F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

cit de frumos poate fi sa lasi satele sa moara pt tine? pentru ca nu ai ce sa mai faci ca sa le poti pastra?
o zi-2-3 nu-si dau seama inamicii, te amuzi,,, ma faci un split, o recuperare, -3-4, in fine:)))
dupa aia|?
asta ma amuza si la pici si la mod... sint sate goale de enspe zile zile la mine, si nici acum nu au indraznit cu nobilii??
poate ceilalti din zona or fi mai blindati..:?
deci...
e frumos, felicitari anticipat pt satele pe care ni le veti lua, dar daca mai bagati la statistici, sa mor de nu bag si eu, rapoarte care va fac de kk, ca asa jucatori aveti:p:)))

Fata mea tu mereu ai gasit cate o scuza ....chiar esti penibila ...lasa.te de vorbit pe aici k ma termini cu comentariile tale :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer sa fiu va mandriti cam mult cu statisticile astea...
Ca si in fotbal, nu conteaza care da mai multe suturi pe poarta,conteaza cine iese invingator la final:) asa ca aveti grija sa nu gafati..ca sunt destui oportunisti printre noi..care dabea asteapta sa va prinda pe picior gresit
Si statisticile alea...hmmm...ia scadeti-l pe danyel din ele(care nu a stat nimeni de cont timp de 3 saptamani),scadeti satele goale pe care anne "le-a cedat" si scadeti si restu de sate din mijlocu vostru "cedate" intr-un fel sau altu..sa vedeti ca nu sunteti net superiori:)

Zboara puile , zboara :))

Sa ma bata mama daca nu sunteti incredibili :))

Pacat ca nu am mai intrat de atata timp pe extern :))

Daca scadem ce ai spus tu cred ca aveti peste noi vreo 100 de sate ....:))
Si marmota invelea ciocolata in staniol :))
 

DeletedUser

ma..daca aveam cu ce..nu crezi ca le blindam? e usor asa sa dai din gura..ca na..

CAND ati trecut voi prin ce am trecut noi? ca mereu ati avut albastru in granita cu noi..deci mereu ati avut o parte sigura

Taci ca ma trimit astia in vacanta ....taci :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar cand a atacat FaQ pe spor,pe 300,pe pici..era bine,nu? pe T.L.S nu aveam cum sa atacam nici daca voiam,ca nu aveam nici macar 1 sat pe granita cu ei
Si cu R.S ne-am batut si noi putin:) dupaia au facut fuziune cu picii

Prietene hai sa iti spun o poveste.Voi cand atacati SPOR-ul vi-o luati grav, daca iti aduci aminte...Noroc ati avut cu what?? ( pe care ii felicit ) ca ne-au gasit punctul slab iar atunci noi am facut fuziunea cu MOD cerandu-le sa va declare razboi insa ei nu au acceptat deoarece erati aliatul lor...sa ii multumesti lui ADEX ca inca mai esti pe harta ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

killer era pe la voi...
inafara de killer cine?
PS:tu parvenitule,nici nu stiu daca erai pe joc atunci...

Ba pleaca ....LETHALE trimite-l tata pe asta in vacanta si pierde-l pe drum ca numai postari proaste face, am facut febra musculara cu el :))

Impusca-te prietene
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41356

bai ramiz karaeski wanna be,fata aia "penibila" iti da lectii la triburi din sculare-n culcare:) ca tu esti un papleaca ce te lauzi ca lovesti un trib cazut..e alta problema:) cu cine s-a batut ma sporu? cu lil.c? cu spy din sky? cu romanian girl? cu killer doar cand i-ati spart contu (si nu va mai faceti de maro pe aici,ca a fost tiket facut la admini si ni s-a dat dreptate)
Cu ce te lauzi tu prietene? ca sunteti in total cu 30.000 de sate peste noi? cand v-ati dus in MOD daca ne declarati razboi..iti zic eu ca voi zburati,in niciun caz noi:)
Eu te las sa ma trimiti in vacanta..dar nu prea cred ca ai bani sa ma trimiti copilas:) ca dupa intelect pari cam sarac asa..
 

DeletedUser

Ba esti prea prost prietene si scuza.ma ca iti vorbesc asa si te jignesc insa asta e adevarul....Astia din FAQ nu si-au recunoscut niciodata infrangerile, unii au inceput sa o faca insa in liniste.Tu esti singurul mohican ramas prin zona .Dute prietene si canta la alta masa ca oricum canti aiurea, esti praf, impusca.te ......
 

DeletedUser41356

Daca tu dupa "2 palme" te crezi invins,inseamna ca nu o sa fi in viata ta mai mult de un vanzator la o alimentara:) daca voi sunteti asa smecheri si ne bateti de ne ascultati cu urechea,de ce va deranjeaza ca nu vreau eu sa recunosc?
PS: fac teste de IQ si cultura generala cu tine cand are caputzu tau de cocar chef:)
 

DeletedUser

NU am nimic cu tine ca nu recunosti ...ma uimesti cat de redus mintal esti incat sa te crezi inca superior....Mai bine taci si joaca in liniste acest joc fara se ne plictisesti pe noi si sa ne enervezi cu postarile tale inapte...
 

DeletedUser41356

Oferta mea ramane valabila cu testele iq si de cultura generala:) ma si pariez mai mult..daca vrei iesim aman2 de manuta pe strada si intrebam din militari pana in colentina toate fetele de pe strada care dintre noi e mai frumos si mai bine facut..si presimt un rezultat unanimitat:) te cred,esti mai bun ca mine pe jocul asta..dar in realitate te invat ce vrei tu prietenas,ce vrei tu:*
PS: daca te deranjeaza posturile mele..stii ce usor e sa nu le citesti? nu ti se pare ca un om inceteaza atunci cand il ignori,nu cand ii dai apa la moara? sau trebuie sa te invat si asta
 

DeletedUser

cumetre stai incet sa nu te rupi :)) opreste.te frumosule, haladitule, nebunule...ho ...calca apa ;)

borfasule,baietasule :)) vai soarta ta :))
 

DeletedUser

Sti tu vorba aia : Lauda de sine, nu miroase a bine :-bd tine-o tot asa ca esti pe drumul cel bun BORFASULE :))
 

DeletedUser41356

Stii tu vorba aia..Napoleon a zis-o (daca vrei iti si povestesc cine a fost Napoleon) "Modestia e calitatea oamenilor fara calitati"
Cum si tu te lauzi cu ce stii (relativ) ,adica triburile..asa ma laud si eu cu ce stiu si cu ce sunt:) Intre a fi BORFAS si a avea "tupeu de borfas" e o mare diferenta:) dar cred ca te depaseste logica elementara
Oricum presupun ca nu e genul tau muzical ca sa intelegi care-i treaba:)
 

DeletedUser

14_6_12.gif
Impusca.te ca faci umbra pamantului degeaba ;) Crede.ma ca pana la tine nu am mai gasit asemenea terminati...Si chiar daca mai vezi posturi contradictorii intre mine si anne totusi stim sa ne vedem limita postului si chiar sa conversam in timp ce ne atacam

killler I astăzi la ora 05:11
anne:)
axtrek astăzi la ora 05:08
deci pana la urma cu cine ** ? ca nu cred k ar fi vreun secret de stat :))
killler I astăzi la ora 05:07
sau:p
axtrek astăzi la ora 05:07
care sitter ??? anne sau isabel ?:))

Si chiar sa si glumim

killler I astăzi la ora 05:30
nessul s-a terminat pina m-am culcat, asa ca am trecut la cafea... da lasa ca fac o combinatie cu zahar vanilat si esenta de rom, de-ai sa zici ca nu-i adevarat:)))
axtrek astăzi la ora 05:28
asta e acum fiecare cat poate :)) ai adus cafeaua ?dar sa sti ca eu beau ness dar pentru tn fac o exceptie si beau si cafea:p
killler I astăzi la ora 05:24
dada, doar ca eu o sa plec de la un serviciu la altu' asa ca nu stiu cit o sa tin la.... bautura:):p
axtrek astăzi la ora 05:16
:)) pacat ca daca erai din bucuresti te invitam sa ne-o petrecem unu langa altu :p;):)) sa ma anunti si pe mine cand se schimba jucatorul pe cont ;) sa nu mai ** prosti:))

dar proprietarii conturilor ce fac ? ei dorm bine mersi iar tu stai de garda ?aiurea ....

pregatesc si o sticla de vin sa ne facem incalzirea pentru ce urmeaza azi ?:p
killler I astăzi la ora 05:14
ma duc sa pun de cafea, pregateste cestile:)))

Dar tu esti prea terminat sa faci diferenta intre un joc si viata reala ....Hai vezi de treaba ta si cauta-ma in jos ca sus e ocupat :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oferta mea ramane valabila cu testele iq si de cultura generala:) ma si pariez mai mult..daca vrei iesim aman2 de manuta pe strada si intrebam din militari pana in colentina toate fetele de pe strada care dintre noi e mai frumos si mai bine facut..si presimt un rezultat unanimitat:) te cred,esti mai bun ca mine pe jocul asta..dar in realitate te invat ce vrei tu prietenas,ce vrei tu:*

Nebunule din porumb!
Vad ca esti numai talent.
Du-te domne la emisiunea romanii isi dau talente

auzi tu "toate fetele din militari pana in colentina"=)))))))))
toate fetele de pe triburi sa apeleze la domnul mal
 

DeletedUser

las bre ca nu te detroneaza spamerii amatori :p:p, dar daca pe axtrek l-a apucat cheful de vorbaraie, ce sa-i faci?
 

DeletedUser41356

killer la noi ?cine i-a spart contul lui killer ?ba da de unde le scoti ma ?Si da pustulica eu eram pe cont..

pai sigur nu unu de la noi din trib:) atata timp cat ati dat atacurile departe si imediat ia-ti luat si satele..presupun ca unu din SPOR:) sau nu stiu,atat ma duce pe mine deductia..

tu axtrek...cand vorbesti cu fundu,nu te astepta sa fi tratat altfel,ok? eu nu sunt anne,nu accept invitatii la cafele din partea unui barbat..asa ca nu ma impresionezi. Nu sunt adeptul zicalei "vorba dulce mult aduce"
Pt tracis:nu ma duc fra,ca dupaia nu mai ai tu sanse sa castigi:)

PS:felicitari celui care a organizat atacu (cel putin pe mine)
un mic pont..cand mai dati cu cata pe ferma,dati si pe mina de argila,e mai nasol:)
 
Sus