Moderatorii va raspund (discutii libere)

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Dubai ? Nici nu esti modest :))

Acum ceva timp parca se ofereau vacante undeva prin Oltenia...acolo nu e bine ? :D
 

DeletedUser

nu bre, da fetele au treaba in bucatarie, baietii sunt ocupati cu impodobirea brazilor, numai voi probabil trageti matza de coada pe la munca asteptand sa plecati acasa mai repede :p:p
 

DeletedUser

cine trage mata de coada ? eu nu , am muncit cu gandul :D doar i-am averitzat de ieri ca azi nu fac nimic :)
 

DeletedUser

ce suflet mare ai gabi :) dar trebuie sa te refuz ca nu stiu in care parte sa ma arunc :p
 

DeletedUser

Cautam o tema "Moderatorii va raspund (discutii libere)"!
Nu cumva stiti unde as putea-o gasi?
Ca pe aici vad un spam de i se ridica si parul pe spate lu` racanişu! :D
 

DeletedUser25287

Intrebare intrebatoare:

Cum se face ca pe tribalwars.net ultimile 3 lumi deschise 58; 59 si 60 nu au posibilitate de injumatatire a timpului de constructie devreme ce domniile voastre stimati TT-isti ne-ai livrat cand am intrebat de ce se baga aberatia asta peste tot ca sunteti practic obligati sa o faceti, ca toate serverele o vor avea mereu, si totusi uite ca nu este asa, nu cred ca mai are rost sa caut si pe alte servere, probabil as gasi si acolo lipsul asta, deci la noi de ce este bagat pe gat jucatorilor?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Fiecare tara/piata are reguli specifice in anumite situatii, daca .net sau .x are anumite norme/conditii nu inseamna ca si noi suntem liberi sa le preluam ca atare.
 

DeletedUser

Fiecare tara/piata are reguli specifice in anumite situatii, daca .net sau .x are anumite norme/conditii nu inseamna ca si noi suntem liberi sa le preluam ca atare.

Pai tocmai asta-i....nu sa preluat.....ci sa adaugat ceva in plus........dar vorba ta..."Fiecare tara/piata are reguli"
 

DeletedUser25287

Fiecare tara/piata are reguli specifice in anumite situatii, daca .net sau .x are anumite norme/conditii nu inseamna ca si noi suntem liberi sa le preluam ca atare.

rakanishu, asta-i doar o scuza sa fim seriosi, voi chiar ne credeti pe noi jucatorii atat de idioti incat sa inchitim fiecare gogoasa ce vine de la voi TT? :))

Am intrebat mai demult in legatura cu subiectul asta si din cate tin minte atat tu cat si alt admin, ati spus ca acea injumatatire a timpului de constructie este ceva obligatoriu, default pe fircare server de acum, si ca deci nu depinde de voi TT si totusi chiar voi TT va faceti mai brezi decat celelalte servere?!?! hai sa fim seriosi, este clar acum pentru toata lumea ca de fapt singurul motiv este lacomia voastra!!!

Ar trebui sa va fie putin rusinica:mad:

LE: Iata ca nici http://www.die-staemme.de nu are aberatia asta de setare pe toate lumile, sa mai caut rakanishu? sa va evidentiez si mai tare lacomia?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus