EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47018

Daca ma ajuti cu 3301,minutzu si altii din zona te ajut si eu, promit :D
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Just-scammer ..sau mai nou James Tzepiah ... ai de returnat cam 5100PP colegilor de trib ... parca erai mare patron ...sau asa te umflai cand iti dadea dicksie peste nas ... si cei de pe L63 la fel .. si abis domle ca el si-a schimbat numele ca il ”hartuia” lumea pt invitatii ...da de unde ca el era gainarul sef .. saracule :) !

pe aceasta cale tin sa va informez alaturi de ce fel de oameni jucati .. omul cerea cate 500PP pe privat la fiecare... va dati seama ce lepră ?! .noroc ca multi le facem la depozit si nu se pot trimite ..
 

DeletedUser48803

Just-scammer ..sau mai nou James Tzepiah ... ai de returnat cam 5100PP colegilor de trib ... parca erai mare patron ...sau asa te umflai cand iti dadea dicksie peste nas ... si cei de pe L63 la fel .. si abis domle ca el si-a schimbat numele ca il ”hartuia” lumea pt invitatii ...da de unde ca el era gainarul sef .. saracule :) !

pe aceasta cale tin sa va informez alaturi de ce fel de oameni jucati .. omul cerea cate 500PP pe privat la fiecare... va dati seama ce lepră ?! .noroc ca multi le facem la depozit si nu se pot trimite ..

James Tzepiah :))))))) rekt
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
daca era satul gol nu stiu daca rupea acele fulluri

totusi hai si explica faza cu ppurile alea :)) doar joci pe tzepiah si tu si din ce am inteles si tu ai facut anumite chestii de genu vara trecuta cand te catau niste baieti sa le dai banii de ppuri ca le-ai cerut banii si te-ai dus la mare :)) iar ppuri 0 :D
 

DeletedUser47018

ce vorbesti tu acolo ma? :))
tu stii macar cine sunt de scoti pe gura aberatiile astea?
Singurele pp-uri care trebuia eu sa le dau erau 200 lui lucifer si i le-am dat! Termina dracu cu cacaturile si pastreaza-ti neuronul ala ca face scurt!
 

DeletedUser46530

da posteaza si tu de pe contu tau, sau e plecat in vacanta.. pe la bulgari
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
La tine apare contul pe 63 ?:))

Vad doar ceva conturi suport care tin academiile hmm ceva conturi pentru moral ... cam multe ai bre :))) dar revo joaca ilegal si nah, voi sunteti aia sfinti ce se plang de altii cand la tine am vazut 4 conturi care le ai bagat mereu pe fiecare lume:D:D:D:D
 

DeletedUser48803

stim cu totii acum, da da. Sunteti frati de barba cu triburile B.B si NEVER :)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser20519

ce vorbesti tu acolo ma? :))
tu stii macar cine sunt de scoti pe gura aberatiile astea?
Singurele pp-uri care trebuia eu sa le dau erau 200 lui lucifer si i le-am dat! Termina dracu cu cacaturile si pastreaza-ti neuronul ala ca face scurt!

Mai tacati dreaq gura. Inca ai tupeu sa scrii? Stie deja toata lumea cine esti, nu e nevoie sa scrii de pe mai multe conturi ..Sau ai uitat ca pe 61 mi-ai lasat mesaj de pe just sa-ti innobilez contul hannibal si din cauza la raportul de 20:1 la luat geodin10.
Cum te mai suporta aia in trib. Sau pana nu iau si ei tzeapa nu te concediaza
 

DeletedUser46530

ce avem noi aici?? :)))
upload_2018-5-13_19-57-16.png
 

DeletedUser46530

nu modifica vreun mod numele la topic in EX vs academille woc (a.k.a. ibidem)?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus