Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
ieri era inactiv.astea sunt de azi, dupa ce a revenit:))
sau asa e si cand e pe cont.
Zboara olandezule, zboara!!

Imi pare rau ca am fost asa inactiv zilele astea, multumesc ca mi-ai dus lipsa.
Apropo, trebuia sa le pui si pe astea sau eu sunt mai important decat colegii tai ?

https://gyazo.com/ecab401f3c70537fa405327a3aff8d65

https://gyazo.com/8f2202764257cd400d27a345ad6f5423

La final as dori sa-mi felicit colegii pentru faptul ca in ultimele zile cat am fost plecat v-au calcat pe cap.

https://gyazo.com/a49df3400326d5a57948bfa378e78be3

Acestea sunt statistice in ultimele 5 zile(dupa organizatul nostru) 11.12.2017 - 16.12.2017

Noroc cu Reggie ca va mai ridica statistica. Bogdane, se vede ca ai fost Mnks, se cunoaste un jucator bun intr-o gasca de noobi scriptati. :D
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Green e negri de suparare .
Umbla vorba ca pe viitor isi schimba numele in negru .

Felicitari ptr declaratia frumoasa de razboi .
3cw1rva.png
 

DeletedUser29124

Green e negri de suparare .
Umbla vorba ca pe viitor isi schimba numele in negru .

Felicitari ptr declaratia frumoasa de razboi .
3cw1rva.png
Nu e nimeni "negri" bo$$...a fost un antrenament inainte de sarbatori...Pregatiti cozonacii si cartabosii ca o sa revenim :)
Apropo...tu esti cel ce acum o luna umbla dupa invitatie in green? :)
 

DeletedUser30525

Green e negri de suparare .
Umbla vorba ca pe viitor isi schimba numele in negru .

Felicitari ptr declaratia frumoasa de razboi .
3cw1rva.png

daca te-ai fi uitat atent la familia noastra ai fi vazut ca e deja un trib black denumit nu dupa starea de spirit pe care o presupui tu aici.
de unde aveti ideea asta nu stiu
pana la urma e prima data cand ne luam mai in serios
eu unu ma asteptam sa nu luam nici un sat
se pare insa ca avem totusi ceva de samanta ramas si la noi

spor la joc

ps: data viitoare cand mai "umbla vorba" prin targ eu zic sa o lasati sa umble ca nu are treaba cu noi
:D
 

DeletedUser47495

Nu e nimeni "negri" bo$$...a fost un antrenament inainte de sarbatori...Pregatiti cozonacii si cartabosii ca o sa revenim :)
Apropo...tu esti cel ce acum o luna umbla dupa invitatie in green? :)

A fost antrenament inaintea banului pe atacabil dat degeaba despre care voi aflati dupa 4 minute :) Tare corect
 

DeletedUser47495

Ehh 4 minute e mult zis. Am aflat instant cum ni s-a raspuns la tichet :cool:



Tare corect fata de jucatorul vostrul ca pune astfel de nume la sate.

Jucatorul nostru nu a pus niciun nume la sate :) Nu a schimbat niciun nume. Asa le-a cucerit....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

Chiar daca ar fi asa, a avut timp 20 de zile sa schimbe.

Cazul clasic, deja sunteti victime. Asa au fost Suits si Gentle, unde sunt acum?

Jucatorul nostru, nutz89, e prea bun pentru voi si nu da nici 2 bani pe cum sunt numite satele...
Doar banat puteati sa luati sate de la Nutz

"Va trag pamant pe fata" Explica-mi obscenitatea acestei expresii

Voi sunteti un caz clasic. Cand dati un organizat imens si luati doar cateva sate de la jucatorii mai slabi ai tribului, normal ca trebuie sa cautati solutii mai bune. Daca pe harta nu aveti sanse, incepeti cu manevrele. Asa se joaca in MARO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3547

Jucatorul nostru, nutz89, e prea bun pentru voi si nu da nici 2 bani pe cum sunt numite satele...
Doar banat puteati sa luati sate de la Nutz

"Va trag pamant pe fata" Explica-mi obscenitatea acestei expresii

Voi sunteti un caz clasic. Cand dati un organizat imens si luati doar cateva sate de la jucatorii mai slabi ai tribului, normal ca trebuie sa cautati solutii mai bune. Daca pe harta nu aveti sanse, incepeti cu manevrele. Asa se joaca in MARO
Esti pe calea cea buna. Keep going!
Organizat imens?:confused: Asta a fost doar incalzirea :rolleyes:
 

osândă

member
Scor reacție
1
Catelus,ne parasesti de pe aceasta lume?te rog,nu!!nu o sa mai avem de cine sa ne batem joc...
In caz ca nu stiti,lui insidous i s-a strica windows-ul si a cerut sittere de verficiare pe un cont de 100 de puncte de unde m a atacat:D
jucatori respectiva intrand la "interne",asa fac mai marii DT,nici cu internele nu pot sa joace curat?si acolo ma?si acolo aveti nevoie de prostii?
 
Sus