F.SOD vs. F.What??

DeletedUser20252

gresit!
daca credeti ca asta e singura voastra scapare...
harta a fost impartita..nu avem motiv sa ne certam mai ales ca avem atatea sate de cucerit si nu prea mai sunt nobili.
asa ca poate singura voastra sansa e stergerea in masa!

si faptul ca o sa mai dureze..o sa vedem cat de mult....


Inseamna ca e prima oara cand joci jocul asta daca spui asta :D

O sa vedem noi in cateva luni cine o sa aiba dreptate.

Si divortul a aparut ca una din parti nu mai putea multumi sexual cealalta parte,asa ca cealalta parte a plecat spre alte zari.:D
 

DeletedUser34781

si pensia alimentara corespunzatoare ar trebui sa se plateasca in pp-uri:p:p:p, da oricum, chestia cu nemultumirea sexuala, ramine un maaaaare necunoscut pentru cei neavizati si dornici de can-can...
urmariti revistele, poate-poate:p
 

DeletedUser41356

da bre,nu mai are omu voie sa ia barbare ca sar marii jucatori:)
pai stai asa..ca s-au luat sate carca pe curatarile mele ca nu voiam sa innobilez:) pentru ca voiam sa scap de granita din lipsa de timp
si ce e rau in a lua sate in mijlocu tribului pentru a face def? e cumva o umilinta,o injosire? voi v-ati injosit mereu pe la alte triburi ca sa ramaneti pe harta..nu eu sa innobilez barbare
Inainte sa facem fuziunea cu whatu..uitati ca va bateau la fundu gol? acuma cu tls sunteti bazati...
V-ati dus la PICI..hata,ca suntem noi aia tradatori si bagam cutitu in spate..defapt v-ati dus direct cu miloaga sa dea in noi:) si slugarnicu ala de valeni cu ospataru de cdragosh au tinut cu voi..desi au facut mai mult rau tribului lor..doar ca sa va suflati unii alotra-n 3 litere
Nu va mai preaslaviti pe aici...ca ne mai intalnim si pe alte lumi de la vara incolo,dupa ce scap de bac:) si vedem cum sta situatia
Si nu mai dati voi statistici de innobilari...ca daca e sa ma uit pe la unu-altu..sunteti plini de interne,asa ca degeaba va bateti cu pumnii-n piept
 

DeletedUser

da bre,nu mai are omu voie sa ia barbare ca sar marii jucatori:)
pai stai asa..ca s-au luat sate carca pe curatarile mele ca nu voiam sa innobilez:) pentru ca voiam sa scap de granita din lipsa de timp
si ce e rau in a lua sate in mijlocu tribului pentru a face def? e cumva o umilinta,o injosire? voi v-ati injosit mereu pe la alte triburi ca sa ramaneti pe harta..nu eu sa innobilez barbare
Inainte sa facem fuziunea cu whatu..uitati ca va bateau la fundu gol? acuma cu tls sunteti bazati...
V-ati dus la PICI..hata,ca suntem noi aia tradatori si bagam cutitu in spate..defapt v-ati dus direct cu miloaga sa dea in noi:) si slugarnicu ala de valeni cu ospataru de cdragosh au tinut cu voi..desi au facut mai mult rau tribului lor..doar ca sa va suflati unii alotra-n 3 litere
Nu va mai preaslaviti pe aici...ca ne mai intalnim si pe alte lumi de la vara incolo,dupa ce scap de bac:) si vedem cum sta situatia
Si nu mai dati voi statistici de innobilari...ca daca e sa ma uit pe la unu-altu..sunteti plini de interne,asa ca degeaba va bateti cu pumnii-n piept
ce batea what amigo? ca mod era peste ei la statistica..negativ aveam cu rs cu picii si cu tls era egalitate oarecum ,si ce crezi RS s-au desfintat si cu picii am intors razbelul ,asa ca mai mult respect daca chiar sti cu ce se mananca jocul asta..
 

DeletedUser40792

ce batea what amigo? ca mod era peste ei la statistica..negativ aveam cu rs cu picii si cu tls era egalitate oarecum ,si ce crezi RS s-au desfintat si cu picii am intors razbelul ,asa ca mai mult respect daca chiar sti cu ce se mananca jocul asta..

Unicoarne, mai las-o dreq, ca nu era organizat what sa nu bagati jucatorii in AF si daca punem si AF what era net superior
 

DeletedUser

iar rascoliti amintire cu care nu va gasiti 2 sa fiti de acord...mult mai corecta atitudinea lui portile care priveste spre viitor..desi la partea cu o eventuala fractura intre noi si picii nu sunt de acord cu el..ba chiar in viitorul apropiat cred ca o sa isi retraga singur cuvintele
 

DeletedUser

lasa bre oamenii sa vorbeasca ce te bagi in scandalul lor??? imi strici povestirea

poate peste cateva luni am sa va postez o povestioara desre L24, dar pana atunci mai vreau scandal :p:p
 

DeletedUser

bai portile iadului si maullllll !
cati de lllllllll tre. sa pun sa va pun numele corect?

uitati-va in oglinda sa vedeti cat de boccii sunteti, dupa care va rog sa postati pe aici!
sunteti niste jucatori de 2 lei (cam naspet) si va dati mari fosocle pacilea

sunteti nimeni la nivelul lumii 24
deci
marsh!

De parca lumea 24 are mare nivel ^^
 

DeletedUser

sa vina portile iadului sau cum pana mea se numeste asta si malutul si sa spuna ca sunt jucatori
sa-mi pot pregati flegmele!
cand ii aud pe astia
"ba frate,,,,,,,pai ne vin noua niste jucatori de pe lumea 7 de mutam lumea"=)))))))))))
 

DeletedUser40792

sa vina portile iadului sau cum pana mea se numeste asta si malutul si sa spuna ca sunt jucatori
sa-mi pot pregati flegmele!
cand ii aud pe astia
"ba frate,,,,,,,pai ne vin noua niste jucatori de pe lumea 7 de mutam lumea"=)))))))))))

ce-i cu gesturile astea pe tine?vezi tu sa se laude cinevaa ca s-au adus jucatori der pe l7
 
Sus