Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38231

Bafta Avalon!


VVV mi se pare un trib condus de oameni fara caracter....concluziile astea le-am tras dupa ce am avut contact direct cu domnul ovidiuaurel , care a preferat sa strice relatiile cu noi pentru o fuziune cu un trib pe care il bateam pe toate partile....


cum a scris si nedelcubogdan: Timpul le va rezolva pe toate!
 

DeletedUser5970

Las` ca si voi ati recrutat un trib care si-o fura pe toate partile, asa ca...
Cum adica si-a permis sa strice relatiile cu voi ? Tocmai cu voi ?
...apropo,
cine sunteti voi ?
 

DeletedUser3372

Bafta Avalon!


VVV mi se pare un trib condus de oameni fara caracter....concluziile astea le-am tras dupa ce am avut contact direct cu domnul ovidiuaurel , care a preferat sa strice relatiile cu noi pentru o fuziune cu un trib pe care il bateam pe toate partile....


cum a scris si nedelcubogdan: Timpul le va rezolva pe toate!

Ei lasa acum, nu fii suparat, ca v-ati revansat si voi cu recrutarea altor triburi, si mai praf.. Si mai ales cu familia aia cu.. Oare cum se numea tribul.. H.? Macar, cei din VVV inca au jucatorii.. Dar a tinut si tribul vostru-familie, cateva.. zile? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

Parte 1:
Triburi: VVV
Parte 2:
Triburi: Avalon

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 352
Tabăra 2: 206
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 12
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,011,972
Tabăra 2: 692,526
Diferență: 1,319,446

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128,083
Tabăra 2: 84,476
Diferență: 43,607

chart
 

DeletedUser

Cei din Avalon nu vor fi singuri in acest razboi,
SELECT sunt alaturi de voi
 

DeletedUser38225

De curiozitate ce triburi au mai fuzionat de au format "select" ? :confused:
 

DeletedUser38231

Las` ca si voi ati recrutat un trib care si-o fura pe toate partile, asa ca...
Cum adica si-a permis sa strice relatiile cu voi ? Tocmai cu voi ?
...apropo,
cine sunteti voi ?

pai noi nu am incalcat nicio conditie de PNA sau alianta prin acele recrutari..asta este , a fost greseala mea si mi-o asum..din h. nu ne-am ales cu nimic...

Ati luat cateva sate de la fostii membrii din H. si va credeti deja buni?....vedem noi cine rade la urma :)...Nu uita ca v-ati spart 30 full-uri sa luati un sat si v-ati declarat victoriosi =))))))))))..


Cine suntem noi?....o sa vedeti cine suntem, :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Ia uite tupeu pe capul tau. D'asta ati venit sa cersiti un pna ?
Uiti ca inainte sa dam noi 30 de fulluri sa luam un sat, ati dat voi 40 si ati plecat cu coada intre picioare.

Mai usor cu reclama asta pe seama noastra, am vazut deja cine sunteti.
 

DeletedUser38231

imi pare rau ca s-au sters mesajele in care cerseai odata la 3 zile o alianta cu noi...sau ai uitat asa de repede?....

am cerut un PNA , nu l-am cersit..nu ati vrut , asta este..tu imi scriai odata la cateva zile de alianta =))

Reclama pe seama voastra?....dar cine va credeti ma , regii triburilor? =))))))))))...modestule =))))
 

DeletedUser30118

Dc nu lasati voi timpul sa vorbeasca?
Statisticile de pana acum credeti ca reflecta ceva?:)

Astea reflecta doar puterea de reactie a unui trib, insa pe termen mediu si lung se va vedea clar priceperea si strategia triburilor si conducatorilor respectivi...;)
 

DeletedUser38231

eh , bogdane..nu stiu cine e copilasul asta si cu ce treaba vine pe aici..nu m-am bagat niciodata in seama cu el , dar vad ca el doreste sa se promoveze pe triburi , si cauta scandaluri :)....au luat si ei sate de la fix 3 jucatori inactivi..si se cred cei mai buni...o sa vada pe viitor :)
 

DeletedUser5970

Nu amesteca borcanele amice.
Sunt doua situatii total diferite care reflecta mai multe aspecte.
La inceputul lumii v-am solicitat alianta dupa o discutie cu BURN, in care s-a propus ca noi sa preluam alianta cu ~TBKM~, se incerca o diplomatie comuna pe zona.
Recent, voi ati cerut pna in urma unor atacuri primite :rolleyes:

Te las pe tine sa fii in continuare meserias, eu nu doresc promovare in domeniu :D
 

DeletedUser3372

Nu ne cunosc claudiu...si poate e mai bine asa, crede-ma:p

Ai dreptate, dar nu vad de ce ar conta atat de mult ce ati facut, sau n-ati facut pe alte lumi.. Sunt chiar multi conducatori ai unor triburi bunicele din trecut adusi pe lumea asta.. Dar conteaza ce ati realizat aici, pe L27, si trebuie sa recunosti, Avalon a facut cateva greseli 'strategice' pe harta pana acum. E adevarat ca tu incerci sa le indrepti.. Dar o sa vedem daca nu cumva te-ai gandit cam tardiv.

Claudiu - T B K M a spus:
pai noi nu am incalcat nicio conditie de PNA sau alianta prin acele recrutari..asta este , a fost greseala mea si mi-o asum..din h. nu ne-am ales cu nimic...

Exact despre asta e vorba. Te 'contrazici' aici pe forum chiar degeaba. Nu a fost o graseala minora.. Fii serios, la experienta cu care te lauzi.. Cum sa te gandesti macar sa faci familie cu un astfel de trib? Insist, familie, pentru ca nu numai ca ati facut-o, dar stii foarte bine ca ai inceput sa anunti si anumite triburi, sa-i puna repede pe lista diplomatica. Spui acum ca nu te-ai ales cu nimic.. Dar constientizezi si tu ca daca erai convins de asta si atunci nu iti luai familie, nu? Si apoi, dupa ce ai vazut ca au picat dupa o singura organizare, si ai constientizat si tu ca 'nu sunt de nivelul marelui trib ~TBKM~', ce-ai facut? I-ai recrutat! :))

Despre asta e vorba, nu despre 2-3 sate pe care le-au luat cei din TH de la voi.. E vorba de 'strategia' ta ce o implementezi tribului cu acea 'familie' si..Stii ca mai e un trib sau doua, despre care nu am scris aici, tot la voi, nu? E vorba ca dupa lucrurile astea, tu vii si arunci cu noroi in altii pentru o fuziune de-a lor. Scuza-ti-ma domnule Claudiu, dar mie mi-ar fi rusine dupa toate astea sa vin aici si sa critic alte triburi, indiferent :)
 

DeletedUser30118

Ai dreptate, dar nu vad de ce ar conta atat de mult ce ati facut, sau n-ati facut pe alte lumi.. Sunt chiar multi conducatori ai unor triburi bunicele din trecut adusi pe lumea asta.. Dar conteaza ce ati realizat aici, pe L27, si trebuie sa recunosti, Avalon a facut cateva greseli 'strategice' pe harta pana acum. E adevarat ca tu incerci sa le indrepti.. Dar o sa vedem daca nu cumva te-ai gandit cam tardiv.

Aici iti cam dau dreptate, insa eu nu am avut nicio treaba cu ce au facut ei inainte...
Am inceput tarziu sa joc pt ca nu eram hotarat, cand am intrat eu la ei aveam 1700puncte, iar vecinii mei luau al 3-lea sat, nu am nici cea mai mica legatura cu istoria acestui trib, insa cu timpul si-au dat seama de ce pot sa fac si mi-au dat tribul pe mana...:)

Greselile se indreapta daca esti bun diplomat si strateg...nu pot sa spun ca deja le-am indreptat, dar suntem pe drumul bun si tribul o duce mult mai bine decat preconizau altii, nu?:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus