Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragul meu, inseamna ca nu ai citit bine mai tot ce scrie pe aici, pentru ca erau unii de se laudau ca ar fi de partea... Avalonului.

Intr-adevar, pe harta pe acolo prin K44 si mai sus, lucrurile stau diferit, razboiul nu este usor pentru niciunul dintre ei.. Tocmai de asta este statistica mica, niciun trib nu se arunca, se joaca destul de 'sigur' intr-un fel.

Cat despre CP, pfu, sa stii ca eu nu stiu.. :)) Dar te-ai cam incurcat, s-au schimbat aproximativ acum un an si jumatate :D Si este logic, au vazut ca merge, au insistat, au fortat piata, strategie simpla de marketing.. Numai ca dupa parerea mea, incep sa forteze prea mult, si isi cam pierd clientela.

Se poate ca eu sa scriu ceva la care sa nu comentezi tu, draga mea !?:rolleyes:
 

DeletedUser11867

din contra as zice ca e logica... Avalon are avatanjul in acest razboi avand un nr mai mic de sate de blindat in granita celelalte sate fiind ferite de VVV cel putin... ma asteptam sa fie in avantaj pentru inceput... bineinteles vorbesc ca outsider ca nu stiu diplomatiile triburilor si nici cine a atacat primul samd... oricum finalul conteaza si ala e incert inca

vorbesc noobii aiurea...spre deosebire de alte triburi avalonul joaca acest joc cum trebuie jucat prin razboi nu prin diplomatie...avem cele mai grele granite de pe l27...si stam destul de bine
avem granita cu burn cu care sunt neutri deci liber la innobilat de ambele parti...avem granita cu th unde e la fel...cu R. la fel...deci nu mai ** prostii...daca eram in razboi numai cu voi si in rest asigurat tot era altfel situatia acum...dar in avalon se joaca triburile...si cred ca suntem printre singurii din top10 fara academii familii ...
si la certurile care leam avut in trib stam destul de bine...se vede organizarea am inceput sa recuperem in statistici...
 

DeletedUser

Mai usor dumieu ca ne creste tensiunea.. :(

Nu vad rostul comentariului tau, ai dreptate, dar mai citeste o data ce a scris semper.

Vezi semper si tu esti iubit (sau amant !?), toti baietii sar sa te contrazica. :))
 

DeletedUser

vorbesc noobii aiurea...spre deosebire de alte triburi avalonul joaca acest joc cum trebuie jucat prin razboi nu prin diplomatie...avem cele mai grele granite de pe l27...si stam destul de bine
avem granita cu burn cu care sunt neutri deci liber la innobilat de ambele parti...avem granita cu th unde e la fel...cu R. la fel...deci nu mai ** prostii...daca eram in razboi numai cu voi si in rest asigurat tot era altfel situatia acum...dar in avalon se joaca triburile...si cred ca suntem printre singurii din top10 fara academii familii ...
si la certurile care leam avut in trib stam destul de bine...se vede organizarea am inceput sa recuperem in statistici...

gugustiuc... nu am nici o treaba cu zona aia... vezi ca nicku mie scris in semnatura daca chiar vrei sa nu mai vorbesti prostii... cum ii acuzi pe altii ca fac... te rog... 3 pasi mai in spate si o inchiunaciune ca sa te iert...


mister si eu tot la amant ma refeream... ce rost ar avea sa te contrazici cu o femeie daca nu iti iese putin hatefuck dupa... ca e parca mai interesant cand tipa te uraste :D in ce priveste barbatii iti spun eu ca e complexul de inferioritate a lor fata de mine (ca sa fiu si modest)
 

DeletedUser3372

De unde stii tu ca sunt iubit !? Poate sunt amant... :D:))


O sa creada amicul tau ca dai din casa.. :)) Iar restul care mai citesc aici, ca s-a mutat Spam-ul.. :D

@dumieu, nu stiu daca cele mai grele, dar.. Situatia voastra este asa cum v-ati creeat-o, eu nu am vrut sa ma gandesc ca ati avut un diplomat care nu si-a facut treaba bine, ar fi sunat mai frumos ca asa ati vrut voi sa jucati, mai de la inceput..
 

DeletedUser11867

eu unul miam dorit situatia asta...
@SemperVeritas tu ce noob mai esti? de ala care e mort fara scripturi? sau de ala cu gura mare? cred ca din ala cu gura mare daca spui ca avalonul are razboi numai cu voi si ca grija tribului vostru...
tribul care a jucat cel mai frumos pana acum a fost burn...dar nu cred ca mai poate mentine ritmul prea mult...oricum nu cred ca si-au propus asta ci doar sa rupa in stanga si dreapta cat mai mult si pe urma urmatoarea lume...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unul miam dorit situatia asta...
@SemperVeritas tu ce noob mai esti? de ala care e mort fara scripturi? sau de ala cu gura mare? cred ca din ala cu gura mare daca spui ca avalonul are razboi numai cu voi si ca grija tribului vostru...
tribul care a jucat cel mai frumos pana acum a fost burn...dar nu cred ca mai poate mentine ritmul prea mult...oricum nu cred ca si-au propus asta ci doar sa rupa in stanga si dreapta cat mai mult si pe urma urmatoarea lume...

ouch :)

stai sa vezi ce e la gura panzerului de acuma:D

:cool:
 

DeletedUser38581

eu unul miam dorit situatia asta...
@SemperVeritas tu ce noob mai esti? de ala care e mort fara scripturi? sau de ala cu gura mare? cred ca din ala cu gura mare daca spui ca avalonul are razboi numai cu voi si ca grija tribului vostru...
tribul care a jucat cel mai frumos pana acum a fost burn...dar nu cred ca mai poate mentine ritmul prea mult...oricum nu cred ca si-au propus asta ci doar sa rupa in stanga si dreapta cat mai mult si pe urma urmatoarea lume...

Cel mai curajos trib de pe l27 e avalon-ul ce sa mai:mad::D:D:D:D:D
 

DeletedUser

eu unul miam dorit situatia asta...
@SemperVeritas tu ce noob mai esti? de ala care e mort fara scripturi? sau de ala cu gura mare? cred ca din ala cu gura mare daca spui ca avalonul are razboi numai cu voi si ca grija tribului vostru...
tribul care a jucat cel mai frumos pana acum a fost burn...dar nu cred ca mai poate mentine ritmul prea mult...oricum nu cred ca si-au propus asta ci doar sa rupa in stanga si dreapta cat mai mult si pe urma urmatoarea lume...

Fara sa te jignesc, dar iar vorbestii aiurea, semper joaca in alt trib !:))
 

DeletedUser

eu unul miam dorit situatia asta...
@SemperVeritas tu ce noob mai esti? de ala care e mort fara scripturi? sau de ala cu gura mare? cred ca din ala cu gura mare daca spui ca avalonul are razboi numai cu voi si ca grija tribului vostru...
tribul care a jucat cel mai frumos pana acum a fost burn...dar nu cred ca mai poate mentine ritmul prea mult...oricum nu cred ca si-au propus asta ci doar sa rupa in stanga si dreapta cat mai mult si pe urma urmatoarea lume...

sunt noobu care (fata de cum ma stie clepo) alege din clipa asta sati dea ignore pentru ca, pe langa ca esti orb, te mai dai si zmeu... da un search pe google poate afli pana de paste cu ce nick joaca semperveritas pe lumea 27... mult noroc eu am plecat la buda sa extirp raul cu gandu la tine bineinteles
 

DeletedUser38225

@dumieu doar atat iti spun "lauda-ma gura ca deseara iti dau friptura" :rolleyes:
 

DeletedUser35724

Treaba e simpla:

1. Avalon... nu ii cunosc, ma uit la ei, ma uit la ce razboaie au. Jos palaria.
2. VVV , V.V.V. , nici pe astia nu ii cunosc (cu mici exceptii). Ma uit la ei, ma uit cum innobileaza intern, ma uit cum recruteaza toate ciupercile de pe harta si brusc imi e sila. Poate un stimabil din VVV isi aduce aminte cum se batea cu pumnul in piept (pe skype) de isi facea vanatai pe spate: ' Ovidiuaurel? Ala nu mai e Ovidiu de la inceput, a dat contul. Pe asta o sa il innobilam, ca nu stie decat sa innobileze intern si comenteaza mereu, e un ****!' . Bineinteles, Aurica e bine mersi, baga interne de se mira si incepatorii care se bat cu barbarii cat e de viteaz :))

Bafta Avalon!
Rusine VVV, sau cel putin rusine pana acum.
 

DeletedUser30118

Cel mai curajos trib de pe l27 e avalon-ul ce sa mai:mad::D:D:D:D:D

Mariane..., sincer, tu chiar esti suparat pentru treaba asta, fara nicio gluma:))
Asta e...te inteleg si pe tine...;)

Treaba e simpla:

1. Avalon... nu ii cunosc, ma uit la ei, ma uit la ce razboaie au. Jos palaria.
2. VVV , V.V.V. , nici pe astia nu ii cunosc (cu mici exceptii). Ma uit la ei, ma uit cum innobileaza intern, ma uit cum recruteaza toate ciupercile de pe harta si brusc imi e sila. Poate un stimabil din VVV isi aduce aminte cum se batea cu pumnul in piept (pe skype) de isi facea vanatai pe spate: ' Ovidiuaurel? Ala nu mai e Ovidiu de la inceput, a dat contul. Pe asta o sa il innobilam, ca nu stie decat sa innobileze intern si comenteaza mereu, e un ****!' . Bineinteles, Aurica e bine mersi, baga interne de se mira si incepatorii care se bat cu barbarii cat e de viteaz :))

Bafta Avalon!
Rusine VVV, sau cel putin rusine pana acum.


Adevar graiesti matale:)


sunt noobu care (fata de cum ma stie clepo) alege din clipa asta sati dea ignore pentru ca, pe langa ca esti orb, te mai dai si zmeu... da un search pe google poate afli pana de paste cu ce nick joaca semperveritas pe lumea 27... mult noroc eu am plecat la buda sa extirp raul cu gandu la tine bineinteles


Ti-o furasi aiurea fiinca ai postat putin aiurea...pareai din gasca nepotrivita...
@Dumieu...n-are treaba cu noi el...sau...cine stie, poate vom avea treaba unii cu altii mai tarziu;)
 

DeletedUser11867

Fara sa te jignesc, dar iar vorbestii aiurea, semper joaca in alt trib !:))
nui nici o jignire..acest topic se cheama avalon vs vvv...deci e normal sa fi presupus ca joaca in vvv...doar nu o fi el mare vedeta sal caut pe google cum vrea el

@stirbucatalin rubrica aceasta se cheama politica si propaganda..si apoi unde mam laudat eu? nici nu am dc sa ma laud cu realizarile de pe aceasta lume pt ca nu am cu ce...am facut doar propaganda la tribul avalon...tu ai deschis topicul acesta nu eu...trebuia sa spui ca vrei sa ** numai tu cu colegii tai...daca specificai asta va lasam sa postati numai voi...
 

DeletedUser3372

Sa nu exageram acum cu 'cel mai cel trib' si cele mai grele razboaie.. Dupa cum am mai spus, sunt altii cu diplomatii poate si mai dificile decat voi.. Chiar daca in jur toate triburile alea enumerate mai sus nu apar in diplomatia Avalon, deocamdata nici nu au fost 'schimburi de replici', asadar va luptati cu VVV-ul numai, momentan..

@dumieu, amicul tau, cel cu care te impaci atat de 'bine', daca nu ma insel este din GOD, care.. Momentan sunt prieteni cu SH, n-au treaba pe harta cu voi :D
 

DeletedUser35724

stimati jucatori si innobilatori interni din componenta preafrumosului si preaiubitului trib VVV: va rog sa nu postati la tema asta! Nu postati ca va prezint twstats.ro si mai dau si detalii de culise de o sa se sparga lumea de ras!
Aici e rubrica de razboi, o sa cer sa se faca o rubrica speciala pentru voi (intra la noi ca te innobilam intern), sa discutam acolo.
Seara buna :*
 

DeletedUser38225

pt donsoara amenintatoare si agresiva, care ameninta pe aici

haters_gonna_hate3.jpg
 

DeletedUser30118

Sa nu exageram acum cu 'cel mai cel trib' si cele mai grele razboaie.. Dupa cum am mai spus, sunt altii cu diplomatii poate si mai dificile decat voi.. Chiar daca in jur toate triburile alea enumerate mai sus nu apar in diplomatia Avalon, deocamdata nici nu au fost 'schimburi de replici', asadar va luptati cu VVV-ul numai, momentan..

@dumieu, amicul tau, cel cu care te impaci atat de 'bine', daca nu ma insel este din GOD, care.. Momentan sunt prieteni cu SH, n-au treaba pe harta cu voi :D

Arata-mi sau mai bine spus, posteaza numele unui trib cu mai multe granite deschise decat avem noi:)
Nu bag mana in foc ca nu este, insa eu nu l-am gasit:D

App...tu cine esti pe joc?
Yoyo, nu?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus