Discutii libere !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tot ce s-a intamplat in k44 e datorita conducerii din green...cei din fostul FS SF si restul academiilor incasau organizatele si de la Dah si de la FAME nu tin minte vreun organizat serios pe ei cat timp a fost FS si SF..ei doar cresteau linisiti..dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine decat in cazul de fata..nu se mai plangeau ca e raport 3:1.. da na asta e

La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne

Sa mai vorbesc si de sitere? ziceati sa lasam sitere daca nu putem sta (btw la un organizat pe mine eram in spital..cerusem cu 3 zile inainte siter..nimeni nimic...imediat ce trecuse organizatul sa ma intrebe: de ce nu am lasat siter ) si dupa ne reprosau ca vezi doamne ca ei stau pe sitere sa le apere (CORECT) pentru noi..( GRESIT 70% -80% din siterele pe care au stat cei din green au fost interne pentru ei..)
Eu nu am negat niciodata ca felul in care maram vorbeste cu colegii-jucatorii ( chiar si cu conducatorii aliati, din roma de ex ) e cel mai adecvat, si nu m-am ferit niciodata sa spun asta si o stiu si cei din green - roma, dar dintre just elite botez si gasca aia care o stie tot serverul, prefer aroganta lui maram, asta e motivul pt care ajut aici si nu in alta parte, ca as putea si asta.

Sunt de acord cu ce zici tu, dar ce drept le da celor din dah sa spuna ca datorita meritul lor pe harta au asa avantaj? S-a creat un avantaj din alte motive, nu pentru ca a rupt dah harta in doua.

Pari un om rezolnabil, raspunde pentru tine daca e logic sau nu ce am zis. Green poate au facut greseli si n-au fost cei mai diplomati, ok, s-a tradat/plecat din green, ce realizare presupune asta pentru dah si just rahat, incat sa iasa sa spuna ca el e motorul jocului, ca viziunea lui nu o are nimeni...

Sa fim seriosi, intr-o harta echilibrata a luat bataie elite de la mine, vandalu cu dk, green si mnk cat n-a luat nimeni pe serverul asta :]

Nu cred ca mai e cazul sa intru in detalii despre numarul abandonurilor lui just rahat cand era in dezavantaj, si cati oameni echipe a tradat...e deja inutil si orice jucator cu o experienta decenta pe joc o stie.

Asa ca, ma repet, cineva din fame a venit la mine sa ma intrebe ce stiu despre ei, iar eu i-am zis ca nu stau sa fac pe politistul, sa intrebe pe extern si se lamureste...si andronie vine la mine ca eu le-am creat :]]]]]]


Dupa cum poti vedea, discutiile sunt de ceva vreme si nici macar nu am schitat ceva pana sa nu fiu provocat.
 
Ultima editare de un moderator:

ksi225

member
Scor reacție
0
Tot ce s-a intamplat in k44 e datorita conducerii din green...cei din fostul FS SF si restul academiilor incasau organizatele si de la Dah si de la FAME nu tin minte vreun organizat serios pe ei cat timp a fost FS si SF..ei doar cresteau linisiti..dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine decat in cazul de fata..nu se mai plangeau ca e raport 3:1.. da na asta e

La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne

Sa mai vorbesc si de sitere? ziceati sa lasam sitere daca nu putem sta (btw la un organizat pe mine eram in spital..cerusem cu 3 zile inainte siter..nimeni nimic...imediat ce trecuse organizatul sa ma intrebe: de ce nu am lasat siter ) si dupa ne reprosau ca vezi doamne ca ei stau pe sitere sa le apere (CORECT) pentru noi..( GRESIT 70% -80% din siterele pe care au stat cei din green au fost interne pentru ei..)
Propaganda falsa fara dovezi iar.
Vezi ca avem mesajele de pe conferinta de skype cu ei(dovezi) unde multumeau de nu mai puteau dupa ce ii ajutam la organizate.
Ceva adevarat n-aveti?
De exemplu, cine face organizat pe interne? Dah sau green? Raspuns corect: Dah
 

Brook.

member
Scor reacție
0
@Tom Hardy Mesajele tale aduc 0 informatie. Chestii generale, fara dovezi, un discurs de politician gretos(dai tepe la fel ca si ei, aici sunt dovezi!, le vrei iar?).
Se vede ca si tu si @n00bSt3R aveti de fapt o invidie pe echipa green si nu puteti scapa de sentimentul de inferioritate.
Dovezile in care vorbesti nasol pe Fame e clar ca sunt reale, stim ce adunatura sunteti si ce limbaj spurcat folositi intre voi. https://prnt.sc/-3QsoNPDAfzg
Bai nu iti explicai ca daca era numarul de telefon a lui Tom nu statea primul ca numar pe un grup de whapp? Tu intelegi ca numarul ala apare acolo fiindca tu ai pus numarul lui ca nume pe whapp? Tu intelegi ca tot externul vede de ce esti in stare si pici in penibil? bai nu iti e frica sa pici in penibil =))) nu intelegi a? te doare undeva a de ce crede externul =))) sper ca macar tu esti mandru de tine =)))
 

GheoQ

member
Scor reacție
0
am multumit de fiecare daca cand am fost ajutat si cui m-a ajutat ca asa e normal

referitor la ce a spus dicsie..eu m-am referit strict la lumea asta si de ce e in raport 3:1 greenul ,.nu pot comenta sau judeca un om sau altu dupa auzite la altii atata timp cat eu nu am fost pe diferitele lumi
daca stiau sa ne vorbeasca si sa asculte parerea jucatorilor din k44 nu se ajungea aici pentru ei (si am auzit discutiile intre 1qtz si liderii din green cum l-au facut praf ca mi-a luat apararea dupa ce am iesit de pe skype..inteleg ca suntem multi fara experienta dar asta nu inseamna ca nu avem dreptul la o opinie)

cu asta ma opresc aici..ca vad ca aici unii din voi stiti sa ne ''duceti cu zaharelul''. probabil asa trebuia si pe joc cu cei din FS si SF..dar acum e prea tarziu
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
am multumit de fiecare daca cand am fost ajutat si cui m-a ajutat ca asa e normal

referitor la ce a spus dicsie..eu m-am referit strict la lumea asta si de ce e in raport 3:1 greenul ,.nu pot comenta sau judeca un om sau altu dupa auzite la altii atata timp cat eu nu am fost pe diferitele lumi
daca stiau sa ne vorbeasca si sa asculte parerea jucatorilor din k44 nu se ajungea aici pentru ei (si am auzit discutiile intre 1qtz si liderii din green cum l-au facut praf ca mi-a luat apararea dupa ce am iesit de pe skype..inteleg ca suntem multi fara experienta dar asta nu inseamna ca nu avem dreptul la o opinie)

cu asta ma opresc aici..ca vad ca aici unii din voi stiti sa ne ''duceti cu zaharelul''. probabil asa trebuia si pe joc cu cei din FS si SF..dar acum e prea tarziu
O intrebare care mie imi da cu virgula.

Daca acele mesaje nu sunt reale si cine mi le-a dat avea chef de misto/joaca, calculand orele din mesaj, si ora la care ajungeau atacurle pe Iulian Mafia, teoretic nu aveam de unde sa stim daca sunt reale sau fake.

Cum se face ca in acel print Just rahat zice ca rupe pe iulica, si chiar pe el a si dat? Oare a venit nostradamus pe pamant?
 

ksi225

member
Scor reacție
0
am multumit de fiecare daca cand am fost ajutat si cui m-a ajutat ca asa e normal

referitor la ce a spus dicsie..eu m-am referit strict la lumea asta si de ce e in raport 3:1 greenul ,.nu pot comenta sau judeca un om sau altu dupa auzite la altii atata timp cat eu nu am fost pe diferitele lumi
daca stiau sa ne vorbeasca si sa asculte parerea jucatorilor din k44 nu se ajungea aici pentru ei (si am auzit discutiile intre 1qtz si liderii din green cum l-au facut praf ca mi-a luat apararea dupa ce am iesit de pe skype..inteleg ca suntem multi fara experienta dar asta nu inseamna ca nu avem dreptul la o opinie)

cu asta ma opresc aici..ca vad ca aici unii din voi stiti sa ne ''duceti cu zaharelul''. probabil asa trebuia si pe joc cu cei din FS si SF..dar acum e prea tarziu
Clasicul 'ultimul mesaj pe extern', 'ma opresc aici', 'piua'. Nu ai argumente si te retragi.
Toti sunteti razboinici cu propaganda pe care v-o baga pe gat Țeparu, iar cand vine momentul sa aratati dovezi pentru besinile scoase pe aici, nu aveti cum pentru ca sunt inventate si ati tulit-o. Hai pa.
 

stou

member
Scor reacție
0
Ba Dicsie mai ai mult sa stai cu Dk in gura asa de curiozitate ? Si ce drq te tot dai fecioara pe aici ? Ca tu corectul corectilor etc etc ? Ai uitat cand cautai jucatori pe skype sa primesca oferte si erai coplayer pe la Just elite pe care il tot hulesti ? Cu scuza ca vezi domle vreau doar sa ajut ?
Nu ca m-ar interesa prea mult fiecare joaca cum vrea dar stai in patratica ta joaca frumos pe harta si mai lasa arogantele de mare jucator invincibil ce esti ca si tu cand dai cu dosul de greu sau lumea e prea grea sa vezi domle cum nu am timp domle stii real live etc .
Ai fost si tu pe 85 prin linia doi si mama ce am batut DK si pe vandalul ,prietenas lasai macar pe aia din prima line sa isi dea arogantele astea nu tu .
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Esti babalua de dai in gropi, du te si mai reciteste ce am zis eu, si ma anunti o lume unde am am plecat din lipsa de timp.

Du-te si plangi si roaga l pe vandal sa iti explice ce am scris, ca tu esti incapabil sa intelegi.
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Tot ce s-a intamplat in k44 e datorita conducerii din green...cei din fostul FS SF si restul academiilor incasau organizatele si de la Dah si de la FAME nu tin minte vreun organizat serios pe ei cat timp a fost FS si SF..ei doar cresteau linisiti..dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine decat in cazul de fata..nu se mai plangeau ca e raport 3:1.. da na asta e

La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne

Sa mai vorbesc si de sitere? ziceati sa lasam sitere daca nu putem sta (btw la un organizat pe mine eram in spital..cerusem cu 3 zile inainte siter..nimeni nimic...imediat ce trecuse organizatul sa ma intrebe: de ce nu am lasat siter ) si dupa ne reprosau ca vezi doamne ca ei stau pe sitere sa le apere (CORECT) pentru noi..( GRESIT 70% -80% din siterele pe care au stat cei din green au fost interne pentru ei..)
ai uitat de fermele deff care le-am trimis pe tine sa te ajut la organizat ? Inainte de green , ti-ai intors spatele celorlalti colegi. Mi-am rupt ferme decente pe tine si pe alte personaje ca pe urma sa schimbi tabara din cauza unor mesaje ca vai doamne adevarul doare ? Eu am pierdut sate din cauza fostilor colegi ca tine , ca am ramas cu nimic in drum. Apropo , nu toti au avut acelasi noroc ca tine sa fie primiti unde ai plecat si au fost inobilati direct. Am mesaje si de la ghost si de la altii cand se ruga sa vina inapoi dupa ce am rupt ferme deff si in el ca nu a mai fost primit in dah , si multi altii. De Eduard nu mai zic nimic , cel ce promite ca nu ataca daca nu e atacat si ataca pe la spate :)). Imi e mila ca aveti asa putin respect de sine . Mai bine nu scriai , ca nici deff nu ai fost in stare sa ceri , conducerea green ti-a reprosat cum ca ai pierdut sate cu atacuri la 2-3 zile distanta si nu ai cerut sprijin , despre ce vorbim ? Daca nu iti bagam eu din scurt nu mai erai pe lumea asta ca dispareai din organizatul lor
 

stou

member
Scor reacție
0
Dicsie babalau e tactu ca inca nu te am jignit si daca tu nu esti capabil sa argumentezi fara sa jignesti anunta ma sa stiu
Daca am inteles gresit ,e posibil si imi asum cerand scuze pt interventia gratuita !
69 si nu o baga pe aia ca ai spus din start ca nai timp ( nu ai timp nu joci deloc gen nu intri sa incurci )
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
O intrebare care mie imi da cu virgula.

Daca acele mesaje nu sunt reale si cine mi le-a dat avea chef de misto/joaca, calculand orele din mesaj, si ora la care ajungeau atacurle pe Iulian Mafia, teoretic nu aveam de unde sa stim daca sunt reale sau fake.

Cum se face ca in acel print Just rahat zice ca rupe pe iulica, si chiar pe el a si dat? Oare a venit nostradamus pe pamant?
Cand mafiotu a fost tinta la ultimele 3 organizate, chiar nu aveai de unde sa stiidaca e atacat real sau nu. Cand mafiotu avea atacuri pe el, care ajungeau dimineata, e greu sa schimbi niste nume in telefon sa apara asa si sa spuneti ca au borbit ei asa.

Numarul lui Florin il au toti. Poate si a lu botez. Postati aici nr lui oblivion, ca doar le-ati primit pe incredere, de la un fost coplayer al unuia din cei 3. Mai nou dca esti coplayer pe joc, vezi si mesajele whatsapp???

E penibila trucarea aia de mesaje whatsapp:
-Poti modifica numerele in agenda, sa apara oricum
-daca cel care v-a dat printurile nu avea nr lui florin, atunci intr-un grup iti apare prima oara numerele salvate, apoi numerele nesalvate, dar in niciun caz nu aparea nr lui florin primul
-daca e asa de incredere persoana care a dat printurile, sa va dea si numerele de telefon de la ceilalti participanti, sa le puneti aici sa le confirmam cu totii


E chiar jenant sa faci o astfel de conversati si sa insisti pe extern, sau oriunde, cu ea. Va facei de ras baieti!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))
Nu voiam sa ies pe extern, dar vorbesti niste prostii si trebuie sa clarificam.
1. tu vezi unde esti pe harta, vs unde era green-ul?! La organizatul respectiv ti s-a blindat ce s-a putut (stiu asta foarte bine, ca 2 sate au fost blindate de trupele mele). Restul atacurilor au fost prea din scurtam sa putem blinda cu trupe din green, deci daca ai ceva de reprosat aici, ar trebui sa o faci fata de colegii tai din FS, nu fata de noi.
2. cum ai ajuns sa fi atacat din scurt? Pai, tot de pe satele pierdute la primul organizat. Ala in care am stat o dupa-amiaza intreaga sa pastrez ce ramasese dupa ce iti injumatatise bote contul cu nobili verzi. Nu-i bai ca am stat, ma bucur sa ajut un coleg, dar nu-mi veni dupaia pe extern sa-mi zici ca n-ai fost ajutat. Contul tau a fost efectiv posta la primul org si poate ai fi fost ajutat mai repede, dar noua ne-ai zis de atacuri dupa ce ai pierdut jum de cont.
3. Efectiv ai iesit din green si te-ai dus in dah cu sate blindate de green, si acum vii si plangi ce rai am fost noi ?! Arata unele lucruri despre persoana ta :)

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne
Am explicat si atunci, dar explic si acum: cand te aflii in situatia aia pe harta (considerabil in dezavantaj fata de inamic) nu poti sa te apuci sa dai in interne, ca jumate iti fug la inamic si ai facut-o si mai de oaie. Propunerea noastra atunci a fost sa fie bagati la interne cei inactivi (rugati sa cedeze satele prima data), sa stabilizam situatia tribului si dupa sa vedem cine merita sa ajunga la interne. Ce conturi au cedat de buna voie au fost impartite in functie de mai multi factori: jucatori activi in zona (daca nu existau, au venit cei din green pe sate), ce sate aveau jucatorii in zona, etc. Chestii logice, as zice eu :) (si daca imi vii si-mi spui ca jucatorii FS nu au primit astfel de conturi, iti aduc imediat lista cu vreo 10, 2 le-am impartit cu mana mea).

dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine
Nu voi nega ca au existat probleme in comunicare, dar asta a fost clar din ambele parti. Asta am incercat sa-l fac sa inteleaga si pe DrEnma, dar n-am reusit - nu poti sa ai pretentia ca noi mereu sa comunicam dragut si sa ne comportam cu voi ca si cand ati fi flori, si voi sa va bateti joc de anumite lucruri. In momentul in care ai jucatori green care au stat 2 zile si 2 nopti sa apere 10-15 conturi din fs, si apare un grup de 3 jucatori care n-au facut 1 split pt colegii lor si incep sa urle ca nu sunt ajutati, scuza-ma, dar nu stiu cum vrei sa le vorbesc. Repet, nu vreau sa las sa se inteleaga ca nu au fost cazuri in care noi am fi putut comunica mai bine, dar au fost foarte multe cazuri in care lucrurile au plecat de la voi.
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Eu v-am spus ca asa va lasa green-ul, v-am spus la toti de acolo ca o sa ramaneti nimicuri in drum si i-am sfatuit pe toti sa isi aleaga bine conducerea pe viitor si sa ramana intr-o singura tabara la bine si la greu! Nu au nici o vina fosti tai colegi, nu au fost chemati sa joace pe lumea asta pur si simplu asa a fost harta. Prietenii si legaturi care nu se pot rupe se fac mai greu. Nu au nici o vina fosti tai colegi pentru conduceri nesabuite! Daca tu stai acum sa ii judeci pe ei ca nu au stat sa inghita inseamna ca cea mai mare problema e la tine... Gandeste!
Un mic pont cand va alegeti echipa fiti foarte antenti la atmosfera tribului de zi cu zi! Asta spune foarte mult despre cum se conduce pana la urma e un joc si trebuie sa ne simtim bine si sa ne distram :X Da sunt foarte importante circularele si trebuie respectate intocmai, da conducere este responsabila si de o atmosfera placuta in trib!
Aici nu a fost niciodata vorba de judecat , am raspuns pur si simplu la afirmatiile "nu am fost ajutat" , "grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim " pentru ca daca dam cartile pe fata nu e asa. Doar de la mine au fost 11 ferme , despre ce vorbim ? Cu Ghost777888 ce s-a intamplat ? A fost primit la voi si pe urma dat afara , pentru ce a fost dat el afara si internat ? Ca si-a permis sa vorbeasca cu Ioan Botezatorul ? Nu l-a jignit absolut deloc , dar nu i-a placut lui bote ca avea aere copilaresti ? Si e internat pentru asta ? Sa fim seriosi , si da , subscriu , cum aparea un atac "aaa trebuie sa merg in A in B si in C si nu pot sta pe cont" pe urma povesti ca nu ajuta green cu nimic. 90% din ei au plecat de dragul de asi pastra satele si sa doarma linistiti noaptea , nu uita ca tot aceeasi jucatori o sa va muste inapoi :)
 
Ultima editare de un moderator:

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Aici nu a fost niciodata vorba de judecat , am raspuns pur si simplu la afirmatiile "nu am fost ajutat" , "grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim " pentru ca daca dam cartile pe fata nu e asa. Doar de la mine au fost 11 ferme , despre ce vorbim ? Cu Ghost777888 ce s-a intamplat ? A fost primit la voi si pe urma dat afara , pentru ce a fost dat el afara si internat ? Ca si-a permis sa vorbeasca cu Ioan Botezatorul ? Nu l-a jignit absolut deloc , dar nu i-a placut lui bote ca avea aere copilaresti ? Si e internat pentru asta ? Sa fim seriosi , si da , subscriu , cum aparea un atac "aaa trebuie sa merg in A in B si in C si nu pot sta pe cont" pe urma povesti ca nu ajuta green cu nimic. 90% din ei au plecat de dragul de asi pastra satele si sa doarma linistiti noaptea , nu uita ca tot aceeasi jucatori o sa va muste inapoi :)
Ghost nu a fost in lista de jucatori pe care Phila mi-a dat-o cand m-a cautat sa vina la noi. Ca sa fie clar, am fost cautat de Phila pentru trecerea din green in dah impreuna cu o lista de jucatori. Ghost initial a refuzat oferta, iar apoi dupa ce a vazut rosu in jurul lui a cerut invitatie si a fost invitat fara accepul meu,asa ca atunci cand am intrat eu pe joc si l-am vazu in Dah, l-am concediat pentru ca nu eram de acord cu invitarea lui.(fusese deja curatat pe sate).

Cam asta este povestea lui Ghost.
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Ghost nu a fost in lista de jucatori pe care Phila mi-a dat-o cand m-a cautat sa vina la noi. Ca sa fie clar, am fost cautat de Phila pentru trecerea din green in dah impreuna cu o lista de jucatori. Ghost initial a refuzat oferta, iar apoi dupa ce a vazut rosu in jurul lui a cerut invitatie si a fost invitat fara accepul meu,asa ca atunci cand am intrat eu pe joc si l-am vazu in Dah, l-am concediat pentru ca nu eram de acord cu invitarea lui.(fusese deja curatat pe sate).

Cam asta este povestea lui Ghost.
Multumesc de raspuns dar nu a fost asa. Totul a fost in discutia cu Botez care sunt sigur ca toti au vazut-o . Ghost zicea altceva , adevarul e undeva la mijloc avand in vedere ca multi au refuzat si au venit cand au vazut harta rosie. Mai multi jucatori fusese curatati deja oricum si nu au avut aceeasi soarta ca Ghost. Deci se poate recunoaste ca nu aveti inca nici o realizare fata de green inafara de internarea si recrutarea fostului trib ? :D
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Din pacate dupa conducerea green 10 bune nu spala 1 rea....
Interna Green:
Decizia conducerii:

Ai rezervat sat si nu ai trimis nobilii pe ei interna ce atata, e decizia conducerii nu o respecti interna, ataci cu nobili pe satul unde ai rezervare desi a bagat altcineva nobilii peste rezervarea ta interna. Prima regula nu suparati conducerea ca motive de internare sunt =))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Tot ce s-a intamplat in k44 e datorita conducerii din green...cei din fostul FS SF si restul academiilor incasau organizatele si de la Dah si de la FAME nu tin minte vreun organizat serios pe ei cat timp a fost FS si SF..ei doar cresteau linisiti..dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine decat in cazul de fata..nu se mai plangeau ca e raport 3:1.. da na asta e

La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne

Sa mai vorbesc si de sitere? ziceati sa lasam sitere daca nu putem sta (btw la un organizat pe mine eram in spital..cerusem cu 3 zile inainte siter..nimeni nimic...imediat ce trecuse organizatul sa ma intrebe: de ce nu am lasat siter ) si dupa ne reprosau ca vezi doamne ca ei stau pe sitere sa le apere (CORECT) pentru noi..( GRESIT 70% -80% din siterele pe care au stat cei din green au fost interne pentru ei..)
Cat tupeu sa ai sa comentezi v-a trimis Tomita pe extern,bai baiatule voi nu a-ti fost capabili sa stati pe conturile voastre sa le aparati ,cum era organizat ne lasa-ti sitter sa aparam noi ca voi sunteti jucatori de Duminica ;) vrei sa aratam zilele de sitter cat s-a stat pe conturile voastre,si va sunau baietii nu mai dadeau de voi?!si cat deff am pompat in voi? Nu mai spun ca apoi cereati deff permanent si peste noapte fugeati ca vezi doamne va deranja cineva din conducere,a-ti fost si sunteti niste marionete pe jocul asta ,va vindeti pe 2 lei va meritati statutul acolo unde sunteti barbare cu nick.:)
 
Ultima editare:
Sus