incoming

  • Autor subiect DeletedUser35131
  • Data de început

DeletedUser

Si care il vor pe cel vechi, de la flufy, l-am rehostat:

Cod:
javascript:var c='{unit} - {coords} {player} ({sent})';var speed='1';jQuery.getScript('http://dl.dropbox.com/u/25457037/Scripts/attack_tagger.js');void(0);

asta il voiam eu, mersi..you're a life saver ;)
 

DeletedUser

L-am rezolvat multumesc tuturor, merge foarte bine pe l25 :D , merge chiar si la sprijin :)) , am trimis sprijin am dat pe script, si am trimis sprijin cu spade si lanci , mi`a aratat timpul la spade(ca e cel mai mare) deci merge perfect :D
 

DeletedUser

dap, merg, dar trebuie sa faci setarile in functie de lumea pe care joci
 

DeletedUser5809

Incepand de maine, scriptul de autoredenumire a atacurilor in masa o sa fie ilegal.
 

DeletedUser

Incepand de maine, scriptul de autoredenumire a atacurilor in masa o sa fie ilegal.

Poate interzici si T-trainul ca si ala face acelasi lucru ... trimitere atacuri in masa dintr-un singur "click"
Sincer nu vad nici o diferenta intre ele.
 

DeletedUser8140

sa se interzica si scriptul ala care iti redenumeste toate atacurile noi cu "vazut" si ora la care ai vazut atacul...si scriptul de redenumire a satelor in masa ar putea fi scos din legalitate
 

DeletedUser

@jimmy nu le da idei ca astia le pun in practica :eek:

Redenumirea atacurior chiar ca nu e cu nimic altfel decat redenumirea satelor, serveste numai alt scop...

t-train nu au cum sa urmareasca/sa te prinda, oricand poti sa zici ca folosesti multi-tab si esti gigi quick de la CS :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
@jimmy nu le da idei ca astia le pun in practica :eek:

Redenumirea atacurior chiar ca nu e cu nimic altfel decat redenumirea satelor, serveste numai alt scop...

t-train nu au cum sa urmareasca/sa te prinda, oricand poti sa zici ca folosesti multi-tab si esti gigi quick de la CS :D

Una este sa redenumesti un atac ca "vazut" sau orice altceva, alta este sa intrii pe fiecare atac si sa fie redenumit cu viteza trupei aferente!
T-Train si daca s-ar vrea sa fie interzis, deocamdata nu este detectabil
 

DeletedUser

sincer toate chestiile astea imi arata ca se vrea un avantaj pentru atacator ... t-train ai voie dar nu ai voie nici macar sa redenumesti in masa atacurile ... de ce naiba nu?
 

DeletedUser8140

Una este sa redenumesti un atac ca "vazut" sau orice altceva, alta este sa intrii pe fiecare atac si sa fie redenumit cu viteza trupei aferente!
T-Train si daca s-ar vrea sa fie interzis, deocamdata nu este detectabil

si eu cand le-am zis adminilor in tichete si pe forum ca nu pot detecta t-trainul au dat-o in stiinta :)) clar, au blufat, au banat cativa jucatori pentru ca l-au folosit si gata, l-au legalizat :) daca poti da multe atacuri in cateva secunde de ce sa nu le poti redenumi in cateva secunde? ca intru pe fiecare sau pe toate odata e tot una daca esti on, asa ca...ar fi echitabil sa fie legal
 

DeletedUser

cu un click redenumesti toate atacurile dupa viteza trupelor . vi se pare ok ? nu cumva este automatizare ? nu este ok deloc . ai 1000 atacuri / trimiti 1000 atacuri si pe redenumesti pe toate cu o simpla apasare de buton . t train folosesc si eu pentru ca sunt nevoit atata timp cat altii il folosesc contra mea si nu mi se pare ok ca printr-o singura apasare de tasta sa trimit 5 + atacuri . nu m-ar deranja daca ar reusi sa detecteze t train-ul si sa il interzica . imi e dor de vremurile in care cautam innebunit scripturi pentru atacuri la secunda ( nu radeti , nestiind cum se dau credeam ca e tot un script pentru asta ) si de bucuria pe care o aveam cand m-a invatat sa dau cu enter 2 un coleg si prieten de pe lumea 14 . a redenumi n atacuri cu 'vazut' nu este acelasi lucru cu a redenumi n atacuri cu ' ram- noble- spy -etc' . nu este acelasi lucru nici cu redenumirea satelor , redenumirea satelor este o actiune ce nu influenteaza jocul deloc .
si apoi va laudati altora ca sunteti monstri sacri pe triburile cand de fapt joaca setarile si scripturile in locul vostru , fara scripturile astea , fara t train ori fara 1 farm din 2 click-uri ori autoclicker nu stiu care ar fi realitatea .
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da intr-adevar multe din "noile" scripturi ajuta orice incepator sa se ridice la nivelul unui jucator cu experienta, ceea ce nu mi se pare deloc fair !

si eu cand le-am zis adminilor in tichete si pe forum ca nu pot detecta t-trainul au dat-o in stiinta :)) clar, au blufat, au banat cativa jucatori pentru ca l-au folosit si gata, l-au legalizat :) daca poti da multe atacuri in cateva secunde de ce sa nu le poti redenumi in cateva secunde? ca intru pe fiecare sau pe toate odata e tot una daca esti on, asa ca...ar fi echitabil sa fie legal

Mie mi se pare deja o stupizenie, maine poimaine vor veni cu scripturi care sa trimita si sute de atacuri/aparare singure, printr-o executare de script sau un singur click.(nu luam in calcul programe-bots care pot fi detectate si eradicate rapid).
 

DeletedUser8140

e stupizenie dar sunt legale pana la urma, de ce n-ar fi si asta?
 

DeletedUser35377

cum sa nu fie detectabil ttrainu?

hai da o in spanac de treaba,arata mi tu mie om care baga 5 atacuri in aceeasi secunda de pe acelasi sat cu aceleasi trupe,ce doamne iarta ma,ca nu E UMAN asa ceva,doar cu lag poti face o astfel de chestie,si asta ar fi un caz dintr o mie.

da se tot vaicaresc astia din team,ca pierd jucatori daca fac asta

GRESIT,pierd jucatorii BUNI,care probabil s au saturat de atata automatizare,acum ca a aparut si autofarmul s a ales dracu prafu de joc,se fac peste noapte conturi de milioane de puncte,fiindca se farmeaza cu MIILE sate pe zi,e o bataie de joc,pe banii nostrii in primul rand.pacat ca nu e bonus de noapte pe .net ca eram demult mutat acolo
 

DeletedUser8140

cum sa nu fie detectabil ttrainu?

hai da o in spanac de treaba,arata mi tu mie om care baga 5 atacuri in aceeasi secunda de pe acelasi sat cu aceleasi trupe,ce doamne iarta ma,ca nu E UMAN asa ceva,doar cu lag poti face o astfel de chestie,si asta ar fi un caz dintr o mie.

nu e detectabil, poti da cu opera atacuri in aceeasi secunda, cu combinatia enter-2...si le dai sub limita gap-ului si serverul ti le baga automat la intervale egale...se poate, unii nu pot, dar altii DA!
 
Sus