Record timp scadent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28540

oricum asa ca idee,daca celor din a team li se intampla asta tu nu mai bagai nobili???
 

DeletedUser

Dacă erai tu în situaţia aceea nici ţie nu îţi convenea şi cereai dreptate :)

Pai ceream dreptate...nu zic nu...dar ceream adminilor.Cred...sau poate nu ceream deloc...posibil ma enervam si imi bagam ceva in el joc.doar nu joc numai pe l25....
In orice caz nu ceream celui care ma ataca sa nu ma mai atace...sau ceva de genul asta.Sau cine stie..eu vorbesc in necunostinta de cauza...imi dau numai cu presupusul :)
 

DeletedUser

Păi aia şi eu am zis că e aberaţie. Şi eu am păţit la fel aproape, din cauza scadenţelor n+am putut să fac un dodge şi mi-am pierdut toată armata, din cauza tehnicienilor ăştia buni care cica se ocupa la maxim cu bugurile astea. Am depus ticket şi cică nu poate să îmi bage trupele înapoi cu toate că a fost vina lor că sunt atat de incompetenţi şi îi doare în *** de noi. A zis că nu poate, i-am umplut frigiderul cu carne (în gând) şi am dat început nou şi aia a fost. Nu există dreptate în ro. Era tare să îi zic jucătorului să îşi omoare trupele că dacă nu erau scadenţe făceam backtiming şi rămânea fără trupe :))
 

DeletedUser

Da ...asa e...nu ai ce face...trebuie sa inghiti si mergi mai departe :)
 

DeletedUser

Eu unu nu prea aş înghiţi, nu suport să îşi bată nişte "deştepţi" joc de mine pe banii mei :) şi cred că o să se lase cu nişte reclamaţii la Inno, că numai aşa se rezolvă în România, în viaţa reală ameninţi cu OPC-ul iar aici încercăm cu inno.
 

DeletedUser40272

mie unul nu mi se pare normal sa pierzi un sat in maniera aceasta, poate am exagerat cu ceea ce am cerut, dar mie daca imi arata unul ca din cauza unui bug, nu scadente si altele ar fi pierdut un sat, eu unul nu-l mai atacam.
gandim diferit, macar nu ma mai chinuiam cu calculele + incercarile de a da farmul la secunda care trebuia, incercati voi sa dati un atac care sa ajunga la un timp stabilit, sa vedeti cum merge server-ul
 

DeletedUser28540

mie unul nu mi se pare normal sa pierzi un sat in maniera aceasta, poate am exagerat cu ceea ce am cerut, dar mie daca imi arata unul ca din cauza unui bug, nu scadente si altele ar fi pierdut un sat, eu unul nu-l mai atacam.
gandim diferit, macar nu ma mai chinuiam cu calculele + incercarile de a da farmul la secunda care trebuia, incercati voi sa dati un atac care sa ajunga la un timp stabilit, sa vedeti cum merge server-ul

total de acord cu tine hai sa iesim in strada sa vada ca nu ne temem de ei,:rolleyes: nu merge sa ii reclamam la OPC??
 

DeletedUser

mie unul nu mi se pare normal sa pierzi un sat in maniera aceasta, poate am exagerat cu ceea ce am cerut, dar mie daca imi arata unul ca din cauza unui bug, nu scadente si altele ar fi pierdut un sat, eu unul nu-l mai atacam.
gandim diferit, macar nu ma mai chinuiam cu calculele + incercarile de a da farmul la secunda care trebuia, incercati voi sa dati un atac care sa ajunga la un timp stabilit, sa vedeti cum merge server-ul

Cum am zis John...eu vorbesc in necunostinta de cauza...nu stiu nici eu cum as reactiona intr-un asemenea moment.Pana ce nu patesti nu ai de unde sa stii.
 

DeletedUser28540

poi eu as da delete inainte sa ajunga ultimu nobil sa mor cu inima impacata :)
 

DeletedUser40272

nu mai sunt eu sitter ca paraseam tribul macar:))

satul ala nu se pierdea inca...asa ca nu ati fi avut de ce sa va plangeti.
 

DeletedUser

:)) ma gandeam ca paraseai tu tribul..nu ala la care erai tu sitter :D
nu ne plangem de nimic :D
 

DeletedUser

In Romania....9 romani din 10 sunt in starea in care sunt eu acum....De ce?ma-ntrebi de ce?Uita-te-n jur....Nu..N-ai inteles...nu te injur...uita-te-n jur :))
 

DeletedUser

Bataia masii de joc, de ce morga masii, nu se anunta ca la noi nu mai avem cu ce trage apa pe server, si s-a manjit tot cu cacat, uite omule cum merge, serveru de 5 zile, sau de cand la nascut ma-sa pe lume. Ce dracu' suntem bataia lor de joc, platim ca prostii, sa ne chinuim pe o zdreanta de refresh. Oricum nu rezolvi nimic, poti sa strigi pana iti pica ouale, pe ei ii doare-n buzunar.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus