Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8914

eu votez pentru pcr ca trib de viitor , deocamdata sunt lideri la blocari primite de admini

uon tupenci iad
dj.tupeu
sac3rdote
nimicnousubsoare

oare care e motivul , multicont , pp naspa sau scripturi ilegale ?

axevo ( daca esti chevix ) , te rog , am schimbat atatea mesaje , chiar crezi ca eu joc ilegal? Ma dezamagesti , si stii foarte bine de ce !


Chiar m-ai dezamagit , numai am nimic de zis.
 

DeletedUser

kiko , nu am de-a face cu chestia asta ( axevo ) chiar daca candva a fost contul meu asa cum mai sunt inca vreo 2 pe forum date altor jucatori
 

DeletedUser

axevo ( daca esti chevix ) , te rog , am schimbat atatea mesaje , chiar crezi ca eu joc ilegal? Ma dezamagesti , si stii foarte bine de ce !


Chiar m-ai dezamagit , numai am nimic de zis.

si eu si inca vreo 5:))

nu! motivu e altu... cine stie cunoaste
 

DeletedUser39475

Kiko, pui prea mult suflet, implicit de agiti prea mult din orice chestie.
 

DeletedUser8914

Nu , stiu eu ce am avut de zis si stie si el ( este o chestie de bucatarie interna , defapt a fost )
 

DeletedUser6077

eu votez pentru pcr ca trib de viitor , deocamdata sunt lideri la blocari primite de admini

uon tupenci iad
dj.tupeu
sac3rdote
nimicnousubsoare

oare care e motivul , multicont , pp naspa sau scripturi ilegale ?

=)))))) asta i Dj.Misu.N-a jucat curat pe nici o lume,cred .Da e perseverent,vad :)))
 

DeletedUser2821

Sigur si precis :))

Am vazut cum v-ati luat-o cand imi erati aliati pe L23 si cum maretul vostru conducator a fugit primul, stai linistit, ca nu joc din 2012 :)
 

DeletedUser39475

Sigur si precis :))

Am vazut cum v-ati luat-o cand imi erati aliati pe L23 si cum maretul vostru conducator a fugit primul, stai linistit, ca nu joc din 2012 :)

Nu putem spune asta pentru ca nicio lume nu se aseamana cu alta. ;)
Timpul va da raspunsuri pentru toate intrebarile si presupunerile noastre.
 

DeletedUser2821

Asa-i dar am vazut cum se comporta conducatorul lor, nu au nicio sansa, crede-ma :) Daca esti acolo - sfatul meu este sa schimbi tribul urgent.
 

DeletedUser40969

nu neeaparat...dar a luat fata celor din Circus si din Lethal pe continent...atata timp cat ne aflam si in razboi cu el...si suntem in Top20 dupa ce acum 2-3 saptamani eream pe 60-70
 

DeletedUser41589

Voi vorbiti vorbiti , mai bine ati tacea din gura si uitativa la inamici invinsi nu puncte, si apoi veniti sa vorbiti, momentan asta conteaza, restu' e can can!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus