Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42954

Pai tu esti bun ca partener de intrecere pe toate lumile:)),cu tine ne crestem cota:)fara sa ne fortam prea mult.Vezi ca avem deja 1-o:)),incearca sa egalezi macar
 

DeletedUser20252

daca acum 17Miliarde de ani,un meteorit n-ar fi lovit pamantul...probabil uni oameni nu ar mai fi delirat asa azi.
:rolleyes:

Universul are o varsta estimata de catre cercetatori cam de 13 miliarde de ani,iar Pamantul cam de 4,5 miliarde de ani.Incearca te rog sa iti afli limitele,si sa nu le depasesti,ca ies prostii dupa.

Cat despre razboiul de pe harta,nu te poti lauda ca bati un trib ce nu e in familia altui adversar de al tau,aia e alta mancare de peste.Ca ei mentin legatura e alta treaba,dar atata timp cat nu face parte din familia faina,tribul aspirina este in plus in statistici.
De asemenea,statisticile reale sunt cele ce arata toata perioada de timp,nu doar un interval de timp ce convine unuia sau altuia.

O statistica mai aproape de adevar,insa nu completa avand in vedere ca lipseste tribul TDN.

Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,313
Tabăra 2: 2,007
Diferență: 694

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 16
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,749,841
Tabăra 2: 5,782,504
Diferență: 32,663

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,342
Tabăra 2: 96,472
Diferență: 14,870

chart



Spor la sate.
 

DeletedUser11867

Universul are o varsta estimata de catre cercetatori cam de 13 miliarde de ani,iar Pamantul cam de 4,5 miliarde de ani.Incearca te rog sa iti afli limitele,si sa nu le depasesti,ca ies prostii dupa.

de fapt nu a spus prostii...sunt mai multe teorii... cele mai multe spun ca are peste 15 miliarde...
samuraii tineri nu fac parte din familia voastra?
 

DeletedUser

Universul are o varsta estimata de catre cercetatori cam de 13 miliarde de ani,iar Pamantul cam de 4,5 miliarde de ani.Incearca te rog sa iti afli limitele,si sa nu le depasesti,ca ies prostii dupa.

Cat despre razboiul de pe harta,nu te poti lauda ca bati un trib ce nu e in familia altui adversar de al tau,aia e alta mancare de peste.Ca ei mentin legatura e alta treaba,dar atata timp cat nu face parte din familia faina,tribul aspirina este in plus in statistici.
De asemenea,statisticile reale sunt cele ce arata toata perioada de timp,nu doar un interval de timp ce convine unuia sau altuia.

O statistica mai aproape de adevar,insa nu completa avand in vedere ca lipseste tribul TDN.

Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,313
Tabăra 2: 2,007
Diferență: 694

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 16
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,749,841
Tabăra 2: 5,782,504
Diferență: 32,663

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,342
Tabăra 2: 96,472
Diferență: 14,870

chart



Spor la sate.


multumes!!

Mesagerule cine trebe sa egaleze ca n-am inteles:))
 

DeletedUser

de fapt nu a spus prostii...sunt mai multe teorii... cele mai multe spun ca are peste 15 miliarde...
samuraii tineri nu fac parte din familia voastra?


oricum si prostii sa fie tot nu-s mai mari ca cele ce le spune mesagerul:rolleyes:
la capitolul prostii m-a predau,e mai bun si n-am ce-i face.
 

DeletedUser

din moment ce prezinti situatia asa cum e pe mine nu ma deranjeaza.
 

DeletedUser42954

din moment ce prezinti situatia asa cum e pe mine nu ma deranjeaza.

mazos astăzi la ora 15:33
Nu a pierdut, a cedat sate...

Mesajele acestea au fost trimise de către mazos mai departe.
AstaEste astăzi la ora 15:31
...

Mesajele acestea au fost trimise de către AstaEste mai departe.
SmoOkeWhiTe astăzi la ora 14:37
eu am dat satele mele.
AstaEste astăzi la ora 00:07
cum ai pierdut satele?
ieri s-a cerut siter de verificare si nu ai lasat cererea, poti sa imi spui de ce?
Beneficiati si de cadouri de la noi,va ajutam din toata inima si tot nu se vede:))
Revenind la razboi,in razboi cu voi,fara sa fim in razboi cu voi,inobiland sate de la voi,neinnobiland sate de la voi,deci indiferent ce se va intampla pe harta,te asigur ca vom face lejer 10000 de sate,apoi vom vedea.Efectiv nu ne vei putea opri maestre:)
P.S-ma bucur ca ai remarcat ca am luat peste 9 sate de la voi si sper sa tragi o concluzie ,daca vorbesti la mistou si ciuntesti statisticile,asa ti se va raspunde"prietenare"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

mazos astăzi la ora 15:33
Nu a pierdut, a cedat sate...

Mesajele acestea au fost trimise de către mazos mai departe.
AstaEste astăzi la ora 15:31
...

Mesajele acestea au fost trimise de către AstaEste mai departe.
SmoOkeWhiTe astăzi la ora 14:37
eu am dat satele mele.
AstaEste astăzi la ora 00:07
cum ai pierdut satele?
ieri s-a cerut siter de verificare si nu ai lasat cererea, poti sa imi spui de ce?
Beneficiati si de cadouri de la noi,va ajutam din toata inima si tot nu se vede:))
Revenind la razboi,in razboi cu voi,fara sa fim in razboi cu voi,inobiland sate de la voi,neinnobiland sate de la voi,deci indiferent ce se va intampla pe harta,te asigur ca vom face lejer 10000 de sate,apoi vom vedea.Efectiv nu ne vei putea opri maestre:)
P.S-ma bucur ca ai remarcat ca am luat peste 9 sate de la voi si sper sa tragi o concluzie ,daca vorbesti la mistou si ciuntesti statisticile,asa ti se va raspunde"prietenare"


Nu a cedat nimic... eu i-am luat satele si i le-am curatat si dupaia m-am razboit cu mosulica :D

+ agresorul care l-am luat si aparatorul care il voi lua ;)
 

DeletedUser42954

Se poate si asta,era declaratia lui,nu a anuntat pe nimeni...
 

DeletedUser22959

nemonis mar 05, 16:05
ai dat satele la dusmani ?

SmoOkeWhiTe mar 05, 17:59
nu

nemonis mar 05, 18:36
asa am inteles :)....daca numai ai chef sa joci dai la trib nu la dusmani

nemonis mar 05, 19:47
da smoke ?

SmoOkeWhiTe mar 05, 19:50
nu tiam inteles gluma :)
eu am lasat satele prietenului meu

nemonis mar 05, 19:50
care e el ? cine e prietenul tau ?

SmoOkeWhiTe mar 05, 19:51
chestile mele

nemonis mar 05, 19:51
chestiile tale...atunci da-i on pace satele la dusmani dar in afata tribului... nu stai la umbra tribului si apoi cedezi la dsumani sate.

SmoOkeWhiTe mar 05, 19:53
nam cedet nimic dusmanilor mai,eram spionat,am cerut sprijin,na trimis nimeni,si am perdut satele
cramp numai minti sau cine ai fi pe cont acolo... stim ca le-a cedar el recunoaste singur ca le cedeaza la un prieten...care prieten daca nu contul cramp, ca doar altul nu a luat sate de la el , dupa il inveti sa minta, ca sa nu vin eu pe extern sa spun ca ai luat sate moca doamne fereste...daca nu e asa ...pune raportul cu spargerea :)))
dar vezi ca spargere nu e aia pe zid 20 fara trupe dupa el, da ?
Sa ne facem intelesi nu a cerut nici un sprijin ..posibili sa fi cerut prin bucatarie de mancare, dar in trib nimica sau la vecini.
AAA ba la vecini cred ca a cerut, nobili lui cramp...nu e bai, au fost recuperate satele, asa ca numai consumati calorii pe subiect ca este lamurit.

cramp, de la cine ai luat baietel 9 sate ? :)) Ca nu se intelege !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

oopici în data de 16.02.2014 la ora 08:32 Mulţumesc Citat

nonius7 feb 16, 08:19
Salutari,

Acest mesaj,este o circulara trimisa in tribul vostru,si adresata fiecaruia dintre voi.
Vrem sa stiti ca tribul faina va observa de ceva vreme si ca suntem placut surprinsi de indarjirea si vitejia cu care luptati impotriva celor din r.s
Ramaneti uniti,si solidari intre voi si distrati-va alaturi de cei ce va pasa cu adevarat!

Ps:prin aceasta circulara vreau sa va zic ca nu sunteti singuri pe lumea asta mare,si ca deasemenea luptam impotriva r.s-ului si noi,deci oarecum suntem de aceeasi parte a baricadei!

Ptr moment noi nu putem face mai mult decat sa va incurajam,si sa agresam r.s-ul,sa ii atragem cat mai mult spre noi,ptr a va oferi o oare care "gura de oxigen",insa speram cu timpul la mai mult!

Curaj,Aspirinosilor!

Conducerea Faina



:)
 

DeletedUser42954

off topic,ia cineva masuri?
Asa e,doream doar sa atrag atentia moderatorului ca ar trebui sa puna si pe cei din aspirina pe acest topic,deoarece conform spuseor tale sunteti de aceasi parte a baricadei:)
Am zis ca inaugurez seria de mesaje umoristice made "nonius"-deoarece e pacat sa nu se cunoasca si partea nevazuta a razboiului
 

DeletedUser

SH se retrage de pe acest forum, uram joc placut tuturor triburilor participante la acest razboi, o sa rog un moderator sa schimbe titlul in Faina vs RS, sau RS vs Faina, noi ne-am facut un topic special unde vom asista la caderea marelui trib UNIQUE format din cele 3 triburi din top 15, erau chiar in top 10 toate, inainte de inceperea razboiului cu SH si -SH-, trib condus de un "mare strateg" si jucator de culise Cosmi99, si a lui consoarta gabryela83. Echipa cea mai buna sa castige!
 

DeletedUser

Asa e,doream doar sa atrag atentia moderatorului ca ar trebui sa puna si pe cei din aspirina pe acest topic,deoarece conform spuseor tale sunteti de aceasi parte a baricadei:)
Am zis ca inaugurez seria de mesaje umoristice made "nonius"-deoarece e pacat sa nu se cunoasca si partea nevazuta a razboiului

am zsca ii sustin moral pe aspirinosi,i-am incurajat,si ii apreciezisa nu sunt in aceeasi oala,asa ca te rog nu polemici aiurite.
baieti aia merita apreciati,daca tu ii detesti ptr curajul lor,e treaba ta;
 

DeletedUser

Am citit de 30 de ori circulara si de 30 raspunsul tau si tot nu am inteles ce ai vrut sa zici :)):)):))
 

DeletedUser

mai pe intelesul lui legend:
-vroiam sa le spun aspirinosilor,ca m-au impresionat,continund lupta cu r.s desi e clar ca au sanse foarte reduse.
-mi-am permis sa le apreciez,curajul si indarjirea.
-mi-am permis sa ii reconfortez,spundandu-le ca si faina are razboi cu r.s
-le-am dat cateva sfaturi.

Nu inteleg ce l-a derajat pe mesagerul. in toata treaba asta:))
Ma urmareste pas cu pas,dar tot in fata sunt:-j
Oricum mesagerule tati,bagati bine la cap,ca atata timp cat incep dusman cu tine,tu n-ai sanse;)
Desi ai inceput mai repede,desi ai intrat cu gasca (cati or fi ei 2-3) eu am intrat invitat de zabalosu,doar atat mi-a zis,vezi ca joaca si mesagerul,am venit de unu singur,echipa mi-am construit-o pe parcurs!
Momentan postul asta nu are vreo valoare,insa timpul ii va demontra valoarea;)
:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus