F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

Da...eu cred ca ar renunta in orice secunda la copil pentru triburi,nu? e cel mai fericit moment din viata unui om cand are copil:) dar daca pentru tine e mai bine sa te joci triburile..n-ai decat:))
 

DeletedUser

ca mama va spun ca aceasta bucurie nu se compara cu nimic altceva, fericirea copilului tau te face sa treci peste toate greutatile vietii, te face sa uiti de toate nemultumirile, de momentele cand poate fara sa vrei ai ridicat tonul sau l-ai pedepsit fara ca el sa inteleaga cu ce a gresit. Uitam ca sunt fiinte fragile, ca emotiile lor sunt mai puternice ca ale noastre, ca ceea ce noua ni se pare absurd si prostesc pt ei este o joaca.

Semper imi pare rau ca tu gandesti despre femei ca a avea un copil este o povara, probabil ca nu tu nu esti parinte si nu ai cum sa cunosti sentimentele mamelor.

Le multumesc tuturor pt urarile adresate fetelor de pe L24 si ma bucur ca sunt zile in care putem trece peste dusmanii, razboaie, sicane....
 

DeletedUser32873

La multi ani, domnisoarelor, doamnelor si nu in ultimul rand mamicilor !
mesaje-sms-urari-felicitari-de-8-martie-ziua-femeii.jpg
 

DeletedUser

Multumim pentru urari !
Pareti a fi baieti simpatici ... pacat ca va tine o zi dupa care va trece :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gata, a trecut 8 martie, putem s-o terminam cu dulcegariile astea si s-o dam in treburi serioase :D
Observ ceva noutati pe harta...tribul KEGEL , nou infiintat... plus noua formula de atac din what..(cu apararea evident) .:cool:
Oare ce ne mai rezerva viitorul? :confused:
 

DeletedUser

Gaby si hai sa ne apucam si noi de cele 44 de pahare :)) La multi ani tuturor barbatilor :))
9-martie-ziua-barbatului_np982.jpg
 

DeletedUser

Gata, a trecut 8 martie, putem s-o terminam cu dulcegariile astea si s-o dam in treburi serioase :D
Observ ceva noutati pe harta...tribul KEGEL , nou infiintat... plus noua formula de atac din what..(cu apararea evident) .:cool:
Oare ce ne mai rezerva viitorul? :confused:

divide et impera
Cam asta se intampla pe harta acum.
 

DeletedUser

Iar pentru toti colegii si dusmanii mei , o urare de 9 martie ;)

Succes baietii mei

401.jpg
 

DeletedUser

Gata, a trecut 8 martie, putem s-o terminam cu dulcegariile astea si s-o dam in treburi serioase :D
Observ ceva noutati pe harta...tribul KEGEL , nou infiintat... plus noua formula de atac din what..(cu apararea evident) .:cool:
Oare ce ne mai rezerva viitorul? :confused:

E o schizma importanta. Lipsesc comentariile lui Lord Adex, cu privire la ce s-a intamplat. Ne mai lumina si pe noi. Probabil e ocupat in perioada asta. :)
 

DeletedUser32873

done :
Parte 1:
Triburi: SoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,703
Tabăra 2: 514
Diferență: 1,189

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,415,335
Tabăra 2: 4,597,233
Diferență: 11,818,102

chart
 
Sus