Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6077

S-a ales prafu' de P&P..:(( Ce dracu sunteti asa indarjiti?! E un joc!
 

DeletedUser41602

depinde si ce jucatori au in trib.. eu am ajuns sa imi invit proprii dusmani in zona ca sa aflu cat de rai sunt
 

DeletedUser41917

SH trib de viitor , parerea mea , e periculos sa ai asa trib in preajma , GrecuMihaiGr mare campion , are 1.358P de ceva timp , e de neclintit.
 

DeletedUser

pai tocmai lamuream ce a fost intre cele 2 rapoarte ale tale. tu ai "ras" pe 5 cei 13 lancieri ai colegului pastrand trupele ascunse, iar pe 8 isi rupea el 100 topoare pe tine cand te farma.

prin postul meu cu raportul de pe 7, am elucidat misterul: ce trupe aveai tu ascunse in raport, ce s-a intamplat cu ele si unde "s-au dus" de ai ajuns sa fii farmat.

daca insisti sa facem actualizarea, uite un citat dintr-un raport de ieri:

" Clădirea principală (nivelul 3)
Cazarmă (nivelul 5)
Grajd (nivelul 4)
Prima biserică (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 3)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 2)
Tăietori de lemne (nivelul 16)
Mina de argilă (nivelul 16)
Mina de fier (nivelul 15)
Fermă (nivelul 1)
Magazie (nivelul 10)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Prada: 139 139/9.190
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 3 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Clădirea principală distrus de la nivelul 9 la nivelul 3 "

Pentru detalii privind starile mele sufletesti, ia legatura te rog cu puff, sefu' meu. El e unicul manager al acestor stari si numai el poate oferi informatii catre terti! ;)


diferenta dintre mine si tine este ca eu nu sufar de jocul asta, nu cred ca nu ai fost niciodata farmat|a, iar eu nu am 100 de mii de conturi de pe care joc sa nu mi se vada istoria de cand m-am apucat de triburile, spun asta fara sa caut date despre tine pt ca mi-e lene si nu gasesc discutia asta atat de interesanta. spuneam ca nu prea are importanta ce s-a intamplat intre rapoartele mele tocmai pt faptul ca am stiut sa ies din farmat si colegul tau a inghitit galusca.
cat despre trairile tale sufletesti... sunt multumit ca puff asta detine toate secretele
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Ce mai trageti cu inamicii invinsi...
De ce e mai "tare" Say.No.To.Drugs care e 1 la ODA dar are 1.339 puncte decat Putifer si Prunis care e pe 446 la ODA (traiasca suportii) dar are 11.947 puncte?
Intr o saptamana primul probabil o sa dea stergere, iar al doilea va avea 40K de puncte (in functie de cati suporti mai are)...

Am zis "tare" nu "bun"...
 

DeletedUser41917

Taci mai , ca rupe tot :) Grecu viteazu' seful lor , a fost cucerit de membrii mei.
 

DeletedUser

noobs? cine-s astia? apareau mereu ca academie pe langa un trib bun. ia spune tu, martiane!

majoritatea jucatorilor sunt de calitate si de treaba..din pacate, se lasa condusi de illusion si martzian..ar face treaba mult mai buna daca la fraie ar fi aia cu adevarat inteligenti si verticali
 

DeletedUser17308

majoritatea jucatorilor sunt de calitate si de treaba..din pacate, se lasa condusi de illusion si martzian..ar face treaba mult mai buna daca la fraie ar fi aia cu adevarat inteligenti si verticali
Amice , si tu ai fost innobilat , concediat de ei?
Pe martian nu il cunosc deci nu imi dau cu parerea(din auzite si statistici vad ca o face bine) dar illusion e bun conducator , chiar nu am ce sa ii reprosez
Ps : nu sunt pupincurist , ca asta banuiesc ca urmeaza la replay
 

DeletedUser

foarte frumos faci.numai ca te-ai aventurat si ai vorbit fara cap..nu, nu am fost innobilat si nici concediat de ei.
 

DeletedUser

ca sa-i raspund colegului tau vasy, intr-adevar, inducs ar trebui sa conduca noobs..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus