LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4195

Este alegerea tribului M.T. cu cine doreste sa poarta razboaie.
Nu voi impune aliatilor sa se implice daca nu doresc.
M.T ar face bine sa se implice ,,asa cum trebuia sa o faceti si voi cu ceva timp in urma ,,LR si academia lor devin periculosi de mari ,,,iar prin inobilari interne cei mai activi playeri din LR vor deveni cu timpul giganti :p asa ca incercati sai opriti acum cit se poate...ps: nu am nimic personal cu cineva din LR ,insa reprezinta un risc pt f multi din cei care joaca triburile,,si riscurile trebuie eliminate sau reduse
 

DeletedUser4863

M.T ar face bine sa se implice ,,asa cum trebuia sa o faceti si voi cu ceva timp in urma ,,LR si academia lor devin periculosi de mari ,,,iar prin inobilari interne cei mai activi playeri din LR vor deveni cu timpul giganti :p asa ca incercati sai opriti acum cit se poate...ps: nu am nimic personal cu cineva din LR ,insa reprezinta un risc pt f multi din cei care joaca triburile,,si riscurile trebuie eliminate sau reduse


Ha ha aici chiar este de ras...

Ai vazut u trib de pe locurile 1-5 care sa nu aiba in componentza lui Minim 15 playeri cu punctaj peste 1.000.000 milion ?

Fiecare trib isi are nashu´ dar dupa cum se vede Sicitii are mai multi....:D
 

DeletedUser3251

loveisintheair .... noua ne plac nasii ...cand vin in vizita trebuie sa aduca cadouri...deci nu primim nasi fara cadouri.:D

Pentru cei care se gandesc la tot felul de mutari politice...eu zic sa lasam fiecare trib sa isi faca politica pe harta.
Eu sper la un razboi frumos cu toate triburile care vor sa razboiasca cu noi, fara prea multe jicniri.
Fiecare trib este puternic in stilul lui, iar eu am invatat lectia de pe lumea 1 unde un trib de 20 de persoane a rezistat unuia de 600 de persoane.
Fiecare tabara va pierde sate, abia peste 2 3 saptamani o sa se vada cine ar fi mai bun...si aici depinde de jucatori...cine este mai mult online, cine stie sa joace, unitatea dintre jucatori....un razboi nu se castiga numai privind clasamentele cu cine anume ar fi pe locul 1 sau 2 sau 3....acel clasament este total irelevant...sunt doar primii 40 de jucatori.
 

DeletedUser3145

Ha ha aici chiar este de ras...

Ai vazut u trib de pe locurile 1-5 care sa nu aiba in componentza lui Minim 15 playeri cu punctaj peste 1.000.000 milion ?

Fiecare trib isi are nashu´ dar dupa cum se vede Sicitii are mai multi....:D

N-au ei valoare de nasi ..
Ai vrut sa zici 1.000.000 de milioane :)))))))????
 

DeletedUser4863

aici iti dau 100% dreptate, Acum depinde si cat de buni strategi sunt--

Dar ideea este alta dupa calculul meu ....

Lr=671
Burnn=192
Fr=109
sel=162

1034 playeri.....Si or sa mai vina :) Binenteles ca nu sunt cu toti in zona fierbinte hoot:) Dar au suport:)...

Eh nu-s eu ala mic si tare ca sa fac statistica dar La un numar asa de mare de members pt un Singur trib asa de mic si necajit Sicit=179 cu siguranta or sa ajunga si ei la un nr de 250 nu-s prea sigur...:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5689

Oare adminii or sa mai dea acea pace sau cum s-a numi,cum a fost de craciun?,acum de paste???
 

DeletedUser523

Am vazut mai demult undeva un post precum ca LR nu ar avea motive sa inceapa un conflict cu SCITII pt. ca nu au harta comuna?Asa e?daca da, ma intreb cum si pe unde se vor lupta?....
 

DeletedUser4863

Pai tzepesh daca obs bine au 2-4 jucatorii cu aproximativ 100 de sate infipti in tribul Lr... Si dupa atacuri de la Ani Lumina care este treaba:p
 

DeletedUser523

Nici o treba, mi-am adus doar aminte ca lipsa granitei era n motiv pt evitarea razboiului iar acum, totusi s-a ajuns la razboi, din alte motive, si ma intrebam, oare cum va decurge acest razboi, cu atacuri cu nobili de la multe ore.Cred ca multi vor dormi dupa ora 00 noaptea si se vor trezi pe la 08 dim.;):cool:
 

DeletedUser3251

a avut grija dony sa recruteze...incat sa avem si granita comuna :)
 

DeletedUser2786

freesoul nu ti se mai vede morcovul ,asa tare l'ai indesat de iti ajunge in gat.
acum sa te vad meseriasule.
LR sa aveti parte numai de bafta,xena va tine pumnii si va fi moral alaturi de voi.
cu scitii nu am nimic, dar pentru o uscaciune gen freesoul care numai gura e de el ,nu am nimic.
acum se va cerne pleava de cei cu adevarat buni......nu intotdeauna cei care innrosesc externul cu posturi din care vor sa para ca sunt jmecheri ,sunt si cei mai buni....prea multa caterinca freesoule uneori te muta la marginea hartii...lasa nu dispera ca o sa ai timp sa iesi cu coco la o bericioaica ....si asa e sezonul.....aici pe triburile raman doar cei buni....iar acum ca incepe actiunea ,tu iti stii potentialul asa ca pune mana de imprumuta bani ca o sa ai timp numai de iesiri .....
urez bafta tuturor combatantilor ,indiferent de tabara,dar nu am cum sa nu fiu de partea singurului trib la care tin cu adevarat ,iar acela va fi numai LR.


daca taceai ramaneai fata desteapta. morvovul il ai tu bagat din lipsa de barbat. te rog sa nu mai postezi nik legat la adresa mea,nu de alta dar nu discut cu varsta 3-a
 

DeletedUser6054

A real war

LR vs. Scitii, interesant de urmarit pe harta, si in statistici :)
si nu numai Dony a avut grija sa recruteze astfel incat ca LR si scitii sa aiba o granita comuna, sa nu uitam de jucatorii din NWO, intrati in Scitii :)

Apropo, eu cu cine votez? :D
 

cossu

member
Scor reacție
9
daca taceai ramaneai fata desteapta. morvovul il ai tu bagat din lipsa de barbat. te rog sa nu mai postezi nik legat la adresa mea,nu de alta dar nu discut cu varsta 3-a


Imi cer scuze..ca apar pe aici..insa cata rabdare or sa mai aiba adminii la adresa unor astfel de replici de crasa nesimtire pentru acest domn...
 

DeletedUser2786

ia citeste tu ce scrisa aia mai inainte. iau ban asta e,ma duc cu pretena in oras. ea ce face? tot cu morcovul ramane
 

DeletedUser3251

LR vs. Scitii, interesant de urmarit pe harta, si in statistici :)
si nu numai Dony a avut grija sa recruteze astfel incat ca LR si scitii sa aiba o granita comuna, sa nu uitam de jucatorii din NWO, intrati in Scitii :)

Apropo, eu cu cine votez? :D


este si greu de banuit cu cine votezi...mai ales la cat ne iubim noi :D

Calculeaza cati jucatori au intrat in scitii si cat in LR ...de a ajuns granita comuna.
Oricum nu asta este problema....ne bucuram sa avem granita comuna.
 

DeletedUser2786

ma bucur sa vad ca suntem in centrul atentiei:p. si ma bucur sa vad cati se aliaza impotriva scitilor:d inseamna ca avem valoare nu?:D
 

DeletedUser6054

Lumea 3 perpetuum mobile

Cea mai dinamica lume, intr-o continua schimbare, devine din ce in ce mai interesanta, numai 'surprize, surprize' si cred ca n-am vazut tot :) Oare ce mai urmeaza?

Prietenii stiu de ce :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus