Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
Stiti voi mai bine cum e treaba pe harta, nu ?

Cât de cât, ici-colo..

hFsmN0e.png


///

Tribul este acum în război cu Dark!

Nume război: Urare de sarbatori

Declaraţie:
Am venit sa colindam
La dk sa declaram,
Ca pe lumea asta noi
Vrem sa venim pe la voi,
Stim ca voi o sa primiti
Cu mult drag si fericiti,
Trupele noastre flamande
Gurile sa si le ude
Burtile sa si le umple
Si-om vedea de s-ar putea
Lumea cand s-o termina
Sa trimitem pe DK
La o margine de K

La anul si la alta lume

Va dorim un razboi frumos
~~~~~~~~~~~~~~~~

Hai ca e si oficial, sa animam putin lucrurile :D

Spor și vouă acolo, verzilor! :D

///
P.S: Până una alta noi punem de-o chetă pentru colegu' holandez,
28BI0u9.png

P.S.2: SIT DOWN, BE HUMBE.
 
Ultima editare:

osândă

member
Scor reacție
1
Nu stii ce a fost acolo, asadar ciocul mic
stiu foarte bine ce a fost:)) de ce nu le cereti aliatilor vostri din dt platforma lor,sau nu au incredere in voi ?
stati si cersiti pe scripturi,veniti si la mine si va dau si eu cateva cu care sa va luati direct masterban daca doriti:))))))
 

DeletedUser47495

stiu foarte bine ce a fost:)) de ce nu le cereti aliatilor vostri din dt platforma lor,sau nu au incredere in voi ?
stati si cersiti pe scripturi,veniti si la mine si va dau si eu cateva cu care sa va luati direct masterban daca doriti:))))))

DK ia sate nu masterban :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
plimbă ursul, tu.. rodică. ai prins doi inactivi din winter și deja ai închis lumea?
nu că ar fi fost nevoie, te laudai din protecție deja că ești piesă de rezistență.
ține minte ce-ți zice tata prada, orice-ar fi și s-ar întâmpla, nu vei fi în tribul de 40 de la sfârșit. om vedea.
as aprecia să nu îmi mai răspunzi pe aici (greu..), dar eu cu siguranță nu-ți mai dau apă la moară, că tot ce fac e să îți umflu ego-ul ăla urat.
haidi pa, ignore și vorbim pe hartă, de ne-om intersecta.

PS. știe toată lumea că locul ăla de care vorbești e ocupat de tine; te simți și degeaba vrei să-l pasezi, că nu ține. :)
 

DeletedUser47495

plimbă ursul, tu.. rodică. ai prins doi inactivi din winter și deja ai închis lumea?
nu că ar fi fost nevoie, te laudai din protecție deja că ești piesă de rezistență.
ține minte ce-ți zice tata prada, orice-ar fi și s-ar întâmpla, nu vei fi în tribul de 40 de la sfârșit. om vedea.
as aprecia să nu îmi mai răspunzi pe aici (greu..), dar eu cu siguranță nu-ți mai dau apă la moară, că tot ce fac e să îți umflu ego-ul ăla urat.
haidi pa, ignore și vorbim pe hartă, de ne-om intersecta.

PS. știe toată lumea că locul ăla de care vorbești e ocupat de tine; te simți și degeaba vrei să-l pasezi, că nu ține. :)

Nu cred ca stii tu cine o sa fie in cei 40... Momentan nu cred ca stie nimeni :)
 
Sus