Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23963

pai cand am zis ca ramane fara atac ma bazam pe pinkuta, eu nu mai aveam destul trupe incat sa-i provoc pagube, asa ca n-am ce raport sa postez
daca omul candideaza la agresorul zilei i-a spart si lui ceva atac, nu ca ar conta, dar asa ca chestie...
a ascuns pierderile parca nu stiam ca oricum avea numai atac si a fost sprijinit de colegi :rolleyes:
 

DeletedUser30628

nu am ramas cumetre setat. doar ca si acolo aveai aceleasi texte de razboinic... a venit L 25, te dezvolti frumos... in curand dai nas in nas cu Mircea care nu are aceasi dezvoltare rapida... dar nu e problema, vine L 26, si o sa te dezvolti acolo :)))... ma rog ce vroiam sa scot evidenta este faptul ca tocmai tu vorbesti de Batmani, cand tu esti numarul 1 la varsta ta :))

PS: daca nu ti-a placut cartea prietene, stai si aduna din fantana. oricum cred ca iei mai mult decat un muncitor de pe la noi...

nu ma voi extinde catre el ca mie frica :|....stai cuminte ca ii un joc ;) depinde totul de zona,pozitie si timpu acordat jocului,dar vom discuta pe harta eu cu el...nu ma mai dau cu pumnu in piept ca na...sari rapid tu cu gura ca sunt eu batman ;)

ps: atatia bani fac pe saptamana ca imi ajunge de o bucata de slanina si paine ;)...

o seara placuta alaturi de mirciulica al tau :p
 

DeletedUser26180

jucator22 (22 town) atacă kingcornel (671|391) K36
30.06.11 11:54:16
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
5.0%

Moral: 100%Agresor: jucator22
Origine: 22 town (669|390) K36

Număr: 0 0 0 0 3 101 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 101 0 0 0 0 1 0


Apărător: kingcornel
Ţel(direcţie): kingcornel (671|391) K36

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 280
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 215



SpionajResurse spionate: 793 735
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 10)
Cazarmă (nivelul 7)
Grajd (nivelul 3)
Atelier (nivelul 2)
Fierărie (nivelul 12)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 2)
Tăietori de lemne (nivelul 18)
Mina de argilă (nivelul 17)
Mina de fier (nivelul 18)
Fermă (nivelul 14)
Magazie (nivelul 14)
Ascunzătoare (nivelul 1)
Zid (nivelul 7)

=)))ahahahhahahhahahah:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16039

Ala a spionat satul, a vazut ca e gol, a dat 900 lanci curatare :)) si apoi nobili cu deffu :))
 

DeletedUser38294

se vede ca esti jucator bun
razi de altii dar tu nu stii ca e bine sa trimiti nobil cu deff pentru ca aceasta sa ramana in sat
 

DeletedUser38294

nu comenta daca nu stii ce e cu raportul ala :) a vazut ca e satul gol si a trimis 4 nobili,toti cu deff :)

poate omul avea nobilii pe sat defensiv, a vazut satul gol si a zis sa atace repede sa nu piarda ocazia
nu ai tu de unde sa stii ce a gandit el, atata timp cat nu e o greseala majora sa dai nobil cu deff nu vad de ce ar fi de ras un asemenea atac
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus