F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

Ce liniste pe aici ! Portile esti chiar simpatic, cand sunteti pe parte descendenta . :)
 

DeletedUser

Ce se lauda blindatul asta :p
Bah gura mare.... :O... Ce e linistea asta ma la sprijinu meu? :)) s-au socat "baetii" de ce trupe ai prin sate? :D

parca mie dor de un spionaj... sa vina suta de rapoarte... ptr What... bagati un spionaj aci ca ma plictisesc :(( 291.Londra (Gabyy89) (392|507) K53
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ce se lauda blindatul asta :p
Bah gura mare.... :O... Ce e linistea asta ma la sprijinu meu? :)) s-au socat "baetii" de ce trupe ai prin sate? :D

parca mie dor de un spionaj... sa vina suta de rapoarte... ptr What... bagati un spionaj aci ca ma plictisesc :(( 291.Londra (Gabyy89) (392|507) K53

taci ma ca am 40 atacuri..cica vor sa ma sperie astia cu fakeurile :)))) nobili de la 50 ore...esti nebun ma? :))))))
 

DeletedUser20252

Ce liniste pe aici ! Portile esti chiar simpatic, cand sunteti pe parte descendenta . :)

Eu mereu sunt simpatic,ma iubeste femeile pe mine :D


Cat despre razbiul asta,eu tind sa cred ca va mai dura o perioada de timp si ma gandesc ca vor mai fi rasturnari de situatie,mai ales in mirobolanta coalitie SoD&Pici.La ce caractere sunt in ambele triburi imi vine greu sa cred ca nu vor incepe in curand sa se certe de la satele de pe harta ca nu le mai ajung.

Ce sa zic,rabdare si tutun baietii ;).
 

DeletedUser

gresit!
daca credeti ca asta e singura voastra scapare...
harta a fost impartita..nu avem motiv sa ne certam mai ales ca avem atatea sate de cucerit si nu prea mai sunt nobili.
asa ca poate singura voastra sansa e stergerea in masa!

si faptul ca o sa mai dureze..o sa vedem cat de mult....
 

DeletedUser

dar voi marele trib What?? ce motiv ati avut de v-ati separat?

vad ca cei din noul kegel gen maulll (Cel mai bun jucator pe care l-a vazut Parisu') nu mai comenteaza nimic...s-au dat la fund?!?
 

DeletedUser

cred ca aici confunzi ..portile asta cu caracterele nu prea ai nimerit.
 

DeletedUser34781

dar voi marele trib What?? ce motiv ati avut de v-ati separat?

vad ca cei din noul kegel gen maulll (Cel mai bun jucator pe care l-a vazut Parisu') nu mai comenteaza nimic...s-au dat la fund?!?
nepotrivire de caracter... ce vrei, bre, sint motive mai putin serioase pt divort in toata regula, da ce te f... grija?, scuze de exprimare?
si btw, maulll nu e neaprat cel mai bun jucator pe care l-a vazut parisu, da sigur in 1 la 1 va da ceata la multi, si din sod, si din pici, asa ca, de e posibil, comentati mai putin daca nu sinteti in cunostinta de cauza... referitor la orice... parerea mea...
 

DeletedUser

DeletedUser34781

ghici? noroc de voi bre...
adica de pici, luati un sat sortit pieirii, iau un sat de barbari care o sa ma apere de voi, asa ca... unde dai si unde crapa... sper sa nu te superi ca fac deff care o sa te incurce pe tine, pe seama satelor pe care le las cucerite de pici

btw... sincer, mi-ar fi si rusine, sate goale de saptamini, sa nu le poata lua....rusinica:)))))))))))))))))))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pe mine nu ma incurca deff-ul :D Eu il ador :D Stii ce naspa ma simt cand trimit atacuri si mi se intorc trupele inapoi? :(
 

DeletedUser34781

stiu, bre, ca asa eram si noi cu 22-ul, doar trofee la demolari ca in rest ciu-ciu, si pina ne mai reorganizam noi, mai trecea o vreme, ca deh... oameni sintem, nu cartofi prajiti
 
Sus