razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

aoleuuuu ....vi sa suparat colegiii :))) dispar conturi :))) ce se intampla unde`s viteji newage? mihaiuc unde esti ma ? :))

sunt aici,stai linistit.cine v-a informat( si stiu cine) a gresit :)) si ne distram in continuare :))
Acum daca ati furat o parola,v-ati intors toti pe joc???
mai bine uitati-va si voi pe unde ne luptam noi si apoi vorbiti.voi aveti o amarita de granita si nici pe aia nu sunteti in stare sa luptati :).din cate vad eu,inca suntem pe plus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai zmaule, daca tu crezi ca babele alea din tramvai de care te lipesti tu in dorinta de a te simti barbat, au orgasm cand icnesc de shale, te amagesti, iubirea mea... Aici e un joc, nu site xxx asa ca fa bine si limiteaza-te la dialoguri puerile in limitele posibilitatilor tale si nu te ambala prea tare, ca nu-ti face bine.

Bine pasarico :D treaba cu matematica nu ai mai explicat`o ? :D
 

DeletedUser

Mai zmaule, daca tu crezi ca babele alea din tramvai de care te lipesti tu in dorinta de a te simti barbat, au orgasm cand icnesc de shale, te amagesti, iubirea mea... Aici e un joc, nu site xxx asa ca fa bine si limiteaza-te la dialoguri puerile in limitele posibilitatilor tale si nu te ambala prea tare, ca nu-ti face bine.

pot sa iti curm suferinta si sa spun ca vrea sa puna propunerea ta de a intra in 3sla daca iti sunt blindate unele sate...mai stii cu cine ai discutat asta? si despre fratemiu pot sa iti zic doar ca a inceput in k44 jocul...asta ar trebui sa zica multe despre el avand in vedere lumea5, si razboaiele duse in centrul hartii! te las sa te gandesti si sa cauti mesajul adresat lui mvali si sa te scuzi sau sa gasesti ceva aberatie sa o impartasesti si boss-ilor tai!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt aici,stai linistit.cine v-a informat( si stiu cine) a gresit :)) si ne distram in continuare :))
Acum daca ati furat o parola,v-ati intors toti pe joc???
mai bine uitati-va si voi pe unde ne luptam noi si apoi vorbiti.voi aveti o amarita de granita si nici pe aia nu sunteti in stare sa luptati :).din cate vad eu,inca suntem pe plus

cand noi aveam 3 razboaie voi inca va suflati mucii in coltul camasii...voi sunteti pe plus ca noi nu scoatem din trib oamenii cand le sunt "sparte parolele"...oricum spor la dat stergeri! ca vi le furam pe toate... stiti ca cei 5-6 jucatori nu puteti avea acces la toate parolele celor ce s-au lasat de joc; mai dati sa ne ocupam si noi de unii! :D. aveti grija de venus ca daca o blindam vine la noi :D
 

DeletedUser

ceva

PS: apreciez intotdeauna sprijinul indiferent de apartenenta celui care il trimite. in concluzie, daca imi blindati toate satele vin si eu la voi. sunt convins ca impreuna o sa facem o treaba deosebita :D
 

DeletedUser

atunci iesi din trib si batete cu toata lumea daca ai chef de inobilari :D stii macar ca nu ai limite in a ataca pe cn vrei ca nu te retine nimeni

p.s. te astept sa te bati si cu mine
 

DeletedUser

cand noi aveam 3 razboaie voi inca va suflati mucii in coltul camasii...voi sunteti pe plus ca noi nu scoatem din trib oamenii cand le sunt "sparte parolele"...oricum spor la dat stergeri! ca vi le furam pe toate... stiti ca cei 5-6 jucatori nu puteti avea acces la toate parolele celor ce s-au lasat de joc; mai dati sa ne ocupam si noi de unii! :D. aveti grija de venus ca daca o blindam vine la noi :D

probabil ca tribul a avut 3 razboaie dar de luptat probabil ca au luptat doar 1-2 de la voi din trib,restul au stat ascunsi si acum se lauda cat de buni sunt ei.mai bine uitati-va la inamici invinsi si lasati laudele deoparte ca nu mai pacaliti pe nimeni. :))

as putea sa va spun hoti ca numai asa reusiti sa mai luati ceva sate de la noi.stai linistit ca recuperam si sate de la mvaly,asta daca nu il sprijiniti voi.aveti cu ce???? :)))
 

DeletedUser

pt voi

probabil ca tribul a avut 3 razboaie dar de luptat probabil ca au luptat doar 1-2 de la voi din trib,restul au stat ascunsi si acum se lauda cat de buni sunt ei.mai bine uitati-va la inamici invinsi si lasati laudele deoparte ca nu mai pacaliti pe nimeni. :))

as putea sa va spun hoti ca numai asa reusiti sa mai luati ceva sate de la noi.stai linistit ca recuperam si sate de la mvaly,asta daca nu il sprijiniti voi.aveti cu ce???? :)))

il sprijina cu bere,vin si alte bauturi utile care sa-i aduca aminte de NEWAGE,aici ma refer la mvaly,mare greseala a facut,asa voi castigati 1 jucator,dar scadeti in statistici la sate cucerite,caci nu o sa puteti niciodata acoperi pierderile celor din UFO si ale celor care au fost in NEWAGE,ei sint pierduti oricum,o sa pierdeti mult teren,teren pe care nu o sa il recuperati niciodata,nu l-ati recuperat pana acum nici ca mai vedeti,de abia va sprijiniti jucatorii vostri vechi,daramite pe cei care au venit din UFO,credeam UFO un trib de super jucatori,acum se vede valoarea lor,NEWAGE ramane NEWAGE:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu dau doi bani pe logica voastra, iar imaginatia unuia lipsit de scoala elementara ma lasa rece... Din mesajul ala vroiam sa-i demonstrez ca nu sunteti in stare sa va asigurati spinarea singuri si apelati la magarii cu unii si altii.
Va las sa va distrati... Va astept sa demonstrati pe joc ce puteti, ca de comentarii acide m-am convins...
 

DeletedUser

probabil ca tribul a avut 3 razboaie dar de luptat probabil ca au luptat doar 1-2 de la voi din trib,restul au stat ascunsi si acum se lauda cat de buni sunt ei.mai bine uitati-va la inamici invinsi si lasati laudele deoparte ca nu mai pacaliti pe nimeni. :))

as putea sa va spun hoti ca numai asa reusiti sa mai luati ceva sate de la noi.stai linistit ca recuperam si sate de la mvaly,asta daca nu il sprijiniti voi.aveti cu ce???? :)))

Eu zic sa-ti vezi de atacurile tale si sa lasi statisticile si strategiile pentru cei care chiar stiu cum se fac, noi inca suntem pe primul loc in clasament si la atacator si la aparator si asa cum am spus alta statistica pe mine nu ma intereseaza. Iar de la tine inca mai astept satele cerute tribut. Cat despre sprijin avem destul, sate in familie sunt de 5 ori mai multe decat aveti voi si de n ori mai mult defence decat ai vazut tu vreodata.
 

DeletedUser

...Cat despre sprijin avem destul, sate in familie sunt de 5 ori mai multe decat aveti voi si de n ori mai mult defence decat ai vazut tu vreodata...

chiar ai pus punctul pe i. fara magic sunteti ZERO!

de ce nu te bati mai viteazule cu apararea ta?! daca cersitul de sprijin in magic se cheama strategie atunci chiar iti dau dreptate. sunteti cei mai buni la asta :D
 

DeletedUser

:D chiar asa...de maine jocul se va numi "tribul" si va juca un singur jucator azatont si se va apara de el insusi cu trupe proprii bineinteles...jenibil :))...bag-o pe aia cu fanii ca-s bolnavior si nu mai am chef sa scriu eu...a fost candva newage acum poate fi oldage....si pentru fanii mei: v-ati nascut in coltul hartii si va-ti crezut de aci? sa ne punctepuncte suntem aici din prima zi!
 

DeletedUser

chiar ai pus punctul pe i. fara magic sunteti ZERO!

de ce nu te bati mai viteazule cu apararea ta?! daca cersitul de sprijin in magic se cheama strategie atunci chiar iti dau dreptate. sunteti cei mai buni la asta :D

cum naiba, dupa 4-5 ani de cand e jocul asta, se mai gaseste unu care sa o dea pe asta cu apararea cu propriile trupe ..incredibil... cum naiba ai ajuns la punctele pe care le ai ??:confused::confused:
 

DeletedUser

paul iti fac cunostinta cu azatont :D

ma azot asta....are 20-30 de sate...granita si restul la cald...si pe alea mai gasesti de la colegi lui sprijin...dar ce sa zica si el =)) jucator frate nu gluma...a dat intr`o zi 800 de fake =)) de unu singur cand a pierdut sat la krash...iti dai seama ...ce la speriat...la amenintat...=)) :)))
 
Sus