F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

Va grabiti sa ne puneti cruce..hai sa muriti voi,florile cin`le-aduce?
 

DeletedUser

pai sigur nu unu de la noi din trib:) atata timp cat ati dat atacurile departe si imediat ia-ti luat si satele..presupun ca unu din SPOR:) sau nu stiu,atat ma duce pe mine deductia..

tu axtrek...cand vorbesti cu fundu,nu te astepta sa fi tratat altfel,ok? eu nu sunt anne,nu accept invitatii la cafele din partea unui barbat..asa ca nu ma impresionezi. Nu sunt adeptul zicalei "vorba dulce mult aduce"
Pt tracis:nu ma duc fra,ca dupaia nu mai ai tu sanse sa castigi:)

PS:felicitari celui care a organizat atacu (cel putin pe mine)
un mic pont..cand mai dati cu cata pe ferma,dati si pe mina de argila,e mai nasol:)

Ba borfasule nu te-as invita la o cafea stai linistit...Imi plac femeile.....Cu tine nici nu am altfel cum sa vorbesc...Dar esti prea terminat sa intelegi lucru asta ;)
 

DeletedUser41356

Ok,vezi sa nu dai in apoplexie de nervi:(
Daca ai avea mai mult bun simt si nu ai fi asa arogant,poate ai avea cum sa vorbesti si "altfel" cu mine:) dar cum nu te intereseaza sa vorbim normal(si sincer sa fiu..nici pe mine),vezi-ti de drum

Nu mai pune nimen statistici?:( vreau sa mai vad statistici..hai,laudati-va! stiu ca va place
 

DeletedUser

Poftim :)) ne laudam ca momentan putem si avem cu ce :))

Parte 1:
Triburi: SoD, MoD, T.L.S.
Parte 2:
Triburi: What??, FaQ, P-v, Who??

Timeframe: 04/02/2012 00:00:00la06/03/2012 15:01:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,789
Tabăra 2: 722
Diferență: 1,067

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,836,343
Tabăra 2: 6,138,104
Diferență: 10,698,239

chart



Tin sa precizez ca aceasta statistica este de cand a inceput razboiul intre noi !
Începutul războiului
în data de 04.02. la ora 15:31:30
Durata războiului
30 zile 23:31:25
 

DeletedUser41356

Scria deja la timeframe
E bine ca aveti cu ce..noi n-avem cu cine:)
 

DeletedUser

bre axtrek, la bauta nu te invitam doar pe tine, toti de aici merita un paharel :D
 

DeletedUser37659

Oferta mea ramane valabila cu testele iq si de cultura generala:) ma si pariez mai mult..daca vrei iesim aman2 de manuta pe strada si intrebam din militari pana in colentina toate fetele de pe strada care dintre noi e mai frumos si mai bine facut..si presimt un rezultat unanimitat:) te cred,esti mai bun ca mine pe jocul asta..dar in realitate te invat ce vrei tu prietenas,ce vrei tu:*
PS: daca te deranjeaza posturile mele..stii ce usor e sa nu le citesti? nu ti se pare ca un om inceteaza atunci cand il ignori,nu cand ii dai apa la moara? sau trebuie sa te invat si asta

am trait s-o vad si p-asta...cocalarism maxim pe triburile.ro
 

DeletedUser

totusi maulll de ce continui sa iti expui parerea pe extern daca nu te intereseaza statisticile?
de ce nu te aperi pe joc cand iti distrug tot ..fierarie, cladirea principala, ferma si magazie.
nu prea inteleg rolul tau pe joc....
probabil esti cel mai slab adversar pe care l-am avut pe L24
si stai sa ajung cu 1-2 sate pe langa ale tale ca sa te las fara ele daca tot nu ai nicio treaba cu acest joc.

aici am vazut ca iti merg degetele pe tastatura de nu se poate.
tipic pentru un pustan de liceu ce sta toata ziua pe mess/facebook in cautarea femeilor din militari pana in colentina.

parerea mea e sa vorbesti atunci cand trebuie sau cand ai motiv.
 
Sus