razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

muculet, ti-ai chemat fanii in sprijin pe forum? nu mai faceai fata singur? incearca si cu spatele, poate iese mai bine asa :D

in incheiere, muculet si fanii tai - ia d'acia:

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,561
Tabăra 2: 2,022
Diferență: 2,539

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46,615,247
Tabăra 2: 20,590,186
Diferență: 26,025,061

chart


si acum iar sunt fanii in delir: muc! muc! muc!

PS: ia zi viteazule dondon cate 4000 de ferme din magic ai? si totusi avem 2500 de sate in fata... suntem buni tata!

cum naiba, dupa 4-5 ani de cand e jocul asta, se mai gaseste unu care sa o dea pe asta cu apararea cu propriile trupe ..incredibil... cum naiba ai ajuns la punctele pe care le ai ??:confused::confused:

le-am cumparat. eu am vrut premium dar astia mi-au dat altfel de puncte. fa-mi ticket :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

exact despre ce vorbea lumea inainte, sunt si tonti care culeg roadele trecutului :D...a foooost newage...da-ti 2 palme ca tat esti vai de capul tau...dupa cum am mai spus nu ai vazut la noi sa dam pe cineva afara din trib cand pierde sate...de aceea poate v-a si trecut vremea...nu mai aveti ce da afara:D...poate reusesti sa dai de o statistica sa vezi si de la ce jucatori is satele alea...dar pana una alta eu am fanii de partea mea tu mesteca acolo smoala si odihneste-te 20 de minute ca vorba aia, la noapte cine tine sitterii :D. ba tont fa-ti un bine...dispari :D nu vezi ca habar nu ai ce-i cu tine? da-mi sitter sa vad ca ai doar trupe de la tine :D..zidevara mi-a dat.. si inca 2-3 jucatori :D ii verific pentru ai recruta :D...daca au trupe de la colegii din newage nu ii luam :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

satele alea sunt de la sla muculet :D stiu ca te doare si mori de ciuda dar pana nu recuperati alea 2500 de sate ciocu' mic si joc de glezne :D

mai cauta-ma cand aveti 1 sat in fata noastra.

cat despre datul afara din trib la pierdut de sate stii tu mai bine care-i treaba. daca nu stii intreaba-l pe mvaly :D
 

DeletedUser

o pot intreba pe venus ca se stiu bine :D...oricum diferenta ramane jucatorii dispar :D...de aia toti zic un lucru si doar voi va incapatanati sa il recunoasteti: v-a trecut vremea :D... oricum socoteala e ca 1600 de sate zidevara si 1500 mvaly si inca vreo 3000 compania..= sunteti pe plus...lasa statistica aici sau scoate-o la imprimanta sa o vada si ultimul care va ramane in newage si va trebui sa se dea afara din trib singur sa nu strice statistica :D. si acum ....bag-o pe aia cu fanii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toti luzerii au discursul tau :)

cica statistica e irelevanta (doar atunci cand va defavorizeaza pe voi) :))

dar nu-i nimic muculet, tu continua sa speri si poate asa o sa ne luati alea 2500 de sate :D

cu furtisagurile nu a mers. v-a mai ramas doar speranta :))
 

DeletedUser

toti luzerii au discursul tau :)

cica statistica e irelevanta (doar atunci cand va defavorizeaza pe voi) :))

dar nu-i nimic muculet, tu continua sa speri si poate asa o sa ne luati alea 2500 de sate :D

cu furtisagurile nu a mers. v-a mai ramas doar speranta :))

Tu vezi negru in fatza ochilor ma??? =))) sa va luam 2500 de sate :D ??? pt??? nobili scumpi alea alea...nu mai usor dai un invit ;) si mai produci si un jucator bun si 1500 de sate...din oldage :)) =))
 

DeletedUser

e bine ca esti realist si iti dai si tu seama ca alea 2500 de sate nu vor fi recuperate niciodata.

in principiu rationamentul tau e bun, dar are o singura problema: care-i jucatorul ala bun caruia i-ati dat voi invite?!
 

DeletedUser

tot frustati ati ramas.la gura sunteti primii,la joc sunteti praf si pulbere.dondonel,mai ai de asteptat,cucereste tu daca esti in stare sau vrei iarasi pomana asa cum ai fost obisnuit mereu :)).

asa cum spunea si unul pe aici(neinteresant personajul,cautati-l mai sus daca va intereseaza) suntem oldage si asta pt ca am mai imbatrinit si noi pe jocul asta,am prins experienta iar niste frustrati ca voi nu ne vor putea invinge :D:D,am ajuns sa fim ca vinul :):)

PS: dondonel,la cuceriri directe am 15 sate in fata ta.nu ai mult de recuperat dar avand in vedere ca tu fugi mereu de lupta cred ca le vei lua inapoi la sf Asteapta iar mai mult de atit ai o gura cat o sura si nu stii cum sa fugi de mine,halal jucator razboinc mai esti.iar cu sprijinul pe care va tot laudati ca il aveti,vom vedea in curand cat exista,probabil ca veti face 99% aparare de frica sa nu pierdeti nimic :)))

hai pa 3sla,va las in neputinta voastra de a recupera satele de la noi,sunteti un trib de guralivi ca in rest nimic :))
 

DeletedUser

ma cum drecu jucam cu toti analfabetii care citesc din 3 randuri doar jumatate??de la 600 de milioane mai aveti apoape 500...mai dati afara...rationament bun sau nu voi dispareti noi ramanem...
 

DeletedUser

ma cum drecu jucam cu toti analfabetii care citesc din 3 randuri doar jumatate??de la 600 de milioane mai aveti apoape 500...mai dati afara...rationament bun sau nu voi dispareti noi ramanem...

Lasa fratemiu....ca fac o poza la statistica ;) o rama fromoasa ...ce stii tu...
 

DeletedUser

ma cum drecu jucam cu toti analfabetii care citesc din 3 randuri doar jumatate??de la 600 de milioane mai aveti apoape 500...mai dati afara...rationament bun sau nu voi dispareti noi ramanem...

citeste mai bine pe tw stats si iti vei da seama.cine nu joaca pleaca si ati mai luat voi o parola de la zidevara.asta e diferenta,e greu de citit???preferam sa mergem inainte cu activii decit sa tinem multi si slabi.ti se pare cumva ca cei care au plecat v-au deranjat cumva pe voi?? asa ca tot aia care v-au atacat si pana acum,va vor ataca si de acum inainte,asta e soarta :D. problema mare e ca va bucurati sa luati parsiveste niste sate(a se vede zidevara) decit sa luptati corect.la noi nu cred ca ai vazut vreun jucator sa fie dat afara daca pierdea sate.noi ne ajutam.

Ps: acum magic daca a scazut in punctaj,inseamna ca se duce la vale?? aceeasi problema e si la voi. hai frate sa ne vedem pe harta decit sa mai comentati pe aici aiurea,ca la imbarligaturi deastea numai pune nimeni botu'. :)
 

DeletedUser

citeste mai bine pe tw stats si iti vei da seama.cine nu joaca pleaca si ati mai luat voi o parola de la zidevara.asta e diferenta,e greu de citit???preferam sa mergem inainte cu activii decit sa tinem multi si slabi.ti se pare cumva ca cei care au plecat v-au deranjat cumva pe voi?? asa ca tot aia care v-au atacat si pana acum,va vor ataca si de acum inainte,asta e soarta :D. problema mare e ca va bucurati sa luati parsiveste niste sate(a se vede zidevara) decit sa luptati corect.la noi nu cred ca ai vazut vreun jucator sa fie dat afara daca pierdea sate.noi ne ajutam.

Ps: acum magic daca a scazut in punctaj,inseamna ca se duce la vale?? aceeasi problema e si la voi. hai frate sa ne vedem pe harta decit sa mai comentati pe aici aiurea,ca la imbarligaturi deastea numai pune nimeni botu'. :)

Asa tare te`ai suparat ma de ai retras si sprijin??? eu stiu ca se intreaba intai daca mai ai nevoie dupa care se retrage =))


Titlu vmihai retrage sprijinul său din ...
Expediat 06.08.11 10:15:16
din: vmihai
Sat: ###vmihai860a (166|429) K41
Către: danielzmau
Sat: ... (169|387) K31

Unităţi:

0 0 0 0 1273 0 0 1749 0 0 0 0



Are rost sa zic de cand e acolo? :)) =))
 

DeletedUser

oau ce chestie interesanta ai descoperit,dar ce ai vrut sa spui cu asa? :D .iti inchipui ca am atata sprijin incat ala nici nu a mai contat ca l-am uitat prin alte sate.oricum mai este sprijin ramas pe ici pe colo,il las la voi sa va dati mari si tari cu descoperiri uluitoare.oau,oau inca sunt socat de descoperirea ta.mai ai si alte aberatii sa imi spui??:))
 

DeletedUser

oau ce chestie interesanta ai descoperit,dar ce ai vrut sa spui cu asa? :D .iti inchipui ca am atata sprijin incat ala nici nu a mai contat ca l-am uitat prin alte sate.oricum mai este sprijin ramas pe ici pe colo,il las la voi sa va dati mari si tari cu descoperiri uluitoare.oau,oau inca sunt socat de descoperirea ta.mai ai si alte aberatii sa imi spui??:))

traduci te rog si in romana ce ai vrut sa zici :))) =))
 

DeletedUser

daca ai dificultati (lucru perfect de inteles pt intelectul tau) pune mana pe un dictionar :D
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: 3-SLA
Parte 2:
Triburi: Newage

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 417
Diferență: 397

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 184,933
Tabăra 2: 4,247,758
Diferență: 4,062,825

chart
 

DeletedUser

numai pune statistici ca se omoara astia din 3sla :))) .Au scazut talerii,stai sa se elimine si moralul si sa vezi cum mai dispar unii dintre ei,abia astept :)).Atunci sa vezi statistica :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

numai pune statistici ca se omoara astia din 3sla :))) .Au scazut talerii,stai sa se elimine si moralul si sa vezi cum mai dispar unii dintre ei,abia astept :)).Atunci sa vezi statistica :))

acuma cat costa 1 taler ? :)
incercati sa mai vorbiti cu admini,poate se va elimina moralul mai repede :)
 
Sus