LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))=))=))
LR nu va intrece niciodata Scitii...la pct ma refer...la nr de membrii e adevarat le va fi mereu superior :D:D:D:rolleyes:
 

DeletedUser4829

razboiul e jucat ..... imi pare rau pentu scitii , dar LR va va lua locul 1 .... :D:D:D

cate saptamani vrei sa stam noi(scitii) degeaba, sa nu ne logam pe ro3.triburile.ro ca sa ajunga LR'ul primul loc?pana o sa ajunga LR'ul pe primu' loc o sa termin io facultatea si ajung si presedinte.LR e trib?cu intemeietor ca Dony care nu cred ca stie cu ce se mananca jocu' asta.

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit

298 iuli91 910.747
1162 dony 321.165


Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
479 iuli91 Scitii 613.935 57 10771
20 dony LR 2.361.319 232 10178

e curios cum el reuseste sa fie pe locu' 20 cu 2milioane de puncte si sa fie pe 1162 ca agresor si io care sunt pe 298 ca agresor nu am decat 600.000 de puncte.sunt singurul care vede o anomalie,ciudatie aici sau mai sunt si altii?Si ca sa fiu si mai cinic acum 2 luni cand eram mic,prost si fara minte(acu' sunt mare,prost si fara minte) cu 27 de sate si dony(daca nu ma insel) avea 127,eram tot inaintea intemeietorului ca agresor.si in mod surprinzator de atunci pana acum nu a mai adunat 1 punct la ofensiva dar la general a mai pus 1 milion.


Respect pentru BURN,TLB&SCITII.
 

DeletedUser

Nu e nici o anomalie. Nobilarile interne nu sunt o necunoscuta prin LR si au observat o gramada de jucatori treaba asta.

In plus, pe data de 13.03.2008,la ora 17:31:13, prin topicul "Epistola amorezata", nesimtitul de morbent fell a indraznit sa posteze ceva legat de primii 5 membri LR de la acea vreme:

Nume - Inamici ucisi ca agresor - Numar sate - Medie inamici ucisi per sat

djdrake - 849.989 - 210 - 4047
dony - 265.781 - 180 - 1476
farao - 411.012 - 150 - 2740
Skrumyera - 232.025 - 145 - 1600
King ZDAC - 594.461 - 153 - 3885


Vezi si tu daca s-a schimbat deva de atunci si pana acum, inafara de plecarea Skrumyerei din LR :)

De ce am indraznit sa postez treaba asta?
1. pentru ca sunt departe de ei si nu ma pot innobila. Pot sa stau linistit :D
2. pentru ca nu fac parte din LR ca sa fiu nobilat intern, deci chiar pot sa stau linistit :D
 

DeletedUser

inamici invinsi- agresor

317 morbent fell 883.011

inamici invinsi-aparator


893 morbent fell 521.304


Rang.729 morbent fell 447.304

e bine pt un "n00b" :D
 

DeletedUser6681

.. eu AM O INTREBARE.. de ce vb de niste jucatori care nu stiu sa se apere singuri .. care repede sittttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr sunt atacat :((( ajutati-maaaaaa.... m-am saturat .. de .. atacat lr ai .. dat 2 spionaje nu stiu unde sa isi tina trupele... sucks ..... numai ai placerea de a juca .. va rog frumos.. .... sa cuceresti sate.. doar cu pierderi imense " 100 topoare " va rog liniste.. deplina .. topicul asta e inutil..doar .. niste papleaca care cred ca daca sunt .." o multime " pot sa se si .. lupte... decat .. multi si ............ mai bine ma lipsesc..am crezut .. cadaca vin langa ei am cu cine sa ma bat.. dar de unde .. .. mai multe probleme pune FR decat.. amarati astia din LR .. va rog .. cei care sunteti conducatori LR ..sau cum va numiti voi... ( Legiunile Romane erau recunoscute prin .. buna lor pregatire.. si prin numarul MIC de .. trupe .. erau trupe de gherila :))) ) .. vreau sa joc... nu sa ma plictisesc.. cucerind sate dupa 3 spionaje goale..!!!!!!!!!!!!!!! Sunteti peste 600 de oameni chiar nu sunteti instare sa aparati cateva sate..

PS cand il prin pe ovidiu il mut.!( membru LR care cerseste pacea.. si mila pt 50 de sate , acum citez " ce v-am facut eu .. razboi nu v-am declarat eu .. lasati-ma .. sa ma joc ca nu vreau sa va atac.. " )

NU STIU DACA SUNT 5 oameni acolo cu demnitate ..si aia au crescut pe sate de barbari sau inobilari interne

Cand .. va hotaratzi sa jucati sa ma anuntati .. ca sa stiu .. pana atunci va rog sa ma lasa-ti sa joc cu cine stie sa joace .. si voi sa va vedeti de cresterea vostra .. de 1 .... 2 lei vechi noi sau ce sunt ei jucati singuri.. cu tactica voastra ieftina !
 

DeletedUser4829

vis3z hai sa ne batem intre noi..poate asa avem si noi parte de distractie:D
daca ma duc peste cu astea 600k puncte care le'am fac curatenie pe k-ul unde sunt ei de zici ca ai dat cu acid sulfuric pe un trabant:D
 

DeletedUser4829

[
De ce am indraznit sa postez treaba asta?
1. pentru ca sunt departe de ei si nu ma pot innobila. Pot sa stau linistit :D
2. pentru ca nu fac parte din LR ca sa fiu nobilat intern, deci chiar pot sa stau linistit :D

1.si daca erai langa ei si le lasai satele goale tot nu erau in stare sa le ia.
2.aici chiar esti rautacios:))

io n'am nimic cu LR'ul da' tare mi'as dori sa se duca de rapa(si ceva imi zice ca dorinta mi se va indeplini peste putin timp).

Dony de ce nu zici nimic ca LR'ul e criticat si mai nou am particularizat la tine.Aaaa da...n'ai cum sa zici ceva ca nu ai cu ce sa ne minti:)
 

DeletedUser

1.si daca erai langa ei si le lasai satele goale tot nu erau in stare sa le ia.
2.aici chiar esti rautacios:))
Dony de ce nu zici nimic ca LR'ul e criticat si mai nou am particularizat la tine.Aaaa da...n'ai cum sa zici ceva ca nu ai cu ce sa ne minti:)

Incep cu punctul 2. Da, chiar imi place sa fiu rautacios. Asa sunt eu :)

La vremea respectiva au luat apararea LR-ului cativa jucatori - King ZDAC, djdrake, Buzica si inca 2-3.
Buzica a fost cel mai tare. Citez din alte topicuri:

pai facem normal inobilari interne.ka daka nu sar face nu am fi activi.

dony nu a luat niciodata sate moka.

kat desprte inobilarile interne.nu prea cred.a existat akum kateva luni ujn jucator poate pouternik in k36 si mia spus cami da mie satele pe atunci aveam doar 150k pct. iam spus lu dony daca vrea si el.si a spus ca nu vrea sate moka. el se okupa de burn.are de luat deakolo.si poate a luat poate nudar sate moka el nu se okupa ku astea poate o fi luat dar nu toate satele kare le are sunt sate moka sa fim seriosi ce naiba


Ii cer scuze lui Doctorasul pentru ca imi place sa fiu rautacios si ma iau iar de Buzica. E haios :)
Ce i-au dat oamenii din Burn lui Dony? Sate moka? :D

La punctul 1, incep cu un citat din Immunix:

inamici invinsi- agresor
317 morbent fell 883.011

inamici invinsi-aparator
893 morbent fell 521.304

Rang.729 morbent fell 447.304

e bine pt un "n00b" :D

Chiar sunt un noob. Ca agresor, mai mult am dormit.

