Bye Bye Ro21

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34078

...mai baieti unde fugiti asa? ... ca doar ne asteapta o iarna la fel de lunga ca asta :D
 

DeletedUser30628

Seara asta a fost ultima cand voi mai juca pe lumea 21....imi i-au ramas bun fiindca se pare ca prieteni ti's prieteni pana isi ating ei scopul,iar dupa esti dat la o parte pentru altii care na,sunt mai buni....eu unu am tinut mult la lumea asta,am jucat cat mi-a permis timpul,au fost cativa in trib alaturi de mine cu care m-am inteles super de cand am inceput cu primul sat dar se pare ca,cum trece timpul isi schimba si ei fata
Am plecat de la bun inceput cu un scop alaturi de cativa,dar se pare ca acel scop l-au uitat
....ar fii mult mai multe de spus dar ajunge atat

Un mic sfat va dau,cine se da prieten pe langa tine,o face sa ajunga undeva....iar dupa tu esti cel care pica :)

Va urez un joc placut in continuare pe lumea aceasta,eu imi voi lua o mica vacanta departe de jocu asta,sincer is scarbit de cele intamplate :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38802

Succes in continuare,draga Piter, sper totusi sa pleci linistit si sa nu-mi porti pica pentru usoarele divergente care le-am avut cu tine si nu numai.
una peste alta, poate era si momentul sa renunti si tu.:) mai lasa si pe altii
bafta multa
Respect,Peeter!
 

DeletedUser

Pitere ? VREI SA FIU EU TOVARASUL TAU? Acum cand nu mai ai tovarasi si mi-ai facut bucuria aia enorma cu disparitia grandului 88 , accept sa te primesc ca tovaras , pe viata chiar:D
 

DeletedUser26020

Sincer bula, nu vad rostul tau nici pe joc si nici pe extern..
Bafta pitere, ne mai auzim :)
 

DeletedUser

Nu-l vezi, dar il auzi .Crezi ca ma intereseaza de ce vezi tu? Daca ai probleme cu ochii i-ati dioptrii mai mari nene si sa-mi spui dupa aia daca vezi mai bine . Eu deschid celor ca tine ochii,larg spre infinit :D
 

DeletedUser26020

Nu`mi trebuie dioptrii ca vad foarte bine si fara ochelari si aud destul de bine si de la mama natura, probabil de aia nu am auzit de tine asa mult :)
hai sa lasam baietii care vor sa se retraga sa posteze
 

DeletedUser

VEZI? N-ai cultura generala daca n-ai auzit de mine :D Si ce nu i-am lasat eu sa se retraga? Daca a picat 88 eu is cel mai happy, nu ma intereseaza cum a picat . ASA DA VESTE . Sa retras tot tribul, sa inteleg, nu? :D
 

DeletedUser

curge prea multa greata pe tine mai bomnu "b"ula...:(

pietere multa bafta in RL, mai ** pe skype:p
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Voi pleca si eu pe meleaguri mai calduroase, aveti grija de voi dragi colegi si dusmani. Incepand din acest moment, STERGERE CONT :D
 

DeletedUser26020

Mai "b"ula, cum ti`a spus Tik Tak Toe, deabia prin gluma ta "daca nu ai auzit de mine, nu ai cultura generala" se vede cultura generala a unui om, glumele astea se practica la nivel de 11-12 ani si circula pe internet intre oamenii inculti, acuma tu te incadrezi in ce grupa vrei.

@pitere: dar pana la urma de ce s`a destramat 88`ul ? divergente intre voi pe acolo sau lipsa de interes ?
 

DeletedUser30628

Mai "b"ula, cum ti`a spus Tik Tak Toe, deabia prin gluma ta "daca nu ai auzit de mine, nu ai cultura generala" se vede cultura generala a unui om, glumele astea se practica la nivel de 11-12 ani si circula pe internet intre oamenii inculti, acuma tu te incadrezi in ce grupa vrei.

@pitere: dar pana la urma de ce s`a destramat 88`ul ? divergente intre voi pe acolo sau lipsa de interes ?

eu nu dau explicatii gaby....intreaba batmanii de wakizashi si orch..ca ei au infiintat jocu asta ;)
 

DeletedUser

No!! E gata si lumea asta, deci in curand o sa fie pustie de tot, incet ,incet se vor retrage majoritatea . Peste maxim o luna o sa ajunga ca primele 5 lumi, cate-un post din joi in paste .
 

DeletedUser26020

Ce treaba are forumul extern cu jocul ? :) eu prefer sa am activitate cu echipa pe joc si nu pe extern :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
am fost mai rapid ca tine :D:D:D:D....

app,nu mai sunat sa ne vedem la o bere :)))))))))



Ieri m-am intors din calatoria mea draguta de prin Italia, pana acum am avut contul in sitter la Black :D

Stergerea de cont are ca principale motive, disbandul URSS-ului si faptul ca nu am mai putut juca intr-un trib puternic :).

In ceea ce priveste berea...din pacate Italienii sunt cam scumpi in ceea ce priveste wireless-ul, abia am mai prins prin Florenta un pic, dupa aceea am mai incercat prin Roma, dar nu prindeam nicio retea, asa ca nu am apucat sa vad numarul tau, chiar mi-ar fi placut sa bem un Peroni :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus