LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:D ce fac satele alea de barbari :)) sau scuze...sate parasite... se aduna usor usoar si uite cum fac 1 mil de pcte ... of of... LR = Left Right (Pac - Pac) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4863

E nepregatit :)...Dar stai linist(a) ca daca nu il innobilezi maine seara gasesti in jur la 20k :)
 

DeletedUser

eh granitza e mare...sigur se gasesc "portite" :rolleyes:

daca nu...facem noi... nu e problema :D

P.S. vorba cuiva maretz: Nu poate nimeni apara cat atac eu!!! asa k... ;)
 

DeletedUser4863

kidu-le nu te vad asta seara pe lista de innobilari !
Nici parasite nici interne nici Dusmane !
 

DeletedUser6681

nici eu nu sunt.. dar .. ma intreb.. de ce dumnezeu cauti .. sa lupti daca nu poti lupta.. :( ca si alti mirifici .. adversari :)
 

DeletedUser4863

Eh, spor la treaba daca innobilati ceva daca Nu va doresc un ¨dormiti bine¨!:cool:
 

DeletedUser

Vezi? D c esti rau? Mai ales acum in SAPTAMANA MARE... :(:(:(
Offf...cata rautate...pt asta trebuie sa iau 1 sat de la LeftRight...vezi ce se intampla cand esti rau? :D:D:D
 

DeletedUser

niste rapoarte...statistici ,nu se indura nimeni sa puna?nu de alta dar alte topicuri erau pline de asa ceva si aici nimica :(
 

DeletedUser4058

nu pune nimeni fiindca nu le pasa de asta. La asta te-ai gandit?
batalia se duce pe terenul de lupta, nu prin statistici. Numai spammerilor le place sa posteze 10 statistici intr-o zi despre 1 razboi oarecare.
 

DeletedUser6681

daca cineva a zis .. ca 11-5 .. cred ca ati putea trece lejer 11-6
 

DeletedUser

vad ca te-ai instalat bine in k64 :D
se vede ca jojo nu mai are de unde sa ceara sprijin ,deh nu mai are functie ....
 

DeletedUser7321

Din partea mea si a membrilor familiei BURN, respectiv academia [ally]~B S~[/ally] si tribul [ally]BURN[/ally]: va transmit cu ocazia sarbatorilor de PASTE numai sanatate, fericire, bucurii, sarbatori fericite, La multi ani si HRISTOS A INVIAT!!!

Cu stima,
[player]kovaly[/player]
Conducator Familia BURN
 

DeletedUser7326

razboiul e jucat ..... imi pare rau pentu scitii , dar LR va va lua locul 1 .... :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus