LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

eu nu am granitza mare cu LR :( dar na fiecare .. cum poate .. dau din coate sa ajunga langa ei :)))


topicul asta.. abia sa deschis .. cred ca prezinta unu dintre cele mai interese :))) 100 de postari :D
 

DeletedUser4195

eu nu am granitza mare cu LR :( dar na fiecare .. cum poate .. dau din coate sa ajunga langa ei :)))


topicul asta.. abia sa deschis .. cred ca prezinta unu dintre cele mai interese :))) 100 de postari :D
te aduce mosu daca vrei intro zona f riscanta,,,unde TLB e flancat de LR
zi da aici si te contactez in joc:p
 

DeletedUser3145

te ai gandit oare dc tlb facea fata ? poate pt ca erau sprijinitide scitii ? acum insa vor fi nevoiti sa isi pazeasca satele lor ergo sprijin retras.

=))) i-auzi la el .. si daca nu vreau sa retrag, stii care e partea pe care n-ati luat-o in calcul, acum o sa fiti atacati si de scitii, atunci s avezi distractie ... diplomati mari astia ... ne obliga sa-i atacam :)))) cat despre sprijin.. las ca sta bine unde sta ... TLB face fata, acum asteptam LR sa faca "spate" :D
 

DeletedUser6681

vin sa ma bat cu eiiii am auzit ca au multi " jucatori " si vreau sa invat sa joc :((( ca am ajuns n00b sa ma .. ..... ... am fost atacat dupa 2 luni de planuri patetici aia din aNTS vreau langa LR
 

DeletedUser

sunt tare curios si eu sa vad deznodamantul in acest conflict :D


anyway, parerea mea, scitii nu's degeaba acolo :)

si iarasi parerea mea umila, va fi un razboi ffffoarte lung (asta in cazul in care taberele raman asa cum sunt acum, iar LR va pierde teren...daca se va intampla asta, atunci se va termina rpd razboiul)



well, nu-mi sariti in cap, mi-am aruncat si yo parerea :)
 

DeletedUser6681

vom vedea :D eu am .. niste feRisti care trebuie sa ii capacesc..:((( .. dar.. sper sa nu ma mai contacteze cu intrebari " de ce ma ataci ? " mi se face mila... pfff
 

DeletedUser6681

te rog frumos .. ce vrei trebuie sa imi fac vreo 30 de sate de atac..si apoi ... ii caut si pe ei.. :)))
 

DeletedUser6681

nu am nevoie de mai mult :))) ce e prea mult strica si asa am prea mult.. ma pierd in ele....
 

DeletedUser4863

SitiivsLr= 5-11
ScitiivsBurn=20-16
ScitiivsR/V=1-2

Mie asa imi da:confused: daca nu este bine te rog sa ma corectezi!

Drept urmare !

ScitiivsLR,Burn,R/V 26-27 ...Diferenta 1 :cool::D

Timeframe: Ultimele 48 de ore
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

eu vb de cei care ard de pe langa mine... nu stiu pe vre unu sa .. fi atacat .. dapai sa fi cucerit ..:( .. fr .. eu i-am deposedat de 3 sate in ultimile 48 de ore.. dar cred ca sigur cineva .. le-a luat minim 10 cu LR te anuntz in 10 min :)))
 

DeletedUser4863

sincer daca pronosticul de pe TW ma minte te mint si eu,dar pana acum n-am mai avut probleme cu el ....:)
 

DeletedUser6681

Număr: 4886 5035 0 3231 0 0 0 712 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0
asa se apara LR langa mine :)))) nu il mai atac.. nu are sens ... ma da jucatori buni mai exista aici ????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus