EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6

giphy.gif
 

DeletedUser47018

ce imprastiati sunteti ma:)) vii sa te lauzi ca mi-a luat player 2 sate ..pai le-ai luat tu ma?:)) tu ai donat ca tu esti donator si innobilator intern, atat..iesi dracu de aici:))

si care-i faza cu fratii tzepias, am eu vreo datorie la cineva ma, amaratule?:))
 

DeletedUser47018

fugi de bea o bere cu petrica ca stie el undeva cu 2,5 lei :))
iti face si cinste nebunu :X :X
 

DeletedUser48803

lasati ma ca fac eu cinste, stiu undeva unde e 2 lei :)
da si tigari la bucata
 

DeletedUser47018

iar ma obligi sa te fac limitat :(
cand am dat eu tepe? ti am mai zis sa fumezi si tu ceva bun... nu toate porcariile
 

DeletedUser3249

Bai dublu post. In afara sa plangi pe tema asta expirata poti altceva? Deja sunteti jalnici. Daca si de reclamat ceva o faci la support. Izi pizi... de jucat oricum stiu ca nu si jucat aici ca nah ...tu incepi toate lumile dar se stie ce si cum...

De Papaya cum sa zici ca ii cu capul pe umeri ca si tine?:))) faptul ca ai luat ban intrand pe contu lui nu prea arata sa ai capu pe umeri. Nu imi spune ca nu ai parola ca iti caut in istoricul cu Papaya sa vezi ca o ai doar ai jucat si pe 50 la el

Multi stiu ce a facut papaya si elite pe 50.Acum beleaua e ca si pe 58 se stie cine e papaya totus lipseste elite.
Pe elite l-am respectat o perioada pana m-am lovit si eu si atii de el.
Acum au respect 0/Asa se intimpla cand nu cunosti omul si apoi iti intoarce spatele cand e lumea mai draga.
In jocul asta mai si pierzi dar conteaza si cum pierzi.
Cu siguranta au parolele amandoi la ambele conturi doar papaya are sala de internet poate jongla cu IP-urile cum vrea el.
 

DeletedUser48803

Multi stiu ce a facut papaya si elite pe 50.Acum beleaua e ca si pe 58 se stie cine e papaya totus lipseste elite.
Pe elite l-am respectat o perioada pana m-am lovit si eu si atii de el.
Acum au respect 0/Asa se intimpla cand nu cunosti omul si apoi iti intoarce spatele cand e lumea mai draga.
In jocul asta mai si pierzi dar conteaza si cum pierzi.
Cu siguranta au parolele amandoi la ambele conturi doar papaya are sala de internet poate jongla cu IP-urile cum vrea el.

sa stii ca mare adevar spui tu acolo :rolleyes:

oGme8.gif
 

DeletedUser46530

Multi stiu ce a facut papaya si elite pe 50.Acum beleaua e ca si pe 58 se stie cine e papaya totus lipseste elite.
Pe elite l-am respectat o perioada pana m-am lovit si eu si atii de el.
Acum au respect 0/Asa se intimpla cand nu cunosti omul si apoi iti intoarce spatele cand e lumea mai draga.
In jocul asta mai si pierzi dar conteaza si cum pierzi.
Cu siguranta au parolele amandoi la ambele conturi doar papaya are sala de internet poate jongla cu IP-urile cum vrea el.

cu papaya vin 3 de-un leu
 

samY.

member
Scor reacție
0
Baaaaaaaaaaa ahahahahahahhaa pacat ca am fost banat si nu am putut sa-i raspund metrului de elite..

Hot, pamflet ce esti tu ca pentru 8 lei cat sunt 500 pp uri dai mesaje la toata harta de ti-ai facut bataturi la degete.. nu ai pic de obraz mai pârțule si mai ai si curaj sa faci pe patronu pe aici, vai steaua ta saracule
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
:]]] pai ce-ai făcut ma nene ma...nu ma interesează discuția in totalitate, doar o chestie, elite tu pe 61 n-ai contribuit cu mai nimic, 1-2 organizate când aveai 75% din harta și abia ai luat 47 de sate la primul nu cred ca e ceva de lauda. Nu te mai da viteaz ca ți-am zis de mult ca ești ceea ce alții arunca.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sunt 2-3 jucatori din gentle cu care am mak schimbat câte o vorba, îmi pare rău pt ei dacă și-au luat o teapa, noroc ca e mică.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Multi stiu ce a facut papaya si elite pe 50.Acum beleaua e ca si pe 58 se stie cine e papaya totus lipseste elite.
Pe elite l-am respectat o perioada pana m-am lovit si eu si atii de el.
Acum au respect 0/Asa se intimpla cand nu cunosti omul si apoi iti intoarce spatele cand e lumea mai draga.
In jocul asta mai si pierzi dar conteaza si cum pierzi.
Cu siguranta au parolele amandoi la ambele conturi doar papaya are sala de internet poate jongla cu IP-urile cum vrea el.


Daca juca unu la altu pe cont normal sa aibe parolele :) iar cu sala de net nu ii asa, nu are sala de net, are altceva dar tot pe aproape :d oricum ii baiat de treaba papaya doar nu degeaba i-am dat satele pe 50 :) nu stiam ca ii si elita pe cont dar nah, a trecut si lumea aia cu bine
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
O statistica ceva qzorel ? Aia cu “sa vina revo” a venit, dar nu era nimeni in sat asa ca le-am ocupat, splituri la nobilu 5 ... doar la woc am vazut asa ceva (ore se bazau ca ramane adez mica din 4 si de aia au facut la al 5-lea ?) hmmm sa vina totusi statistica aia ca de voi deja m-am lamurit .. nu a durat chiar o luma sa dispareti de pe extern :)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Urs, cu tot respectul și datorită amintirilor vechi când stăteam nopți întregi pe conturi, cu Dana și restul si făceam tot felul de manevre, trebuie sa îți spun ca deja o dai in penibilitate. Deja devii plictisitor si arogant, un hanibal mai mic, și ne-am luat-o in barba amândoi pe 34, eu pe alte lumi și tu pe altele, și am văzut ca erai foarte tăcut atunci.
Te respect pentru ce jucător ești, dar ți-am zis, deja devii neinteresant și plictisitor, joaca jocul pe harta cum jucam pe lumile mai vechi, și cam atât, știi ca asta e cea mai buna varianta.

P.s. Amândoi am făcut “rahaturi” pe conturi și manevre, nu e cazul sa ne dam sfinți.

Salutari din Shanghai :]
 

DeletedUser33394

Domnu' Dicsie, dar nu mai intelegem un misto?

Pe cand erau pe plus, era formul plin de statistici, acum nimic.. totul este un pamflet, ia-o ca atare:oops:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Domnu' Dicsie, dar nu mai intelegem un misto?

Pe cand erau pe plus, era formul plin de statistici, acum nimic.. totul este un pamflet, ia-o ca atare:oops:

Cred ca tu nu ai înțeles, dacă Dușmanul se da mare, tu te cobori la mintea lui?

Arătați pe harta, ca harta vorbește mai multe decât toți laolaltă. Cunosti foarte bine faptul ca nu pe forum se câștiga un război. Arătați ca sunteți mai bun, ia-o ca atare.

P.S. Nu sunt de partea nimănui practic in conflictul asta, dar deja sunt plictisitoare și repetitive unele arogante și prea multă vorbăraie despre ce fac unii și cât de buni sunt.

* arogante din partea ambelor tabere. Dar unii prea sunt peste tot și pe nicăieri când ai nevoie de ei :]
 
Ultima editare:

DeletedUser47018

bre ursule, nu cred ca e mare reusit ca 2 triburi pe unul din est unul din vest ati reusit sa luati 15 sate, cu revo pe ziua de astazi suntem in - cu 16 sate si cu ex pe plus cu 1 , asta in conditiile(repet) in care ambele triburi au avut organizat pe noi + 3 tradari.

Deci de unde atata aroganta aici totusi?

Apropo, stefan sunt aici nu just elite.
Bravo pentru satele luate insa nu e nimic de lauda la organizatul vostru, sa aperi un trib pe doua fronturi diferite la aceiasi ora si sa pierzi doar 15 sate, e ok! lasa gargara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus