top triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41589

Ok daca spuneai asta nimeni nu iti zicea nimic dara arata ca esti om!

Si pe deasupra ca nu ai nici o legatara cu antonimul cuvantului inteligenta!
 

DeletedUser17308

pai antonimul inteligentei e prostia , bineinteles ca nu am legatura cu prostia:)
off daca vrei sa pari inteligent noobule pune mana pe o carte=))
 

DeletedUser41589

Ai cautat pe google nu?:D

Of fugi tare,vezi poate inveti sa dai cu fruntea in buric!:D
 

DeletedUser36873

va luati de manuta si mergeti la romanii au talent ?:)
va antrenati ?
 

DeletedUser

Am discutat odata dar asta nu inseamna ca ne e interzis sa mai discutam. (dafaq?) Si de tacut, tac, nici nu ma auzi :). Doar vroiam sa iti precizez ca nu e nevoie sa te iei de alta persoana de pe aici la modul personal care are alta parere decat a ta.
 

DeletedUser39591

OOOOO
Proferosul Fus
---------
Domnu` Prof,
Care e urmatoarea tema ? :D
 

DeletedUser41589

Am discutat odata dar asta nu inseamna ca ne e interzis sa mai discutam. (dafaq?) Si de tacut, tac, nici nu ma auzi :). Doar vroiam sa iti precizez ca nu e nevoie sa te iei de alta persoana de pe aici la modul personal care are alta parere decat a ta.

Poi sincer nu ma deranjat faptul ca spus ca circus nu e trib de viitor (poate nu o fi asta este)conteaza foarte mult modul in care se exprima.sper ca ma intelegi :)
 

DeletedUser

Inteleg, si mersi de calmitate :).

On topic: daca se tin de treaba Die.-trib de viitor, desi cred ca asteapta mai mult deschiderea viitoarei lumi cu viteza 2, fiind obisnuiti cu ea.
 

DeletedUser39475

Certati-va ! Injurati-va...vreau sa vad ce rezolvati !
Raspuns : nimic ! :(
 

DeletedUser6077

Alianta IMMO-Noobs, care au in proportie de 80% membri admini, primesc cu totii cont premium gratis, resurse, taleri nelimitati, capacitatea fermelor acestor jucatori este de 60.000 de locuri, iar Gykanes, intemeietorul IMMO, care desigur, detinte puteri supranaturale, odata pe luna initiaza un ritual prin care teleporteaza din tabara inamica in tabara noastra 4000 de sate.

Asta sa ii spui pe skype ..

Eram sigur de asta!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser37971

o alianta care se poate numi "un fel de chuck norris al triburilor":))
 

DeletedUser3192

Alianta IMMO-Noobs, care au in proportie de 80% membri admini, primesc cu totii cont premium gratis, resurse, taleri nelimitati, capacitatea fermelor acestor jucatori este de 60.000 de locuri, iar Gykanes, intemeietorul IMMO, care desigur, detinte puteri supranaturale, odata pe luna initiaza un ritual prin care teleporteaza din tabara inamica in tabara noastra 4000 de sate.

Asta sa ii spui pe skype ..

imi trebuie neaparat un "upgrade" la bagheta magica ca sa ajungem la 8000 de sate pe luna...altfel ne prinde pastele cailor pe L10 =))

Imi cer scuze de oftopic :p
 

DeletedUser

Vad ca si pe acest topic cele mai putine postari despre noobs le au binenteles tot membri noobs,cand cele mai multe comentarii sunt scrise de fosti adversari sau aliati,trebuie apreciate.
Cei care nu au fost niciodata in cercul noobs nu pot intelege cum se joaca acolo,marea majoritate a celor care posteaza spun ca joaca de placere,sa-si faca prieteni,sa piarda timpul etc.afirmatii care pica atunci cand colegii pleaca prin alte triburi sau la margine.Cei care au fost in noobs nu au plecat ca au fost parasiti de prieteni,sau ca nu le-a placut ceva,au plecat fiindca nu au respectat regulile,sau au dat direct stergere cont.
Noobs nu vor inchide nici lumea asta,dar cat timp vor juca o vor face cu "motoarele" la relanti si cu pierderi mici:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus