Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10519

da da dar nu ei lau dus pe culmile gloriei asa ca :)),adevaratii lideri dupa parerea mea sunt uv1921 si vlvul

sustin parerea ta. am jucat alaturi de sanda (uv) cand quit-ul a fost pe bune si chiar mi-a placut cum a organizat totul
 

DeletedUser11365

cu alt nick poate..eu dupa nick-ul asta nu te stiu..oricum,e irelevant..poti sa faci parte dintr-un trib si sa nu ai idee ce se intampla in spatele cortinei,deci prezenta ta in trib nu certifica nimic,ceea ce ma obliga sa revin la afirmatia anterioara,conform careia,nu cunosti bine evolutia lucrurilor din Quit pe l16
 

DeletedUser10519

eu nu stiu cine a tras sforile in quit, stiu doar ca atunci cand era vreo problema o rezolva uv. vlv cu parere de rau nu stiu cine e, numele pare cunoscut (poate de la innobilari)
 

DeletedUser28540

cu alt nick poate..eu dupa nick-ul asta nu te stiu..oricum,e irelevant..poti sa faci parte dintr-un trib si sa nu ai idee ce se intampla in spatele cortinei,deci prezenta ta in trib nu certifica nimic,ceea ce ma obliga sa revin la afirmatia anterioara,conform careia,nu cunosti bine evolutia lucrurilor din Quit pe l16

hai sa ramana cum zici tu ca vad ca tu ii cunosti bine istoria :rolleyes:
 

DeletedUser11365

hai sa ramana cum zici tu ca vad ca tu ii cunosti bine istoria :rolleyes:

chiar nu am chef de ironii de 2 bani in lipsa unor argumente veridice,crede-ma..o cunosc,stai linistit..orice alta replica agresiva din partea ta,pe marginea acestui subiect,e total gratuita,si deja suntem off-topic oricum..

o seara placuta
 

DeletedUser17308

nu uitati de Quit :))

pe ce culmi ati dus voi Quit'ul?
Quit a fost facut de mine si de lethal touch (akamanah&th3 joker)
Nu conteaza cine a fost intemeitor dupa.. daca radu a creat immo pe 10 si numai joaca inseamna ca el nu are nici un merit acolo? pot sa dau multe exemple..
Te rog numai comenta la adresa tribului meu.. daca vlv sau uv creaza quit fara acordul nostru eu o consider o copie
 

DeletedUser40097

Se anunta un nou mamut?

Un nou mamut nu:p Niciodata nu o sa ajungem ca B-W.Nici nu vrem asta,ne-am adunat mai multi acum la inceput,de maine mai taiem putin din ei,poimaine altii,peste 3zile altii.Si o sa ajungem la un numar de 200-250,max 300 in scurt timp.Trebuie sa recunosc ca avem si noi noobi nostri,nu este un trib peste 100-150membri pe L25 fara noobi.Dar vor disparea,va asigur:)
 

DeletedUser35749

da da dar nu ei lau dus pe culmile gloriei asa ca :)),adevaratii lideri dupa parerea mea sunt uv1921 si vlvul

Nu contest ce zici tu, da sunt un conducator slab asta e. Dar nici uv nu e mai presus odata ce s-a vazut cu drepturile in mana a inceput sa taie si sa spanzure. Am lipsit nu stiu cat timp de pe cont si m-a concediat, a luat drepturile la toti, si multe alte chestii pe care nu cred ca le stii.
 

DeletedUser20120

tu ii dadeai "lecti"(ce o fi aia)

hopatropa iti dadea lectii ;)
 

DeletedUser

mi se pare mie sau tu profiti de faptul ca e Radu in vacanta?...:rolleyes:
 

DeletedUser4533

nu stiu cine e mai penibil : cei care au copiat un amarat de nume de trib (de parca ar fi sfarsitul lumii cand cineva face asta ) sau voi ca va certati care trib e copiat si care nu .eu personal votez cu voi cei de pe extern :rolleyes:
 

DeletedUser523

Toate ca toate numai numele tribului meu ce va aparea dupa ora 14:30 sa nu existe deja ca ma supar rau altfel si fac scandal mare de tot!! In rest daca pe urma vine cineva si zice ca i-am copiat numele il pun sa se certe cu teapa mea!!:cool:
 

DeletedUser34161

Lethal de pe L 15? Reîncarnat în 486 de membri aici? Să fim serioși...
Am trecut rapid prin lista de membri și...surpriză...niciun nume cunoscut de pe L 15.
Și crede-mă... am cunoscut bine Lethal-ul de acolo.

primul lethal a fost pe l11 ..si cel de pe l15 a fost tot o copie
 

DeletedUser

cel ce iti dadea lecti pe speed:cool:

tu mi-ai dat mie lectii pe speed?nu prea imi aduc aminte..adica imi aduc aminte asa vag...ca tu aveai 100 de puncte si erai demolat...si daaaa..imi dadeai lectii in acele momente,ma uitam la tine si invatam matematica.2000-100=1900.1900-237=1663.1663-800=863..s.a.m.d. pana la 100 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus