razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

numai pune statistici ca se omoara astia din 3sla :))) .Au scazut talerii,stai sa se elimine si moralul si sa vezi cum mai dispar unii dintre ei,abia astept :)).Atunci sa vezi statistica :))

hahahhahahahaha ma mihaitza ma ce draq te`a luat valu...=)))



Parte 1:
Jucători: mvaly
Parte 2:
Triburi: Newage

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 673
Diferență: 673

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 401
Diferență: 401

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 6,940,873
Diferență: 6,940,873

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 4,094,361
Diferență: 4,094,361

chart



vam zis...statisticile cu voi...vam luat 1500 de sate...odata....ati recuperat 400....
 

DeletedUser14300

cand voi luati sate de la bububo, sorinachio si altii care au plecat de la voi la ei nu vi se parea absurda postarea statisticilor...ba dincontra, era mare motiv de lauda si satisfactie:D:D:D
 

DeletedUser

Asa tare te`ai suparat ma de ai retras si sprijin??? eu stiu ca se intreaba intai daca mai ai nevoie dupa care se retrage =))


Titlu vmihai retrage sprijinul său din ...
Expediat 06.08.11 10:15:16
din: vmihai
Sat: ###vmihai860a (166|429) K41
Către: danielzmau
Sat: ... (169|387) K31

Unităţi:

0 0 0 0 1273 0 0 1749 0 0 0 0



Are rost sa zic de cand e acolo? :)) =))

rade ciob de oala sparta:

Titlu gabytzuc retrage sprijinul său din 6 ca vine muc
Expediat 08.08.11 20:40:41
din: gabytzuc
Sat: 023 K44NE (484|412) K44
Către: bobo2484
Sat: 6 ca vine muc (279|585) K52

Unităţi:

6008 0 0 6002 100 0 0 1409 0 0 0 0


mai are rost sa zic de cand e acolo?! :D
 

DeletedUser

vitejilor ce-ati facut?! l-ati concediat pe mvaly... voi parca erati aia care nu aveau grija statisticilor si nu-si lasau colegii la greu asa cum face nasparlii aia de la oldage :D
 

DeletedUser14300

auck...ce-a fost cu replica asta???
aza, nu ai deloc mila de zmeu' :D:D:D...vrei sa se planga iar de dureri sub centura???
 

DeletedUser

vitejilor ce-ati facut?! l-ati concediat pe mvaly... voi parca erati aia care nu aveau grija statisticilor si nu-si lasau colegii la greu asa cum face nasparlii aia de la oldage :D

Nu fratelo...nu lam concediat pe mvaly...lam concediat pe vmihai ;) nu ca ma intereseaza statisticile...doar ca nu`l sufar pe mihai :D oricare dintre voi...dar nu el =)) :D

Sa aratam si la lume cine is disperati de statistici ? =))) :)))

mvaly în data de 06.08. la ora 18:51
uite un script de numarat atacuri,cred ca e bun,l-am luat de pe forum de la astia

javascript:function s(n) {return Math.round(n<23?(n-2)/2+5:(n-22)/3+15);}function i(n) {return typeof(d.body.innerText)=='undefined'?n.textContent:n.innerText;}var j,k,w,o={};var d=window.frames.length>0?window.main.document:document;var t=d.getElementById('incomings_table');for (j=1;j<t.rows.length-1;j++) {var c=t.rows[j].cells;var r=i(c[1]).match(/(\d+\|\d+)\) K\d+$/)[1];if (!o[r]) o[r]=[];o[r][o[r].length]="from ["+"player]"+i(c[2])+"[/"+"player], "+i(c[3])+" -- "+i(c[0]);}w=window.open();for (j in o){w.document.write("["+"village]"+j+"[/"+"village] -- ["+"b]"+o[j].length+" incoming, "+s(o[j].length)+"D ("+s(o[j].length)*18+"K) needed[/"+"b]</br>\n");w.document.write(o[j].join("</br>")+"</br></br>");}void(0);



mihai sunt,poti baga la nobili


Daca zicea ca e aztot venus oricare care dar nu pe nesuferitu ala =)) daca nu`l sufar nu`l sufar...ce sa`i faci =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu fratelo...nu lam concediat pe mvaly...lam concediat pe vmihai ;) nu ca ma intereseaza statisticile...doar ca nu`l sufar pe mihai :D oricare dintre voi...dar nu el =)) :D

Sa aratam si la lume cine is disperati de statistici ? =))) :)))

mvaly în data de 06.08. la ora 18:51
uite un script de numarat atacuri,cred ca e bun,l-am luat de pe forum de la astia

javascript:function s(n) {return Math.round(n<23?(n-2)/2+5:(n-22)/3+15);}function i(n) {return typeof(d.body.innerText)=='undefined'?n.textContent:n.innerText;}var j,k,w,o={};var d=window.frames.length>0?window.main.document:document;var t=d.getElementById('incomings_table');for (j=1;j<t.rows.length-1;j++) {var c=t.rows[j].cells;var r=i(c[1]).match(/(\d+\|\d+)\) K\d+$/)[1];if (!o[r]) o[r]=[];o[r][o[r].length]="from ["+"player]"+i(c[2])+"[/"+"player], "+i(c[3])+" -- "+i(c[0]);}w=window.open();for (j in o){w.document.write("["+"village]"+j+"[/"+"village] -- ["+"b]"+o[j].length+" incoming, "+s(o[j].length)+"D ("+s(o[j].length)*18+"K) needed[/"+"b]</br>\n");w.document.write(o[j].join("</br>")+"</br></br>");}void(0);



mihai sunt,poti baga la nobili


Daca zicea ca e aztot venus oricare care dar nu pe nesuferitu ala =)) daca nu`l sufar nu`l sufar...ce sa`i faci =))



fratelo iar pui botu' la vrajeala lu' sutitorii de conturi?! ti-am mai zis ca te informeaza gresit, dar bag de seama ca nu vrei sa ma crezi... si chiar nu inteleg de ce, doar sunt o persoana onorabila :D
 

DeletedUser

cat de mare trebuie sa fie frustrarea unora incat sa-si puna la emblema tribului o poza care vorbeste despre newage?!

sa inteleg de aici ca existenta voastra ni se datoreaza noua :D
cat de marunti puteti sa fiti...
 

DeletedUser

auzi prietenu, ca altfel nu pot sa zic. Am intervenit mai mult de odata si am cerut sa se incerce sa se vorbeasca frumos atat alor mei cat si celor din newage. Din newage vad ca nimeni nu incearca sa aduca discutia topicului pe un drum fara jigniri sau alte afrodisiace de genu'. Daca la voi se tolereaza genu vmihai care vad ca e molipsitor eu cel putin nu aprob. eu zic sa revenim la alt gen de discutii.
 

DeletedUser

prietene mai intai disciplineaza-ti colegii si apoi sa vii cu pretentii de la noi. cata vreme ni se vorbeste frumos raspundem la fel. daca vreti insa sa ne spargem in mistocarii ieftine si jigniri trebuie sa te anunt (in caz ca inca nu ti-ai dat seama) ca suntem suficient de dotati si in domeniul asta.
 

DeletedUser

daca voi sunteti asa buni DE CE VA COBORATI LA NIVELUL NOSTRU??? ce ai scris tu poate tine cu cei din fata blocului, eu ti-am scris si totodata am indemnat pe toti indiferent de trib la o discutie fara injurii, jigniri sau alte metafore. Eu nu disciplinez pe nimeni afara de copilul meu, eu doar am tras un semnal la directia in care se duc discutiile dintre triburile noastre. Daca tu vrei si aprobi astfel de discutii nu pot decat sa respect decizia ta si atat. Aici nu suntem la "Romanii au talent" sau altele de genu si consider ca rivali fiind putem avea discutii constructive. Nu am pretentii de la nimeni dar nu am vazut de la voi pe nimeni sa iasa pe forum si sa incerece sa ....., din conducerea newage nu stiu decat pe catalin, Vali si vmihai si presupun ca si tu iar dintre voi nu a zis nimeni sau nu a indemnat nimeni la alt gen de discutii.

Pentru SLA am rugamintea sa nu mai jigniti sau sa stalciti nick-ul jucatorilor fara a fi provocati. Pe harta oricand cu placere.
 

DeletedUser

atunci e bine de stiut... liber din partea mea la discutii de orice fel, se pare ca doar genu asta excita.
 

DeletedUser14300

dar eu tot nu inteleg care e faza cu emblema tribului???
care-i mesajul??? adunati gunoiul dupa newage sau ce?...
 

DeletedUser

nu mai fa pe .....ca ai inteles de la inceput si tu si restu'. nu va place schimbati canalu' dar acelasi lucru o sa vedeti.
 

DeletedUser

ipocrizia asta...

carevasazica ne tragi de urechi pe noi in legatura cu balacarelile pe care le facem pe forum iar tu ca sef si intemeietor de trib girezi o balacareala ieftina. in concluzie nu-ti pot spune decat
nu va place schimbati canalu' dar acelasi lucru o sa vedeti.
pt ca atata vreme cat continuati in stilul asta o sa aveti parte de acelasi tratament.
 
Sus