Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
Daca pe harta nu aveti sanse, incepeti cu manevrele.

Cand facea DT'ul manevre si intra pe conturi la noi cu parolele de la Reggie era bine nu ? Taci si joaca acolo si demonstreaza ceva.

du-te si plange-te la fratii tai din DT poate au ei ceva maruntis

DT ?:))

Parte 1:
Triburi: MnKs, MnK.s, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: ONE, DT, DT:, DT!, DT?
Jucători: Tincu29

Timeframe: 17/12/2017 00:00:00la17/12/2017 15:04:06

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 47
Diferență: 15

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 183,999
Tabăra 2: 184,487
Diferență: 488

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,709
Tabăra 2: 0
Diferență: 33,709

chart


Am impresia ca nu prea va plac diminetile de iarna :))) Sa pierzi 6 sate intr-o dimineata nu cred ca e prea bine.

Alexutzule nu mai zici nimic baiatule ?Nu stiai ca bataia doare ? Pe insidious nu-l mai aduc in discutie ca si asa i s-a stricat windowsul si acum e si in vacanta pe triburile :))))
 

DeletedUser46566

Serios ....
VuQoimFBRGCcXNv8Cu_Asg.png


Sau
Sqrx1WGnSh__WeagwgvCHw.png


tudorica ... nici pe harta nici pe forum nu le prea ai ... du-te si plange-te la fratii tai din DT poate au ei ceva maruntis


Cu asa ceva se lauda green-ul? Cu atacuri pe un jucator blocat, ce nu putea riposta? Coincidenta mare dragilor, la cateva minute de la banarea lui ati inceput a ataca. Nu credeti?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cu asa ceva se lauda green-ul? Cu atacuri pe un jucator blocat, ce nu putea riposta? Coincidenta mare dragilor, la cateva minute de la banarea lui ati inceput a ataca. Nu credeti?
Pacat ca habar n-ai despre ce vorbesti. Noi am facut ticketul, logic ca stiam ca e banat, wtf :)) i-au fost schimbate numele la sate si mna, cand joci de cativa ani, mai stii si tu ce pedepse se dau
 

DeletedUser41443

Serios ....
VuQoimFBRGCcXNv8Cu_Asg.png


Sau
Sqrx1WGnSh__WeagwgvCHw.png


tudorica ... nici pe harta nici pe forum nu le prea ai ... du-te si plange-te la fratii tai din DT poate au ei ceva maruntis


doar asa puteti lua sate? cu jucatori blocati pe atacabil? :))) sunt curios de colindul care il faceti mereu inaintea Craciunului ....sper ca ati inceput sa cautati de pe acum in profilele noastre cine stie ce cuvintele, sa mai faceti o scrisorica la mosu' ....poate ,poate ....leaga gazda si voi sa luati cozonacii moca :)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
doar asa puteti lua sate? cu jucatori blocati pe atacabil? :))) sunt curios de colindul care il faceti mereu inaintea Craciunului ....sper ca ati inceput sa cautati de pe acum in profilele noastre cine stie ce cuvintele, sa mai faceti o scrisorica la mosu' ....poate ,poate ....leaga gazda si voi sa luati cozonacii moca :)))
Vrei sa-mi spui ca daca ai fi stiut ca un verzisor e banat pe atacabil, tu n-ai fi dat? Voi nu ne faceti noua tickete, sau cum? Mai ce moralisti sunteti toti, cand o patiti voi. Cand o patesc altii, faceti la fel :))
 

DeletedUser41443

asa se duc jucatorii....se satura de mancatoriile astea, s-a ajuns sa se joace prin tichete ....prin tradari...si forta pp-urilor.....farmecul jocului se duce de la an la an ..... Toti suntem in egala masura vinovati unde am ajuns!
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
asa se duc jucatorii....se satura de mancatoriile astea, s-a ajuns sa se joace prin tichete ....prin tradari...si forta pp-urilor.....farmecul jocului se duce de la an la an ..... Toti suntem in egala masura vinovati unde am ajuns!



P.S. eu daca fac tichet, nu ma anunta nimeni ca X e blocat pe atacabil....ca nu am relatii
As adauga scripturi si platforme daca tot ai zis
 

DeletedUser29124

doar asa puteti lua sate? cu jucatori blocati pe atacabil? :))) sunt curios de colindul care il faceti mereu inaintea Craciunului ....sper ca ati inceput sa cautati de pe acum in profilele noastre cine stie ce cuvintele, sa mai faceti o scrisorica la mosu' ....poate ,poate ....leaga gazda si voi sa luati cozonacii moca :)))

Jucatorii de la voi din trib,..ma rog , din d.k.( tu si maretul sef al zig-ului v-ati tradat ostenii si ati da fuga fuguta in tribul cu mai multe sate), trebuie sa invete ce inseamna bunul simt.Dupa ce invatati ce inseamna, nu o sa va mai plangeti pe aici ca v-au banat adimii pentru ca nu o sa va baneze nimeni nevinovati.
 

DeletedUser48632

:))):))) amuzante acuze si de o parte si de alta:). se pare ca nu s-au destramat MNKS asa cum se parea la inceput si cum spera toata lumea din DT.
Se pare ca lumea este mult mai animata in momentul de fata si s-a reusit så ne uneasca mult mai mult plecarea "domnului" Reggie Kray. Vå multumim! Sarbatori Fericite:)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Cu asa ceva se lauda green-ul? Cu atacuri pe un jucator blocat, ce nu putea riposta?

Nimeni nu s-a laudat cu nimic, din dk s-a deschis subiectul :rolleyes: Oricum, fratele tudoricas a iesit zilele trecute cu o statistica pe un organizat al vostru la care 2 jucatori au fost intrebati daca au atacuri si dupa 6h au pierdut tot. Nici nu erau conturile voastre :)))
Nu ne vedeti pe noi plangand pe aici de manevrele ce le faceti cu conturile :p

Dar sa ne si "laudam" daca tot suntem la capitolul asta, desi cum au spus colegii, asta a fost doar o incalzire inainte de sarbatori

Parte 1:
Triburi: green, Black, red, yellow, pink, blue
Parte 2:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 13
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188,066
Tabăra 2: 72,070
Diferență: 115,996

chart
 

DeletedUser48401

Serios ....
VuQoimFBRGCcXNv8Cu_Asg.png


Sau
Sqrx1WGnSh__WeagwgvCHw.png


tudorica ... nici pe harta nici pe forum nu le prea ai ... du-te si plange-te la fratii tai din DT poate au ei ceva maruntis






Bănuiesc doar ca ai vrut sa faci pe interesantu aici .....
Trist sa te lauzi cu rapoarte de pe un cont Banat pe atacabil ...
Asta denota valoarea voastră ...................
 

DeletedUser29124

Bănuiesc doar ca ai vrut sa faci pe interesantu aici .....
Trist sa te lauzi cu rapoarte de pe un cont Banat pe atacabil ...
Asta denota valoarea voastră ...................

Iar valoarea voastra o denota limbajul si conturile blocate datorita incalcarii regulamentului.
 

DeletedUser48401

Iar valoarea voastra o denota limbajul si conturile blocate pentru trisari ale regulamentului.

Nu cred ca m-ai nimerit .....
Chiar îmi pare rău sa te anunț ....
A fost un ban unpic abuziv pentru mine favorabil vouă dar asta e alta discuție ....
Hai sa încheiem aici discuțiile pe tema asta ...
M a deranjat doar ca se lauda cu rapoartele alea ( sincer mi ar fi Rușine sa postez așa ceva ) si aici știți prea bine la ce ma refer
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Bănuiesc doar ca ai vrut sa faci pe interesantu aici .....
Trist sa te lauzi cu rapoarte de pe un cont Banat pe atacabil ...
Asta denota valoarea voastră ...................

Dar nimeni nu s-a laudat cu alea, lol o_O
Au fost postate ca domnul tudoricas a pus 1 raport din 10 in care atacurile de genul, fara berbeci (date pt viteza, dar asta e o lectie pt viitor), a fost fail... cand in 9 cazuri au curatat tot :))))

Personal, mi se par penibile postarile de genul acesta, pentru ca ambele tabere au rateurile lor... nici spam nu mi se pare pe tema asta :rolleyes:
 

DeletedUser41053

Nu cred ca m-ai nimerit .....
Chiar îmi pare rău sa te anunț ....
A fost un ban unpic abuziv pentru mine favorabil vouă dar asta e alta discuție ....
Hai sa încheiem aici discuțiile pe tema asta ... ( sincer mi ar fi Rușine sa postez așa ceva ) si aici știți prea bine la ce ma refer


A fost o replica la domnul tudorisca ... el a inceput cu atacuri fara berbeci ... am pun 2 din multele rapoarte sa ii arat ce pot face niste atacuri fara berbeci :cool:

Sincer si pe mine m-ar fi deranjat sa pierd asa fulluri cum le-ai pierdut tu :D

Jucati frumos si lasati jignirile.

Bafta.
 

DeletedUser48401

A fost o replica la domnul tudorisca ... el a inceput cu atacuri fara berbeci ... am pun 2 din multele rapoarte sa ii arat ce pot face niste atacuri fara berbeci :cool:

Sincer si pe mine m-ar fi deranjat sa pierd asa fulluri cum le-ai pierdut tu :D

Jucati frumos si lasati jignirile.

Bafta.

Domnule Zeus ...
Nu cred ca am jignit pe nimeni de la voi .....iar dacă te referi la acele sate erau denumite așa de 20 de zile nu după organizatu vostru ...
Oricum numai conteaza ....
Doar te rog fii concis si exact ca eu nu am jignit pe nimeni ...

Bafta si vouă ...
Deși unii nu merita ...
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Incalzirea la ambele triburi.
Nu'i rau.
Pe mai departe.

Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: green, yellow, Black, red, blue

Timeframe: 11/12/2017 00:00:00la17/12/2017 19:13:41

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 38
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 374,781
Tabăra 2: 267,296
Diferență: 107,485

chart
 

DeletedUser9326

Imi pare rau ca am fost asa inactiv zilele astea, multumesc ca mi-ai dus lipsa.
Apropo, trebuia sa le pui si pe astea sau eu sunt mai important decat colegii tai ?

https://gyazo.com/ecab401f3c70537fa405327a3aff8d65

https://gyazo.com/8f2202764257cd400d27a345ad6f5423

La final as dori sa-mi felicit colegii pentru faptul ca in ultimele zile cat am fost plecat v-au calcat pe cap.

https://gyazo.com/a49df3400326d5a57948bfa378e78be3

Acestea sunt statistice in ultimele 5 zile(dupa organizatul nostru) 11.12.2017 - 16.12.2017

Noroc cu Reggie ca va mai ridica statistica. Bogdane, se vede ca ai fost Mnks, se cunoaste un jucator bun intr-o gasca de noobi scriptati. :D

E clar, legendele nu mai sunt ce erau odata :)))
Tudoricas, pe unde esti ? Nu mai zice nimeni, nimic ?

Cat despre reggie, a dat vrabia din mana pt cioara de pe gard. Rusinea e mare, stim.
 

DeletedUser29124

E clar, legendele nu mai sunt ce erau odata :)))
Tudoricas, pe unde esti ? Nu mai zice nimeni, nimic ?

Cat despre reggie, a dat vrabia din mana pt cioara de pe gard. Rusinea e mare, stim.

Nu cred ca in ziua de azi mai e o rusine sa fi tradator...Nu vezi cum pleaca astia , in Romania , de la un partid la altul? :)
 

DeletedUser48632

ce se intampla cu cei din DT?? Mi se pare mie ca nu prea mai au gura mare:)))
se pare ca statistica merge cam in defavoarea lor:) cu toate ca au avut cativa jucatori care au schimbat tabara nu au reusit mare lucru:)
sa va dau un citat de la un conducator din DT

"Poi ce te face sa crezi ca nu joc ? Vine organizatul, daca alex a luat singur pe bonus sate , oare ce se intampla cand da tot tribul pe voi ? Va mutati pe lumea 61 :))?
Eu sunt foarte increzator cu ceea ce urmeaza sa se intample , la urmatorul organizat te asigur ca nici de interne nu mai aveti pofta ;) , bafta ca o sa aveti nevoie , iar pe harta am jucat tot timpul , se vede asta la profilul meu prin trofeele catigate pe atatea lumi ;) ".
se pare ca nu este chiar asa cum isi propusese el:)
 
Sus