Declaraţii de război.

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

Tribul Obisnuiti sa castigam a declarat război tribului Peneş Curcanul!

Nume război: Patetici

Declaraţie:
De la titulari pentru eternele rezerve:

Ziua Recunostintei a sosit...


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată
 

DeletedUser34078

hmm :eek: titularii din camp poate... ala de pepeni :rolleyes: va cam fuge gazonul de sub crampoane :D
ps: ne autogratiem, fani Obama ;)
 

DeletedUser489

Pregatiti atac pentru maine dimi la ora 8, presupun - nu, nu, nu am auzit de nicaieri, dar asa imi spune instinctul meu feminin, iar cineva mic a dat de nobili:D

Succes ambelor tabere, masa si felicitarile la sfarsit:)
 

DeletedUser34078

si spioni si suporti :rolleyes: is curioasa verma cat stai pe lumea asta, ca de obicei o tai repejor :p
PS: spionul ala tre' sa-si faca "temele" e pe langa, imi spune acelasi instinct de femeie ;)
Ca sa nu fim acuzati/abuzati :) de spam, nu mai bine ne tragem un topic ... ne jucam acolo de-a refulat(elea) :)
 

DeletedUser489

Ar fi o premiera sa ma acuze de spam pe extern, scumpa, eu sunt abia member - din 2007, nu am ajuns inca la senior, asa ca refularile mi le rezolv pe-acasa la mine.
Nu prea mai am chef de jocul asta de multicel si probabil nu stau nici aici mult, asta asa este...ai dreptate, iar atat cat joc nu obisnuiesc sa im ridic ode mie personal.

Cat despre suporti... cred ca sunt unul din cei 5 oameni de pe server care au inca un singur cont/ lume, ca fraieru - asta este un lucru care se stie si se poate verifica oricand.

Cu asta inchei mica mea interventie pe extern, nu intentionez sa ajung la senior member si nici sa-mi beau cafeluta pe forum in lipsa de auditoriu acasa.
 

DeletedUser34078

SI voi (curcile) tot pt giste?! :rolleyes:

neee, ca intram in conflict de interese ... noi suntem cu afaceri acilea :D

Ar fi o premiera sa ma acuze de spam pe extern, scumpa, eu sunt abia member - din 2007, nu am ajuns inca la senior, asa ca refularile mi le rezolv pe-acasa la mine.
Nu prea mai am chef de jocul asta de multicel si probabil nu stau nici aici mult, asta asa este...ai dreptate, iar atat cat joc nu obisnuiesc sa im ridic ode mie personal.

Cat despre suporti... cred ca sunt unul din cei 5 oameni de pe server care au inca un singur cont/ lume, ca fraieru - asta este un lucru care se stie si se poate verifica oricand.

Cu asta inchei mica mea interventie pe extern, nu intentionez sa ajung la senior member si nici sa-mi beau cafeluta pe forum in lipsa de auditoriu acasa.

ma gandeam eu ca tu esti femeie serioasa, jocul asta chiar te distrage de la "ale casei" vorba aia :)

nici noi nu suferim de atentie, ca ne dau oricum altii gratuit, doar ca nu ai cum sa ramai impasibil la declaratia voastra ... auzi patetici ... o sa intram in depresie, parol :rolleyes:
 

DeletedUser18409

stiu,va fuge pamantul de sub picioare si nu mai aveti chef de lumea asta...
scuza eterna
ne-ati subestimat si acum incepeti sa culegeti roadele
o sa doara...doamne cat o sa doara...
 

DeletedUser14622

nu aveti de ce rade?
va dau eu material acuma...
joc intr-un trib cu inca 3 colegi pe k65,tribul nostru se numeste STRONG,nume ales la vrajeala:) din plictiseala si avem deja 4 razboaie declarate de niste triburi care candva vroiau sa ma recruteze ca au multa experienta pe triburile,

cata experienta pot avea ei va las pe voi sa deduceti:))

03.09.
21:09 Tribul SARMI a declarat război împotriva tribului. ---SARMI viitor trib de ferme,de ce? verificati harta si veti vedea
03.09.
21:06 Tribul REV a declarat război împotriva tribului.--- REV a pierdut razboiul inainte de al incepe... s-au imprastiat ca potarnichile

05.09.
13:52 Tribul PFF-A a declarat război împotriva tribului.--- academia unui maret trib,care numai avea unde sa depoziteze jucatorii cu o mare experienta pe triburile

05.09.
13:35 Tribul PFF a declarat război împotriva tribului. --- trib care se respecta si vor razboaie cu serioase cu jucatori seriosi,pardon triburi serioase:))

acum las la atitudinea voastra ,
ce parere aveti ?:)))
 

DeletedUser

Nu intereseaza pe nimeni un conflict de noobi....
Nici macar nu ati ajuns la nobili, ce rost avea sa va faceti de ras pe extern ?
 

DeletedUser14622

Nu intereseaza pe nimeni un conflict de noobi....
Nici macar nu ati ajuns la nobili, ce rost avea sa va faceti de ras pe extern ?

cu ce ma fac eu de ras?:))
vreau doar sa vada toti prostia unora si bineinteles "experienta" lor,
cat despre catalogarea de noob a tuturor,te-as ruga sa ti-o revizuiesti...
nu ma cunosti , nu te cunosc... cand vom face cunostiinta vreodata poate ai sa te poti exprima si in vederea asta
 

DeletedUser34078

da' di sie bre te sparii am vreo mecla din aseia :confused:

auzi la ei culmea culmilor ... :mad: valeu io crideam ca ii 'ceia de numeri pericutii di pi fofoloanca cu manusili de box
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus