Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40762

pana acum,nu se poate zice e triburi de viitor.e inca devreme.
 

DeletedUser40762

pai la cate se vor desfiinta si schimba in primele 2 luni , te plictisesti nu alta . Mai ales ca toti mai nou au trib si academie , am primit la mesaje de diplomtie ,de m-am plictisit sa le citesc.
 

DeletedUser

Toata lumea a cantat de B-Sea, eu nu stiu cine sunt, ca daca au jucat pe lumea 1X (x-cifra) si sunt buni acolo , nu inseamna ca sunt buni in general. Daca era lumea lor intre 1 si 8 acceptam ca sunt buni, refuz sa cred ca ei castiga harta.
Scitii, mda... pare solid tribul, in centrul hartii insa, vedem unde ajung.

Una peste alta lume buna in comparatie cu altele, probabil nivel ridicat de joc... triburi de viitor nu sunt acum, vorbim peste 3-4 luni, cand se mai aseaza harta. Nu inteleg de ce se deschide tema asta in prima zi, dupa parerea mea e usor deplasat sa vorbim de triburi de viitor acum.
 

DeletedUser26528

Total de acord cu sora13 , viitoru' este foarte instabil in momentu' de faţa ... E posibil ca astia din B-Sea sa fie farmati dupa ce se duce protectia de incepator , sau oricare alt trib cunoscut ...
 

DeletedUser

Total de acord cu sora13 , viitoru' este foarte instabil in momentu' de faţa ... E posibil ca astia din B-Sea sa fie farmati dupa ce se duce protectia de incepator , sau oricare alt trib cunoscut ...

ironia o pot accepta, nu pot accepta insa faptul ca toti care au facut un trib cu semi succes pe lumea H sunt zeii jocului...pana cand sunt luati la bani marunti :)
Ca e B-Sea, ca e ZEN, sau ca e alt trib...asta o sa se vada peste 4 luni, hai sa dam o sansa si celor fara nume, ca poate 'stie si ei ceva' ... si sa ne auzim la anu! :)

L.E. Cand lumea H are o valoare mai mare de 10, vorbim de lumi prea 'proaspete' ca sa putem face propaganda de scara mondiala. Poate gresesc eu, dar triburi de viitor le vad pe cele cu experienta in joc, cele care au jucatorii cu n ani de triburi in spate, nu cei care au rupt norii pe lumea 34 si pe 35 sunt cei mai buni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30910

ironia o pot accepta, nu pot accepta insa faptul ca toti care au facut un trib cu semi succes pe lumea H sunt zeii jocului...pana cand sunt luati la bani marunti :)
Ca e B-Sea, ca e ZEN, sau ca e alt trib...asta o sa se vada peste 4 luni, hai sa dam o sansa si celor fara nume, ca poate 'stie si ei ceva' ... si sa ne auzim la anu! :)

L.E. Cand lumea H are o valoare mai mare de 10, vorbim de lumi prea 'proaspete' ca sa putem face propaganda de scara mondiala. Poate gresesc eu, dar triburi de viitor le vad pe cele cu experienta in joc, cele care au jucatorii cu n ani de triburi in spate, nu cei care au rupt norii pe lumea 34 si pe 35 sunt cei mai buni.

cei cu "n" ani pe acest joc sunt plictisiti deja de jocul asta...

nu cred ca cei din scitii vor mai face performanta pe vreo lume.

pe o lume esti bun datorita colegilor/aliatilor, dusmanilor mai slabi.

Care trib va face performanta pe 2 lumi diferite va fi de apreciat, restul e can can...;) nu conteaza ca a facut pe l1 sau l20...
 

DeletedUser

Scitii unii din cei mai slabi jucatori ce i-am cunoscut...am intalnit din ei si pe 25...ca au facut ceva pe lumea 3...numa un om fara minte si fara viata ar sta la 13000 de sate pe joc sa dea atacuri sa se apere si altele.Asta e punctul meu de vedere rog sa nu sariti pe mine cu gura :) .Dar la inceput de joc e greu pentru scitii foarte greu in late game e altceva
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
oricum nare rost sa imi pun mintea cu toti prost... asa ca o seara placuta
si kidd invata sa te uiti pe twstats

******************

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30910

te inteleg ca spui asta avand in vedere lumea 24

dar eu zic sa fii obiectiv

performanta e cand duci cap- coada lumea as zice eu;)

pandev stii vreun jucator de pe l3 care a inceput el pe contul respectiva de la 26 puncte?

zi-ne si noua...eu cred ca cei care au inchis l3-ul au fost a nu stiu cata persoana pe conturile respective...asta cred eu...poate cunosti tu cativa si ni-i spui si noua:p
 

DeletedUser37659

pandev stii vreun jucator de pe l3 care a inceput el pe contul respectiva de la 26 puncte?

zi-ne si noua...eu cred ca cei care au inchis l3-ul au fost a nu stiu cata persoana pe conturile respective...asta cred eu...poate cunosti tu cativa si ni-i spui si noua:p

eu o banuiesc pe anduril. nu cred ca s-a schimbat proprietaru pe contu ala :)
 

DeletedUser

USB e alt trib promitator.Si sora1x(unde x e cifra), te cam pierzi in explicatii.Cand un trib demonstreaza ceva pe o lume,e normal sa fie si apreciat.
 

DeletedUser186

Scitii unii din cei mai slabi jucatori ce i-am cunoscut...am intalnit din ei si pe 25...ca au facut ceva pe lumea 3...numa un om fara minte si fara viata ar sta la 13000 de sate pe joc sa dea atacuri sa se apere si altele.Asta e punctul meu de vedere rog sa nu sariti pe mine cu gura :) .Dar la inceput de joc e greu pentru scitii foarte greu in late game e altceva

tu incurci un pic marfa cu ambalajul. intr-adevar , luati individual poate nu or fi cei mai buni jucatori dar ca trib erau buni . (nu mai buni ca noi , da na asta e alta poveste :D.)
ca ai gasit tu cativa pe alte lumi si nu s-au descurcat , asta depinde foarte mult si de imprejurari , de echipa in care erau , etc.
ce am vazut aici , sunt aproape in aceeasi formula ca pe l3 si dupa parerea mea ar trebui luati in calcul pentru suprematia aceste lumi.
 

DeletedUser

pandev stii vreun jucator de pe l3 care a inceput el pe contul respectiva de la 26 puncte?

zi-ne si noua...eu cred ca cei care au inchis l3-ul au fost a nu stiu cata persoana pe conturile respective...asta cred eu...poate cunosti tu cativa si ni-i spui si noua:p



eu sunt unu
in scitii am inceput si am terminat in scitii

am o singura schimbare de trib(un inteligent a considerat amuzant sa sparga parola unui cont cu drept de conducere si sa concedieze)

iti mai zic si altii adi(gromka),divine,free,yna (andurill),gerge(marbah),gabriel68 si mai sunt destui
in constanta a stat rezistenta si performanta scita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La fel ... eu sunt cel care a creat contul Extraction Point, imi apartine in continuare si nu am avut mai mult de 2 zile cumulat din 120 ca sitter pe orice perioada de la inceputul L3 pana la sfarsit :)
 

DeletedUser30910

La fel ... eu sunt cel care a creat contul Extraction Point, imi apartine in continuare si nu am avut mai mult de 2 zile cumulat din 120 ca sitter pe orice perioada de la inceputul L3 pana la sfarsit :)

Felicitari voua pentru rabdarea avuta...insa cred ca sunteti putini care pot spune ce ati zis voi 2
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus