razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

exact... inca mai ai profilul ala naucitor cu respect pentru oamenii care te-au crescut si pe care tu i-ai tradat?
 

DeletedUser38312

vam respectat si atunci si va respect si acuma ca si jucatori....o fost o perioada frumoasa petrecuta acolo(ce-i drept scurta)...cat despre tradare..eu consider ca mi-am facut treaba cat am fost acolo...dar unii nu au facuto si din cauza asta am hotarat sa plec la adversarii de pe atunci...iar din cate imi aduc eu minte dupa ce am plecat eu, crazy o inceput sa o ia la vale..atat in zona mea cat si in general..eu cred ca asta zice destul de multe..
 

DeletedUser

e doar parerea ta dar pana la urma am fost eu prea rau cu postarea anterioara. sa ai bafta mai departe si un joc frumos!
 

DeletedUser38312

te-ai trezit si tu sa comentezi acuma...dupa ce ai dat delete:D:D

nu stii mai nimica despre mine..tu cel care dadea cate 3000 de fakuri si nici macar 100 de reale:D

nu-ti fa griji ca am invatat eu sa joc..numai ca newage inca nu si-a dat seama...ii mai las oliaca ca na..mie mila de iei ca pe urma dau si ei delete ca tine si nu am cu cine sa mai joc...apropo canibalule ai incepput sa faci spume deja..:D:D:D
 

DeletedUser14300

ce-ai facut oupps???... ai divortzat?!(de marea familie magic-sla ..a nu se intelege altceva:D:D:D)
 

DeletedUser

e doar de fatada ca trebuia sa dea in mvaly si altfel nu se putea.eh lasa...ca dispare si moralul ala la un moment dat si cu el vor disparea si cativa fricosi gen oups,de fapt kabula :))
 

DeletedUser38312

odata ce dispare moralul vor disprea si cativa sateleti de la voi gen ramses:D:D
 

DeletedUser

sigur nu il vei elimina tu :)).apropo....existi pe harta ca nu te-am vazut pana acum :)))
 

DeletedUser38312

mai vedem cine pe cine elimina.. iar de vazut nu mai vazut tu pana acuma dar mai simtit..si din cate stiu a durut:)))
 

DeletedUser38312

ti-au pus astia lesa si acuma cand ai scapat ai zis sa comentezi si tu..marele intelectual azato*t:))
 

DeletedUser

mai vedem cine pe cine elimina.. iar de vazut nu mai vazut tu pana acuma dar mai simtit..si din cate stiu a durut:)))

aha... si tu esti unul din aia care ataca doar de pe alte conturi?? de pe contul tau nu ai curaj??? se vede cat m-a durut si iti fac o trimitere la statistica dintre mine si voi(asta ca sa nu o postez eu).se pare ca pe voi astia din triburile infratite va cam doare si rau de tot.asta apropo la un post de mai sus :)). vino linga mine cu satele si vedem atunci pe cine doare mai tare ca la mahala sunteti primii
 

DeletedUser28354

e doar de fatada ca trebuia sa dea in mvaly si altfel nu se putea.eh lasa...ca dispare si moralul ala la un moment dat si cu el vor disparea si cativa fricosi gen oups,de fapt kabula :))

oupps asta ma face sa revin si no sai displaca :):D
 
Sus