F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

Eu nu inteleg de ce tot scormoniti trecutul...prezentul si viitorul sunt mai importante :D
Trecutul e mai important decat viitorul:) si te las pe tine sa-ti dai seama de ce
PS:viitorul nu exista,e ceva relativ:) poti sa-l traiesti sau nu..pe cand prezentul si trecutul sunt alta mancare de peste
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pentru mine nu e important trecutul ..daca tu traiesti in trecut e problema ta...si stii de ce? pentru ca trecutul nu-l mai poti schimba, insa ceea ce faci in prezent poate influenta viitorul ;) Sper ca n-am fost prea complicat pentru tine :D
 

DeletedUser

Nu facea nici un pipi ca eram eu pe contul lui... sau vecin cu vreun cont cu el... :p Si la cate 2000 de full cate dadeau pacalici din MIR si sa te aperi cu trupele personale si cu trupe trimise de pe conturile la inamici cred ca se descurca chiar bine nepierzand nici un sat. :)))))))))))))
 

DeletedUser

Ma refer cand a fugit de la noi la voi, ca era saracu cam inconjurat... :)
Nu stiu mai departe ce a avut :p
 

DeletedUser41356

Pentru mine nu e important trecutul ..daca tu traiesti in trecut e problema ta...si stii de ce? pentru ca trecutul nu-l mai poti schimba, insa ceea ce faci in prezent poate influenta viitorul ;) Sper ca n-am fost prea complicat pentru tine :D

ma..esti prea "copil" sa intelegi ce inseamna trecutul pentru fiecare om:) tu traiesti pentru trecut,pentru amintiri,pentru toate clipele frumoase pe care le-ai trait,nu pe care le vei trai..viitorul e defapt un trecut care nu s-a intamplat inca:) si poate ca nici nu se va intampla vreodata
viitorul e doar o iluzie..
PS: ca o lectie de la mine..care stiu mai multa istorie decat vei invata tu vreodata (trebuie sa stii trecutul ca sa nu repeti greselile in viitor:) ale tale sau ale altora)
"Sper ca nu m-am exprimat prea complicat pentru tine" (nu o sa fi niciodata prea complicat pentru nimeni,crede-ma)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Lasa-l ca vrea sa para inteligent, dar e depasit de situatie :)
Bai Einstein, lasa-ma cu teoriile tale si vezi acolo pe harta ce ai de facut :) Nu ma lua pe mine cu vorbe de genul "copile" sau alte balarii ca nu ma impresionezi deloc :)

PS: ca o lectie de la mine..care stiu mai multa istorie decat vei invata tu vreodata

unde ai facut istoria asta? din colentina pana in ferentari ? :D :)) Ce istorie stii tu? Ce legatura are istoria cu jocul? Daca esti bun la istorie fa-te profesor, nu veni sa deviezi aici pe triburi si sa ma provoci sa iti vorbesc vulgar :))
 

DeletedUser41356

prima data in viata mea cand aud asa ceva..vezi ca e o linie subtire intre sublim si ridicol..ai nevoie de o baza solida inainte sa te joci cu metaforele..

cand am postat eu,raspunsul tau era in viitor..acuma e in trecut,da? deci care-i ridicolul? a fost viitorul iar acuma e doar un trecut? ce-ti e asa greu sa intelegi

Gabby,am invatat istorie de la oameni care o stiu,nu din propaganda de la liceu si din auzite:) Ce legatura are istoria?...niciuna:) esti prea incapabil sa intelegi
Te provoc sa-mi vorbesti vulgar? si ce te opreste,spiritul tau civic,inteligenta ta,bunul tau simt? sau regulile forumului...
 

DeletedUser

Offf unde era plictisitul... in loc sa zici mersi ca ai cu cine sa vorbesti pe forum acum te dai plictisit.. ar trebui sa taca si sa te lase sa vorbesti singur :))).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da ba dar nu mai e ca inainte...as fi preferat o cearta cu opteron, cu jabba, vndhl etc, macar cu aia era distractiv :)))
 

DeletedUser

Sunt duhul cel bun, si iti indeplinesc o dorinta..Zi ceva de mama sa iti umflu ochii
 

DeletedUser

Daca ai pariat pe barca, sigur pierzi =)..
Sa ii mirosi picioarele mumatii
 
Sus