Discuții concurs - Crăciunul în familia triburile

DeletedUser41217

Am si eu 1 intrebare: opera mea de arta de ce nu a fost postata aici?
am voie sa postez singura?
 

DeletedUser41217

nu aveam cont mai vechi de 1 luna, in momentul postarii concursului, tinand cont ca de cand a fost postat concursul se tine minte, nu de cand posteaza concurentul :D
 

DeletedUser

Sunt curios , sa vad cati participanti vor fi exclusi din concurs pentru miloaga :rolleyes:
 

DeletedUser

astazi ar trebui sa inceapa votarea , nu ? dupa ce goleste raka farfuriile cred :p
 

DeletedUser

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34369

se trimite creatia dupa un cont si se autovoteaza si se face un fel de reclama dupa alt cont

Votul meu merge la concurentul nr.6 , deoarece imi aduce aminte de triburile .

P.S : Se vede ca a muncit :D
Perfect de acord :rolleyes:
Ce parere aveti despre creatiile concurentului 6 si 7 ?
3 posturi ce iti apartin de sustinere a concurentului numarul 6
ar trebuie cercetat putin acest concurent
Nu va inteleg de ce votati toti concurentul 13 , mie unul nu imi place deloc creatia lui , exista alte creatii mult mai bine facute si mai mult muncite la ele .

Ma rog ,

Asta este opinia mea ...
cum este numarul 6 , nu ? vrei sa-ti spun parerea mea despre acea creatie ? se iau 2 poze de pe net , pe una se adauga mosul din alta poza cu un mic efect de ceata si se adauga acel scris cu acelasi efect ( creatie gata in 2 minute ) . foarte mult ai muncit crede-ma .
legat de numarul 13 nu iti raspund pentru ca nu vreau sa se considere ca fac reclama .
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
alkat

acum inteleg, faza e ca eu nu am cont nou il am de cativa ani,ce caut eu la sectiunea pentru incepatori?

asta este intrebare pentru admini


Ne cerem scuze de confuzia creata, acum este tarziu pentru a muta creatia ta in sectiunea oficiala.
 

DeletedUser40969

as vrea s ieu sa stiu de ce nu am fost adaugat in concurs desii indeplineam toate conditiile
 
Sus