegeti este vorba strict de cei ce joaca cu multi cont!

De ce a dat circulara?

Pentru ca sunt unii care aud....astia joaca cu multi cont...joc si eu! si fraierii se pun si joaca cu multi cont si nu au grija si sunt prinsi!

Si pe fiecare lume a fost cate unu sa fie prins cu multi cont pentru ca nu stia cu ce se mananca!

Nu va mai laudati pe aici ca sunteti viteji ca sunteti vai de voi!

Turma va exista si nu se va destrama niciodata pentru ca acolo sunt adevarati prieteni si ei nu joaca pentru joc joaca pentru DISTRACTIE daca stiti ce e aia!

Credeti ca daca sunteti rang 1 sunteti cei mai tari sau altele... daca lipseste distractia degeaba jucati
 

DeletedUser

CONSIDERATI CA IMOMRATAL R. AR TREBUI SA PRIMEASCA PREMIUL OSCAR PT REGIE ? filmul PERVERSA CA PE TRIBURI domina topurile de audienta maxima . perversa ca pe targu ocna doar juleste. asta de pe triburi DA SA CADA :D
65 (42 members & 23 guests) Moderatori : 1
Bula Speologu, AbelarTaisha, Ak-Orochimaru-Ak, akadot, andreispyes, Anne71@, aquilla, bobbyokey, cel cazut, craus, crioli, davidcdd79, eva222, FaNtQm, grabber, graur2000, l2azvan, lord catau, many1000, methalelf, michelle2007, michelleforever, mumbless, nemessys, paul-dinamovistu, pivot, poda, rakanishu, rares69, stunty, th9one, Timo Maas, Tryszpe, valybullet, VrMx
LOOL nu am vazut atata lume nici la lansarea filmului . BUN ACTORI DOMNE :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu cred ca se poate inchide acest topic,prea multe minciuni aiurea,unii chiar si jignesc.


e clar ca in turma unii jucatori(poate mai multi decat oamenii lui radu) au supporti sau au avut...nu stiu cine,cate ...sa va dau cifre...lafel de clar e ca radu a zis si unele adevaruri aici dar si multe minciuni...acum fiecare vede ce vrea,sa o zic sa inteleaga toti...care is prieteni cu radu&co toti zic ca aceasta tabara e sfanta...lafel si de partea cealalta...ca doar suntem romani,in sinea noastra suntem constienti ca x sau y face unele lucruri pe care din respect pt. ei nu le spunem aici... sunt prea mic sa dau un pronostic sa zic ca ala sau celalalt triseaza mai mult....sau ca x e mai om si y mai porc...

daca nu se va inchide tema macar fiti un pic oameni,nu mai jigniti aiurea ca dati dovada de un singur lucru,de care sunteti constienti...

ATAT AM AVUT DE ZIS!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce coincidenta.. :D
de la bun incput ti-am spus ca sint prost si nu ma ridic la inaltimea domniei vostre. te rog.... hai sa incheiem... esti MULT prea bun pentru mine.

inca o dat VREAU sa iti repet:
nu am luat apararea nimenui, nu am aprobat multi( cu toate ca si eu am avut involuntar), nu ti-am dezaprobat tacticile si nu ti-am negat geniul militar, INSA, radule... tot in jeg te zbati.
 

DeletedUser

daca incep sa citesc iar despre pozitii de sex sau poezioare obscene...voi avea impresia ca m-am intors in turma.
 
Sus