Scorul din aparare nu e meritul meu, ci al inamicilor care nu m-au atacat. Prin octombrie am cerut o singura data sprijin din partea tribului cateva mii de spioni pentru ca stiam ca urmeaza sa fiu spionat iar eu nu aveam destui. In rest m-am descurcat singur plimband defensiva intre sate.

-> Sa-si bage LS-AX unghia in gat ca desi eram inamici, nu m-au atacat o luna de zile cat am fost singur pe k-64, in afara de incercarile lor esuate de recuperare a unor sate pierdute.
Umblau niste zvonuri cum ca aveam satele blindate de catre M.T. ...doar zvonuri. Am scapat ca prin urechile acului si nici nu aveam toata defensiva acasa. :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4829

Incep cu punctul 2. Da, chiar imi place sa fiu rautacios. Asa sunt eu :)

La vremea respectiva au luat apararea LR-ului cativa jucatori - King ZDAC, djdrake, Buzica si inca 2-3.
Buzica a fost cel mai tare. Citez din alte topicuri:

pai facem normal inobilari interne.ka daka nu sar face nu am fi activi.

dony nu a luat niciodata sate moka.

kat desprte inobilarile interne.nu prea cred.a existat akum kateva luni ujn jucator poate pouternik in k36 si mia spus cami da mie satele pe atunci aveam doar 150k pct. iam spus lu dony daca vrea si el.si a spus ca nu vrea sate moka. el se okupa de burn.are de luat deakolo.si poate a luat poate nudar sate moka el nu se okupa ku astea poate o fi luat dar nu toate satele kare le are sunt sate moka sa fim seriosi ce naiba


Ii cer scuze lui Doctorasul pentru ca imi place sa fiu rautacios si ma iau iar de Buzica. E haios :)
Ce i-au dat oamenii din Burn lui Dony? Sate moka? :D

Ce s'a el ocupat el de BURN?cand era razboiul intre LR si BURN(pe vremea aia eram in BURN deci stiu ce vorbesc) erau doar 1-2 jucatori care rezistau in fata atacurilor in rest toti picau ca mustele.Si nu cred ca Dony si'ar fi miscat el trupele pretioase din sat care au facut mucegai pana acu ca sa atace.
Mai scrie ca nu toate satele care le are Dony sunt moca: poi nu sunt toate ca 1 ti'l da la inceputul jocului apoi mai iei si tu 3-4 sate sa pari ca esti jucator bun.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Side 1: LR

Side 2: Scitii

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 746
Tabăra 2: 232
Diferență: 514

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 37
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,702,295
Tabăra 2: 2,374,197
Diferență: 2,328,098

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 428,743
Tabăra 2: 401,807
Diferență: 26,936

image.php
 

DeletedUser4829

noile statistici ale razboiului SCITII-LR arata ceva diferit de ceea ce se zice si arata statistica precedenta.
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: Scitii

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 77
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 871,839
Tabăra 2: 845,045
Diferență: 26,794

image.php
 

DeletedUser

Da, asa ati inceput sa ziceti si cand a inceput razboiul LR-TLB. Eu zic sa nu va grabiti cu afirmatii premature. ;)
 

DeletedUser

nu-i nimic prematur,ii real momentan,sa vedem viitorul,orcum,era o vorba "fi optimist,viitorul este tot mai sumbru":)
 

DeletedUser4829

cred ca statiscile astea mint.ma uit pe harta si vad ca LR'ul pierde teren.verific harta zi de zi si vad ca SCITII s'au infipt bine in tabara adversa.
 

DeletedUser4863

Pai din cate stiu eu!

498 Scorpia rosie Scitii 619.807 Sate=76 Daca imi aduc bine aminte avea 144 ...Binenteles prin zone deocheate si rau flamate.


Deci doar de aici sau pierdut 70 de satuce.. In rest unde se duce gre-ul cred ca nu-s probleme pt Ambele tabere.:cool:(parerea mea:rolleyes:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus