TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Pff hai baieti ca mai e un pic si isi da delete cheles, si apoi inca 2 luni trebe sa ma rezistam , pana la sfarsitul verii , sa ii infirmam spusele lui j123.
Baiatu e fain, la cum il stiu eu sigur o sa ne faca o surpriza , pt ca nu va fi cum a zis el , probabil ori intra la noi , ori isi sterge si el contul :).
Sau mai ramane sa ne invite in Pitesti sa cinsteasca cu cateva navete de bere :)
 

DeletedUser22922

vreti sa imi dau stergere cont :D...ff bine baieti mai aveti de asteptat :)
 

DeletedUser13834

da sa stiti ca cheles e un om de cuvant,acum foarte serios vorbind, eu l-as crede si daca mi-ar spune ca se trage din maimuta :)

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
O fi gluma gluma, dar exista niste limite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

8 august e data :X :X :X :X :X :X :X HEhe luna august, vara, ziua mea .....isi da cheles delete .....Mmmmm ce superb :D
 

DeletedUser

8 august e data :X :X :X :X :X :X :X HEhe luna august, vara, ziua mea .....isi da cheles delete .....Mmmmm ce superb :D

opteron nu fi prea sigur ca isi va da stergere...cine stie poate iti dai tu inainte lui...aveti noroc ca am si eu timp limitat acum ca altfel statea-am calare pe voi in fiecare zi/noapte :)

app:succes la atacuri...
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
si voi aveti noroc ca timpul nostru este limitat,altfel stateam calare pe voi.esti jalnic din nou,tu crezi ca toti au timp liber nelimitat,doar tu esti mai vitregit de soarta si nu ai timp de noi.:eek:
 

DeletedUser17395

Da , la rugat mama lui sa mai si doarma si acuma sta doar 20 de ore :).
Getjar fara suparare zi , ce problema a aparut ? corijenta aia nasoala ?
 

DeletedUser

si voi aveti noroc ca timpul nostru este limitat,altfel stateam calare pe voi.esti jalnic din nou,tu crezi ca toti au timp liber nelimitat,doar tu esti mai vitregit de soarta si nu ai timp de noi.:eek:

hai dute tu nu mai spune ...esti si tu vre-un zeu? veziti de treaba ta ca nu te-a intrebat nimeni nimic pe tine....
opteron stai linistit ca nu e nici o problema ....de corijent nu sunt ma dus capu incat sa nu raman :p asa ca...vezi sa nu ratezi vre-un atac
 

DeletedUser15358

opteron nu fi prea sigur ca isi va da stergere...cine stie poate iti dai tu inainte lui...aveti noroc ca am si eu timp limitat acum ca altfel statea-am calare pe voi in fiecare zi/noapte :)

app:succes la atacuri...

vai!!!tot TSL tremura de frica lui getjar:rolleyes:
 

DeletedUser

ataca ronaldo .. asta cu timpu limitat si-o facut totusi timp sa vada care-i treaba cu atacurile alea..si s-o gandit sa mai si atace intre timp :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ataca ronaldo .. asta cu timpu limitat si-o facut totusi timp sa vada care-i treaba cu atacurile alea..si s-o gandit sa mai si atace intre timp :))

nu mai spune....poate voi incercati sa va recuperati satele care vi le-am luat...si aveti destule de recuperat pana atunci papa

app: mogule poate ca ar trebui...

sunteti concentrati la rapoarte ? =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

satele care le-ai luat la 6 dimineata .. altfel nu luai nimic :) aseara ai atacat degeaba .. cel putin pe mine :)
 

DeletedUser22959

get jar imi spun unii ca cica ..tu cand ataci cand e omu on nu prea iei sate nu reusesti ....te superi cand iti zic baietii , cand te tachineaza..inseamna ca au dreptate . bafta la recuperari pe acolo
 

DeletedUser

poa sa zica lumea ce o vrea ca nu ma intereseaza (am luat sate si cand a fost on dar alea nu se recunosc niciodata) :)....de recuperari nici nu prea imi bat capu...ca voi le-ati recuperat de la mine ....hai bafta la sate...
 

DeletedUser

1 singur sat mi-ai luat cand am fost on tovarase :) si aia pt ca mai erau doar 5 minute pana la atacuri si nu aveam nimic de recuperare in zona :)
 

DeletedUser17395

ei lasa ca el pe mine ma iubeste :) cred ca se roaga de sefii lui sa ma atace pe mine masiv :) , ca singur ...e mai greu.
 

DeletedUser18527

ma dar pe tine toti te iubesc... care e secretul ... ca devin gelos :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus