razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

Ne-am mutat jucariile acolo,David.De ajuns,a ajuns simplu toata lumea..cateva click-uri si gata :D
Cat despre mine..cred ca pentru Nelu voi avea mereu 14 ani :)))
 

DeletedUser

incepem sa ne distram si mai mult.atentie 3sla...am renuntat la laptop...mi-am luat tableta :D:D.asa ca o sa am mai multa portabilitate si o sa va tin si pe voi mai mult pe joc :)).deja s-a vazut azi noapte cand a incercat clatita sa ma atace si...a pierdut un sat :D
Primul pas l-am facut,acum astept eliminarea moralului si atunci sa vezi veselie cu voi astia fricosi din 3sla care nu aveti curaj sa va luptati de pe conturile voastre,apelati la conturi mici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

incepem sa ne distram si mai mult.atentie 3sla...am renuntat la laptop...mi-am luat tableta :D:D.asa ca o sa am mai multa portabilitate si o sa va tin si pe voi mai mult pe joc :)).deja s-a vazut azi noapte cand a incercat clatita sa ma atace si...a pierdut un sat :D
Primul pas l-am facut,acum astept eliminarea moralului si atunci sa vezi veselie cu voi astia fricosi din 3sla care nu aveti curaj sa va luptati de pe conturile voastre,apelati la conturi mici :)

te`ai realizat gata =)) tiai luat tableta =)))
 

DeletedUser

O sa rasufle harta usurata cand va scapa de tine si de narcisimul tau, noi ca noi dar nici ai tai vad ca nu te mai inghit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

mihaita..ai dat rage quit? sau ai facut pe altii sa iti dea tie rage quit :)))))))))))))))))))))))))))
 
Sus