Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40097

Da daaaaaaa!!!Sigur...Absolut!

Vezi-ti de plagiatura ta si lasa-ne pe noi.

Ba noobule, ai auzit cumva de Lethalul de pe L15? S-a "reincarnat" aici:p just.speedy a fost intemeitor acolo,la fel si cum este aici.Asa ca nu tot comenta si veziti de ale tale ! !
 

DeletedUser

Lethal de pe L 15? Reîncarnat în 486 de membri aici? Să fim serioși...
Am trecut rapid prin lista de membri și...surpriză...niciun nume cunoscut de pe L 15.
Și crede-mă... am cunoscut bine Lethal-ul de acolo.
 

DeletedUser40097

Nu toti sunt din Lethalul de pe L15, a intrat si gasca din MIR-ul de pe L7 cu noi:) Si 2-3din DIABLO de pe L7 :p Am facut un trib mixt,cu diferiti jucatori de pe dif lumi,combinati toti in acest trib.Si am mai gasit ceva membri acolo si am zis ca ne imultim o perioada.

**stelele**iadului** (din Diablo) , atremo , Bulgaru , artemys89 , si multi altii din MIR-ul de pe L7 au intrat cu noi:p O sa fie o lupta interesanta in orice caz.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

lethalul de pe lumea 15 a fost la randul lui o copie a celui de pe 11:)
 

DeletedUser19202

Nu toti sunt din Lethalul de pe L15, a intrat si gasca din MIR-ul de pe L7 cu noi:) Si 2-3din DIABLO de pe L7 :p Am facut un trib mixt,cu diferiti jucatori de pe dif lumi,combinati toti in acest trib.Si am mai gasit ceva membri acolo si am zis ca ne imultim o perioada.

**stelele**iadului** (din Diablo) , atremo , Bulgaru , artemys89 , si multi altii din MIR-ul de pe L7 au intrat cu noi:p O sa fie o lupta interesanta in orice caz.

hmm si eu de ce n-am stiut? :(
 

DeletedUser

Numele tribului: La Vale
Prescurtare: Spor
Număr de membri: 3
 

DeletedUser40232

Lethal de pe L 15? Reîncarnat în 486 de membri aici? Să fim serioși...
Am trecut rapid prin lista de membri și...surpriză...niciun nume cunoscut de pe L 15.
Și crede-mă... am cunoscut bine Lethal-ul de acolo.


man...tu ce faceai daca era fara limita de jucatori'? faceai trib din 10-20 de persoane ? ca asa a fost si pe 15..restu` erau de forma..
o sa vedem mai incolo ce si qm cu Lethal`u;)
 

DeletedUser40232

Vorbeam de nick-uri nu de numele triburilor, citeste mai atent. Nu stiu si nu imi pasa daca mai fost LETHAL sau nu pe o alta lume.

a fost.pe lumea 15.eu am fost conducator acolo..si acum ne adunam iar.(mai sunt de venit..sper sa vina) d pa lumea 15.
 

DeletedUser40232

da..asa`i..dar..cand nu ai cu cine sa lupti...cei de la "caldura" tin trupele la clocit..ce poti face ? ne`ati dominat..nu zic nu..numeric mai ales
 

DeletedUser28540

da da dar nu ei lau dus pe culmile gloriei asa ca :)),adevaratii lideri dupa parerea mea sunt uv1921 si vlvul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus