Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nonius7 în data de 28.03. la ora 16:26
lasa atunci:)
Subject66 în data de 28.03. la ora 15:57
nu am
nonius7 în data de 28.03. la ora 15:32
vorbim pe skype daca ai.
Subject66 în data de 28.03. la ora 15:06
frate... termina... ** una faci alta nu vrei si facebooku meu ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:56
nu.
ai adresa de skype?
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:44
imi propui sa iti vand satul pe 150 pp ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:40
doar ptr ca ma intereseaza cum e plasat a-si fi dispus sa dau 150.
daca n-ar fi asa bine plasat nici nu m-ar interesa.
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:40
dar sa fie cinstit... ca nu vreau nici sa pic de prost degeaba
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:38
pai si cat merita ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:37
o sa ma gandesc insa slbe sanse,e satu mic...
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:37
atunci nu il dau
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:36
e prea mult 300
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:36
clar doar nu resurse :)))
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:34
300 pp?
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:33
nu cred ca ai ce ma intereseaza pe mine :) oricum pe mine lumea asta nu ma intereseaza asa mult...si vad ca pe aici este numai cearta si interne .
300 si blindaj pana il iei .daca vrei daca nu nu.
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:23
cam ce ai vrea la schimb?
Subject66 în data de 28.03. la ora 09:28
depinde de oferta
nonius7 în data de 28.03. la ora 02:50
tear interesa o oferta ptr satul cel ai ?

Asta inseamna maestre la tine pe harta,tu vi ca deobicei cu povesti,eu vin cu probe clare.Esti un "Eminescu"-al triburilor,dar caracterul iti ramane,asa ca lupta.Nici nu conteaza statistica,iar analiza razboiului cu tine nu isi are sens,caracterul tau face ca razboiul care e pe harta sa se numeasca "razboiul nesimtiri".Faptele vorbesc gheorgut,nu vorbele.


Comisarul XxX în data de 04.03. la ora 07:37
:)
Comisarul XxX în data de 04.03. la ora 07:35
poi eu iti dau 5 euro in orice retea,si tu imi vei da contul dau!va intra un coleg de clasa pe el si in 1-2 saptamani il voi absorbi!
gdansck în data de 04.03. la ora 07:32
si ce propui ?
Comisarul XxX în data de 04.03. la ora 07:31
asta doar daca vrei!
Comisarul XxX în data de 04.03. la ora 07:31
ca sa vrea sa iti cumpar contul sa ajung langa Uniqe!
gdansck în data de 04.03. la ora 07:31
?
Comisarul XxX în data de 04.03. la ora 07:30
salut...mai continui sa joci pe lumea asta?!

mai toate prostiile astea de la voi le-am invatat,de la tine in special,uiti cum cumparai conturi din drept?

1)Ma bucur ca esti constient si tu :)
2)Am pierdut o lupta insa nu si razboiul,si pot spune ca daca ma incapatinam sa ramanem in TDN tot va bateam insa baieti din faina au stiut sa "profite" de stiutatie,si sa-mi propuna ceva tentant acuma nu-mi ramane decat sa-mi tin cuvantul in fata lor.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

1)Ma bucur ca esti constient si tu :)
2)Am pierdut o lupta insa nu si razboiul,si pot spune ca daca ma incapatinam sa ramanem in TDN tot va bateam insa baieti din faina au stiut sa "profite" de stiutatie,si sa-mi propuna ceva tentant acuma nu-mi ramane decat sa-mi tin cuvantul in fata lor.:)
Gheorghiut,:) stiu,tu ai castigat peste doi,din doi concurenti ,ai luat tot timpul locul doi:)),adica al doilea.Fai tata tichet ca spune clar ca ofera bani pe cont,si daca ii ceva ilegal il baneaza. Avem caz similar cu jucator de al nostru banat ca va vandut contul.
Dar e o mare diferenta gheorghiut,intre ce imi spui tu mie si ce ai facut tu.Tu esti lider de opinie si grup,adica capitanul,daca tu dai exemplu acesta murdar de comportament,restul vor considera ca asa se joaca triburile.Vom verifica dialogul prezentat si fi sigur ca se vor lua masuri impotriva colegului daca a facut asa ceva.Esti deblocat sa trimiti mesajul.Sa nu imi spui ca l-ai sters ca incepe sa sune a trucaj.
:) si uite ca aflu ceva nou,tu chiar ai cuvant?!!!!!!!!!!!!!Ai promis multe de asta te intreb,miilog te stiam,iar daca cineva zice ca e jignire,voi pota imediat mesajele in original,cand ne cerseai alianta:)
 

DeletedUser

Gheorghiut,:) stiu,tu ai castigat peste doi,din doi concurenti ,ai luat tot timpul locul doi:)),adica al doilea.Fai tata tichet ca spune clar ca ofera bani pe cont,si daca ii ceva ilegal il baneaza. Avem caz similar cu jucator de al nostru banat ca va vandut contul.
Dar e o mare diferenta gheorghiut,intre ce imi spui tu mie si ce ai facut tu.Tu esti lider de opinie si grup,adica capitanul,daca tu dai exemplu acesta murdar de comportament,restul vor considera ca asa se joaca triburile.Vom verifica dialogul prezentat si fi sigur ca se vor lua masuri impotriva colegului daca a facut asa ceva.Esti deblocat sa trimiti mesajul.Sa nu imi spui ca l-ai sters ca incepe sa sune a trucaj.
:) si uite ca aflu ceva nou,tu chiar ai cuvant?!!!!!!!!!!!!!Ai promis multe de asta te intreb,miilog te stiam,iar daca cineva zice ca e jignire,voi pota imediat mesajele in original,cand ne cerseai alianta:)

nu are rost sa discutam pe tema cereri de alianta,v-am propus alianta,n-ati vrut :)
stiai prea bine ca aveam de gand sa o fac cu un singur scop,SA TE TRADEZ cum ai facut tu cu mine pe 32.
cat despre contul ala vroiam sa dovedesc altveca,si se pare ca am reusit.
a-ti face orice ca sa ma acuzati de lucruri pe care eu nu le fac.
n-ai vazut ca i-am zis la ala pana la urma ca nu il mai iau...dc? ptr ca nu ma intereseaza sa ii iau satul vroiam sa doar sa vezi ca nu-s asa precum esti tu;)
 

DeletedUser42954

Cine e vinovat va plati in cazul acela,iar aici te vom innobila:),
 

DeletedUser22959

nonius te autoincriminezi singur in mesajele cu subjesct si mai ai tupeu sa zici ca vrem noi sa iti intindem o capcana...normal ca nu lasam satele sa fie cumparate de bani.

Asta e un joc nu enimik altceva.
 

DeletedUser36072

Ma bucur ca cresc pe fie ce zi la vizualizari pe TW Stats :D cred ca sunt printre cei mai vizualizati... :)
 

DeletedUser42954

esti un visator,sa nu spui ca ne si innoblati asa unu cate unu,:)) sau ai vise mai frumoase,colegi mei vor trece in tabara voastra sa fie condusi de ilustru nonius:))
 

DeletedUser42954

"ce simte firul ierbii cand coasa-i vecina?"
Eminescule:)),
Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Faina, RIP, R!P, R1P, Faina.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,938
Tabăra 2: 18,029
Diferență: 35,909

chart


Voi va stiti cu academiile dar si acolo aveti probleme,dar ia sa vedem cat va stiti si cu cei mari
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina, RIP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,407
Tabăra 2: 0
Diferență: 33,407

chart

Sec,6-0-scor de tenis
Am totusi o intrebare,duminica e organizat pe noi,sau e simulare doar cu fakeuri:))
Nu de alta dar e important sa se stie:))
 

DeletedUser22959

si iti raspunse ce simte firul ierbii ma nonius mai....firull ierbii RS e al draq de altoit ...e iarba otelita :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus