LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3251

Cea mai dinamica lume, intr-o continua schimbare, devine din ce in ce mai interesanta, numai 'surprize, surprize' si cred ca n-am vazut tot :) Oare ce mai urmeaza?

Prietenii stiu de ce :)

iti zic eu...sa ne mai declare DIE. R/v ANTS si aliatii razboi :D
 

DeletedUser6054

Iubire mare

intotdeauna m-am simtit coplesit de iubirea voastra Yna, mai ales de iubirea ta, dar incet, incet m-am obisnuit cu ideea :D
 

DeletedUser6054

Declarare razboi

Pt. Yna: Si apropo de modul declararii razboaielor, sa nu uitam ca, desi aliati, cu BURN, am aflat ca a doua zi ne pregateati atacuri, fara sa ne anuntati nimic :D noroc, ca aveam si am si eu sursele mele :)
 

DeletedUser2786

Dane,cand cineva recruteaza langa tine e clara ca iti pregateste ceva. Dc tii tu cu burn,doar pentru a te sustineau cu trupe? aveai satele blindate de ei,uite ca ti s-amai dus un as din maneca:p decat pupati in fund,mai bine atacati. Asta e razboiul si il purtam cu mandrie. degeaba se agita jordele printre gard, cred ca avem un lider f bun si o sa fie un razboi interesant
 

DeletedUser2786

Plus dane ca pe vremea cand erai in burn datorita faptului ca recrutai haotic a dus la desfintarea burn. ne declara si SCL3 razboi:rolleyes:?
 

DeletedUser3251

Pt. Yna: Si apropo de modul declararii razboaielor, sa nu uitam ca, desi aliati, cu BURN, am aflat ca a doua zi ne pregateati atacuri, fara sa ne anuntati nimic :D noroc, ca aveam si am si eu sursele mele :)

Din pacate fiecare incearca sa manipuleze diverse ...asa ca nu stiu ce informatii aveai tu.
Dar asta este politica in joc si fiecare va incerca sa manipuleze atunci cand are o informatie sau cand apare un zvon.

Oricum...spor la joc ...deja am avut prea multa activitate pe forumul extern.
O zi buna la toata lumea.
 

DeletedUser4863

Parerea mea ca Die. abia asteapta sa piarda scitii teren :D
Cat despre razboiul LR-Scitii, sper ca el sa aduca decaderea unui trib mamut.

Raol noi te credem ca ai venit de pe L4...stim prea bine cu cine esti acolo, dar din toate chestile astea Doar un singur trib are de castigat!

Si ombinatile de jocuri care or sa fie aici nu-s chiar asa placute....

Dar in fine cine sunt eu ca sa vb!
 

DeletedUser

Raol noi te credem ca ai venit de pe L4...stim prea bine cu cine esti acolo, dar din toate chestile astea Doar un singur trib are de castigat!

Si ombinatile de jocuri care or sa fie aici nu-s chiar asa placute....

Dar in fine cine sunt eu ca sa vb!

Prima lume pe care am jucat a fost l3. Inca imi aduc aminte ca tu mi-ai trimis o invitatie in lr. Am refuzat-o. Consecinta? Trimis la margine :D Sper doar ca LR sa dispara, si eu - daca se poate - sa fiu acolo cand o sa se intample :))
 

DeletedUser6054

Burn

Plus dane ca pe vremea cand erai in burn datorita faptului ca recrutai haotic a dus la desfintarea burn. ne declara si SCL3 razboi:rolleyes:?


Domnu' eu am reusit ceva cu BURN, alaturi de Flik, am dus BURN pe locul 2, doar faptul ca eu si FLIK nu am mai avut timp sa ne ocupam, a dus la dizolvaea BURN, restul sunt speculatii...ca aveti un lider bun, asa si trebuie, mi se pare normal, dar sa nu uiti ca totusi am reusit ceva...si tu ai incercat sa faci academia Scitii, rezultatele nu prea le-am vazut...eu nu tin cu nici un trib, eu tin cu prietenii mei, datorita lor mai sunt in acest joc, si tot datorita lor mai joc acest joc...nu tin sa improsc cu noroi pe nimeni, cine vrea sa discute cu mine, sa discute la fel de civilizat cum o fac si eu, altfel nu stam de vorba...si BURN ma sprijinea pe mine? Wrong! o generalizare eronata. O zi buna tuturor, bafta la cucerit sau aparat sate.
 

DeletedUser

Nici o treba, mi-am adus doar aminte ca lipsa granitei era n motiv pt evitarea razboiului iar acum, totusi s-a ajuns la razboi, din alte motive, si ma intrebam, oare cum va decurge acest razboi, cu atacuri cu nobili de la multe ore.Cred ca multi vor dormi dupa ora 00 noaptea si se vor trezi pe la 08 dim.;):cool:

asta a fost motivul pt care nu s a dorit un razboi pt ca nu aveam front si nici interes sa mergem in zona aia cand aveam front cu tlb, DAR de vreme ce SCITII sprijina tlb am decis sa modificam diplomatia.


Prima lume pe care am jucat a fost l3. Inca imi aduc aminte ca tu mi-ai trimis o invitatie in lr. Am refuzat-o. Consecinta? Trimis la margine :D Sper doar ca LR sa dispara, si eu - daca se poate - sa fiu acolo cand o sa se intample :))

so sweet :)
 

DeletedUser3547

Parerea mea este ca daca LR isi sprijina satele de granita cu Scitii, si de unde sa sprijine au, trebuie putina organizare doar, Scitii vor bate pasul pe loc...
 

DeletedUser

Mda sigur,am vazut ce organizare are marele LR daca ei nu fac fatza TLB-ului si AOF nu stiu cum se vor descurca si cu scitii in carca si sa nu mai vb in cazu in care se baga si M.T in razboi,pt ca se aud niste zvonuri:D
 

DeletedUser

Daca se continua in ritmul asta cu declaratiile de razboi, in curand o sa avem doar 2 tabere pe l3. Razboi mondial :cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus